Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 251
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 224
Анели, все едно това аз съм го писала.  Hug  На мен първо Оргаметрил за предизвикване, след това Дуфастон за поддържане, 2-3 пъти това правеше предната гинеколожка, затова и писах тук, защото и аз мисля така - така не се решава проблема, а само се пият хапчета.  Peace

Иначе имам проблем, Паскалева ми написа да изследвам определени хормони на определени дни от цикъла, но ми трябва ендокринолог, за да ми даде талон, тя ми даде телефона на един като й се обадих днес, но като му се обадих се оказа, че човека бил в отпуска до 1. юни, а до тогава ще съм изпуснала 4 от посочените хормони вече.  Sad Днес бях в една лаборатория да питам колко струва да ми изследват хормоните без талон - 15 лв. на хормон, с талон било 2 лв.!  Rolling Eyes Утре трябва да направя първите изследвания, а нямам талон, дали ако утре отида във вми ще намеря ендокринолог там?  newsm78

# 526
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
lsweety, ако можеш да направиш хормоните в "Писанец" в Гранд-а, там работи и добър ендокринолог - д-р Лидия Цветкова. Тя работи с касата и ако утре приема пациенти, можеш първо да минеш през нея, след това и през лабораторията, хем ще свършиш всичко наведнъж. Тел. в кабинета й е 62 33 97. Опитай!

# 527
  • Мнения: 70
Дайте повече подробности за д-р Корсемов. И аз чух добри думи за него, но ми трябва не за раждане, а за отстраняване на киста и миома. Добър оператор ли е? Колко струва прегледът при него, работи ли по НЗОК? Някой има ли телефон за записвания?
Предварително благодаря!

# 528
  • Мнения: 4 700
lsweety , аz съм много доволна от проф. Павлов. Работи в ДКЦ "Св. Георги" на Васил Априлов.

bim_bam, zнам, че не е по темата, но искам да споделя колко съм раzочарована от лаборатории Писанец. Правих си там специфични иzследвания, които поне до тогава не се правиха никъде другаде в Пловдив. Според тях много от стойностите ми бяха zавиШени в пъти. Иzкарах си акъла, бях много иzплаШена. Когато се прибрах (не живея в Пловдив) и отидох на лекар тя ми ги повтори и всички бяха в норма. Отидох и на друг лекар, той съЩо ми ги повтори в друга лаборатория, съЩо бяха наред. Става въпрос на 5 раzлични покоzателя.

# 529
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Dora_tz на мен ми беше правено секцио от доктор Корсемов и д-р Паскалева.Благодаря и на двамата за прекрасно свършената работа   bouquet.

Подкрепям Миле, не бих си направила никакви изследвания  в Писанец  отново, след като се опарих  с техните резултати и то като бременна  #Cussing out

lsweety според мен всеки един ендокринолог ще ти свърши работа  -да ти пусне  хормоните с талон. А за след това мога да ти препоръчам добър ендокринолог, на когото дължа много .

# 530
  • Мнения: 224
На мен д-р Паскалева специално ми отбеляза да не ходя в Писанец, защото не били специализирани толкова за хормони или нещо такова ми каза.  Thinking Спомена ми за лабораторията до автогара юг, там ме е пращала и д-р Маркова, там и мисля да отида, за там важат и цените, които споменах по-горе.  Peace
  bouquet

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
lsweety хормоните навсякъде са между 12-15 лв .Предполагам, ще пуснеш  основно пролактин и женските хормони  ,които се пускат  3-5 ден от цикъла

# 532
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Съвсем ще оспамя темата, но ви благодаря за мненията за "Писанец".
Аз все там ходя, когато ми се наложи, защото ми е близо. Сега чакам и едни резултати на дъщеря ми да излязат, пак правихме изследванията там...  ooooh! Вече ще знам и ще търся друго място.

# 533
  • Мнения: 3 453
Ако си направя сега ранната ФМ и после едно 4Д,това достатъчно ли е за откриване на малформации на плода? Rolling Eyes

   Незнам от къде идва това понятие с ранна ФМ...Може би е нещо ново..ноооооо Аз знам от двама лекари, че ФМ се прави 21-22 седмица.Тогава вече са наистина напълно  оформени органите и може да се види всичко.Най-добре говори с лекаря си.

# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Криси , навсякъде обаче ще срещнеш понятието ранна ФМ ,която не дава особено инфо. И според д-р Даскалов  най-важната е тази в 22 седмица,когато всички органи са оформени .Евентуално ,ако има проблем се прави още една в 28 седмица

# 535
Здравейте момичета! Някой може ли да ми даде инфо за д-р Троянчев в ЧБ Тримонциум работел?

# 536
  • Мнения: 3 453
Криси , навсякъде обаче ще срещнеш понятието ранна ФМ ,която не дава особено инфо. И според д-р Даскалов  най-важната е тази в 22 седмица,когато всички органи са оформени .Евентуално ,ако има проблем се прави още една в 28 седмица

   Да, точно заради това го написах и аз.На същото мнение съм Hug

# 537
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Здравейте момичета! Някой може ли да ми даде инфо за д-р Троянчев в ЧБ Тримонциум работел?

При него съм ходила само веднъж - на годишен профилактичен преглед, осигурен от работодателя ми.
За краткото време, в което се видяхме с доктора, впечатленията ми са добри. Разполага с хубав ехограф, преглежда обстойно, обяснява. Но аз не съм имала проблем, който той да разрешава, така че инфото ми за него се ограничава само от този преглед.

# 538
Благодаря ти bim bam!  bouquet
Чух че много се чакало при него, но бил добър - та за това събирам мнения .

# 539
  • Мнения: 38
Записах си час за Корсемов,за четвъртък.Доволна съм,че ще ме прегледа.Анели на теб като ти правиха ранната ФМ,казаха ли ти има ли опасност от Даун или не?Защото четох,че може с ФМ и това да се определи.

Общи условия

Активация на акаунт