Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 187
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 29
Здравейте!
Искам да попитам имате ли някакви впечатления от д-р Бакалова?

# 391
Д-р Христина Кръшкова - работи в Окръжна болница и в частна клиника Св.Валентин - .Тел там е 65 11 01
Тя ми е личния гинеколог от 7-8 год. и съм много доволна.Раждах при нея и ми спести доста от болките.
Ходи по конгреси и винаги е в час с новостите в областта и.
                                                                                                                  Искам да попитам дали Д-р Кръшкова работи със здравна каса и къде им е частния кабинет и сега дали в селена работи или ДКЦ 2 Благодаря ви предварително спешно искам да си сменя АГ в 4 месец съм и не съм доволна при която ходя сега аз днеска бях на преглед при нея гледаше ме на видеозон питах как е бебето питах за пола кога ще може да ми каже не че има значение това, но си питах, а тя като  ми вика искаш много да знаеш много си любопитна, а бе въобще не съм доволна от нея нищо не обеснява думите и с ченгел трябва да им ги вадя Д-р Маргарита Киранова ми е сега АГ на Понеделник пазара се намира не ходете при нея за ваше добро е и най- вече за рожбата ви.  

# 392
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Д-р Христина Кръшкова - работи в Окръжна болница и в частна клиника Св.Валентин - .Тел там е 65 11 01
Тя ми е личния гинеколог от 7-8 год. и съм много доволна.Раждах при нея и ми спести доста от болките.
Ходи по конгреси и винаги е в час с новостите в областта и.
                                                                                                                  Искам да попитам дали Д-р Кръшкова работи със здравна каса и къде им е частния кабинет и сега дали в селена работи или ДКЦ 2 Благодаря ви предварително спешно искам да си сменя АГ в 4 месец съм и не съм доволна при която ходя сега аз днеска бях на преглед при нея гледаше ме на видеозон питах как е бебето питах за пола кога ще може да ми каже не че има значение това, но си питах, а тя като  ми вика искаш много да знаеш много си любопитна, а бе въобще не съм доволна от нея нищо не обеснява думите и с ченгел трябва да им ги вадя Д-р Маргарита Киранова ми е сега АГ на Понеделник пазара се намира не ходете при нея за ваше добро е и най- вече за рожбата ви.  

д-р кръшкова работи в дкц 2 и работи със здравната каса

няма частен кабинет само в дкц 2 работи аз бях при нея по време на бремеността и съм доволна
тел и е 0888248923

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 214
А някой да има мнение за д-р Росен Петров? Работи в ДКЦ -то в Смирненски?

# 394
  • Мнения: 3 216
А някой да има мнение за д-р Росен Петров? Работи в ДКЦ -то в Смирненски?

Тоя доктор преди няколко дни яко се коментираше .Имам спомени ,че мама на Вале го харесваше,обаче не мога да се сетя в коя тема. Пробвах и с тьрсачаката да го намеря,ама не става. Ако има тьрпение пробвай и ти с тьрсачката по подфорумите. Или намери ника на мама на Вале и виж по мненията й .

# 395
  • Мнения: 3 459
Тоя доктор преди няколко дни яко се коментираше .Имам спомени ,че мама на Вале го харесваше,обаче не мога да се сетя в коя тема.
В Белия списък за Пловдив пише мнения за него.  Peace

# 396
  • Мнения: 793
Много съм доволна от Д-р Христина Кръшкова . Тя ми следи бременноста ( от третия месец) работи със здравна каса в ДКЦ 2 ( до колкото знам за сега само там има кабинет ) и живот и здраве съм планирала да раждам при нея. Но за препоръчване е да си запазиш час 10 дни по рано. http://dkc2-plovdiv.hit.bg/ тук може да видиш графика.

# 397
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Здравейте!
Искам да попитам имате ли някакви впечатления от д-р Бакалова?

Тя следеше бременността ми по ЖК !

# 398
  • Мнения: 5
 А д-р Велевски  работи ли с ЗК?

# 399
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
А д-р Велевски  работи ли с ЗК?


Да работи!

# 400
  • Мнения: 55
Момичета да попитам  ходилите при др.Паскалева за нея има ли значение дали прегледа ще бъде проведен в Селена или в частния кабинет?Звъня на мобилния но никой не отговаря.Ще ходя за първи път при нея.

# 401
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Момичета да попитам  ходилите при др.Паскалева за нея има ли значение дали прегледа ще бъде проведен в Селена или в частния кабинет?Звъня на мобилния но никой не отговаря.Ще ходя за първи път при нея.
Тя не работи в Селена, а във ВМИ.

# 402
  • Мнения: 55
Момичета да попитам  ходилите при др.Паскалева за нея има ли значение дали прегледа ще бъде проведен в Селена или в частния кабинет?Звъня на мобилния но никой не отговаря.Ще ходя за първи път при нея.
Тя не работи в Селена, а във ВМИ.
Да благодаря ,нещо грешно съм разбрала.  bouquet

# 403
  • Мнения: 1 900
Паскалева - 0888 492712, 0898219279
Днес е почивен ден така, че може би затова не ти вдига. Peace

# 404
  • Мнения: 224
Здравейте, бих искала да ви помоля да ми препоръчате добър гинеколог, стига да не е д-р Маркова. На 19 съм, не съм бременна, но просто искам да ходя редовно на гинеколог за цитонамазки, профилактични прегледи и т.н. Тук повечето разговаряте във връзка с ражданията, но все пак ако някой може да ми препоръча добър специалист ще съм много благодарна!   bouquet Мернах името на д-р Паскалева от ВМИ, но пак беше във връзка с раждане...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт