Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 218 058
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 630
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
^слънчо^, най - добре му се обади лично.

# 631
  • Мнения: 6 206
Той е в отпуска до средата на септември.

# 632
  • Мнения: 1 715
Здравейте моми4ета!Избрала съм да раждам в ВМИ при д-р Паскалева.След 2 дни ми е първия преглед при нея,сега съм в 8 месец, с термин 14 октомври.Интересува ме колко струва при нея прегледа и евентуално ако я ангажирам за раждане колко се плаща?Благодаря ви много Hug

# 633
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Здравейте моми4ета!Избрала съм да раждам в ВМИ при д-р Паскалева.След 2 дни ми е първия преглед при нея,сега съм в 8 месец, с термин 14 октомври.Интересува ме колко струва при нея прегледа и евентуално ако я ангажирам за раждане колко се плаща?Благодаря ви много Hug

Първо те поздравявам за добрия избор на лекар  bouquet!
Актуални цени не мога да ти кажа, защото родих декември миналата година , но са приемливи със сигурност.
За раждане доктор Паскалева никога не е искала определена сума пари .

# 634
  • Мнения: 1 900
За раждане доктор Паскалева никога не е искала определена сума пари .
И на мене. Peace

# 635
  • Мнения: 2
Здравейте, аз съм нова във форума и предварително се извинявам ако не е било тук мястото да задам въпроса си но се надявам да ми влезнете в положение. прочетох много положителни коментари за доктор паскалева за раждания, но занимава ли се с други гинекологични проблеми? ходих няколко пъти при доктор стоянова в дкц до ресторант стадиона и изкупих лекарства като за цяла аптека но без резултат затова искам да ида при слециалист и най-после да се оправя. та бих ли могла да й се доверя за такъв проблем?

# 636
  • Мнения: 1 715
Аз днес се срещнах с д-р Паскалева,много у4тива жена,допадна ми. След 2 седмици съм отново при нея.Вси4ко с бебо е наред,само каза,4е плацентата е леко застаряла.Вървим с 1 седмица напред.Живот и здраве,при нея ще раждам.
За пари каза,4е не говори.Ако преценя,4е съм доволна,давам колкото реша.Все още имало съвестни доктори!

# 637
  • Мнения: 224
А да ви попитам колко струва един преглед при Паскалева? Не съм ходила при нея от май месец и тогава беше май 20 лв., но не знам дали не ги е вдигнала, а не искам неприятни изненади... та ако някой знае да каже  Peace

# 638
  • Мнения: 1 715
А да ви попитам колко струва един преглед при Паскалева? Не съм ходила при нея от май месец и тогава беше май 20 лв., но не знам дали не ги е вдигнала, а не искам неприятни изненади... та ако някой знае да каже  Peace

Аз днес платих 25лв,но ми е първи преглед при нея,незнам дали е от зна4ение

# 639
  • Мнения: 254
много се радвам когато чета че все повече жени харесват и ценят д-р Паскалева   bouquet

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,момичета!

На мен също ми препоръчаха д-р Паскалева и дано този път имам късмет,защото все от трън,та на глог попадам.....

Днес цял ден и звъня обаче и не мога да се свържа ,за да си запазя час.Само един път ми вдигна друга жена и каза,че д-р Паскалева е в операция и се обадя по-късно,но пак никой не ми вдигна.

Имате ли представа-кога е удобно да звъня и кога се намира в кабинета си.

Предварително благодаря  bouquet

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз съм звъняла на доктор Паскалева винаги следобед и не е имало проблем да се свържа.Мисля , че по това време е и в кабинета си.

# 642
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Благодаря,Анели.Ще опитам пак Peace

# 643
  • Мнения: 3 459
Здравейте,момичета!
На мен също ми препоръчаха д-р Паскалева и дано този път имам късмет,защото все от трън,та на глог попадам.....
Ще имаш, добър избор си направила!   bouquet

# 644
  • Мнения: 1 715
Сигурно ще има много доволни от нея Peace Аз също се надявам да е добър избора ми.
Направи ми впе4атление,4е графика с жени с термин октомври е пълен,доста се поколеба,каза ми,4е има жени ,които ги следи от 1-я месец,но все пак не ме върна,каза,4е ще ме вмести Simple Smile
А за телефона,2 пъти съм звъняла,но се свързвам сравнително лесно,само втория път никой не отговори,но след 1 4ас се свързах.На кой телефон звъните?

Общи условия

Активация на акаунт