Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 694
  • 5 679
  •   3
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 900
Дочух следното:
доц. Благовест Пехливанов АГ от "УМБАЛ Свети Георги" вече щял да практикува в "Селена"
Някой има ли повече инфо? newsm78

# 556
  • Мнения: 384
Защо питаш. Crossing Arms
Едва ли някой ще ти отговори.Човекът има право да практикува, където си иска.

# 557
  • Мнения: 1 900
Ако си направя сега ранната ФМ и после едно 4Д,това достатъчно ли е за откриване на малформации на плода? Rolling Eyes

   Незнам от къде идва това понятие с ранна ФМ...Може би е нещо ново..ноооооо Аз знам от двама лекари, че ФМ се прави 21-22 седмица.Тогава вече са наистина напълно  оформени органите и може да се види всичко.Най-добре говори с лекаря си.

От 11 до 13 г.с. се прави ранен скрининг за вродени малформации /узи + БХС/
От 18 до 23 г.с. е фетална морфология когато се оценява завършената органогенеза на плода.

За Даскалов в момента може да се запише час за след месец. Аз съм решила да отида при Троянчев за един последен преглед с 4Д - то. Да видим при него колко време ще се чака. newsm78

# 558
  • Мнения: 73
Здравейте момичета ще се радвам да ми помогнете ако имате информация или отзиви какъв акушер-гинеколог е д-р Йончев от Пловдив  newsm12 newsm53

# 559
  • Мнения: 4 700
Аz лично zа Йончев съм чувала много добри отzиви, но нямам лично впечатление.

Двоумя се между него и Пелев zа следваЩото ми посеЩение.

# 560
  • София
  • Мнения: 2 659
Хиляди благодарности към  д-р Маркова и д-р Крумов ВМИ

Присъединявам се към благодарностите.

# 561
  • София
  • Мнения: 2 659
Но Мерджанов не води раждания...не работи в болница...и май е позагубил тренинг...иначе за внимателен....май е много...но не си позволява нищо което не му плащаш или не поема здравната каса....но всеки сам си решава все пак

подкрепям

# 562
  • Мнения: 3 453
  За 4Д бях при Даскалов миналата година в края на юни.Струваше 50лв без ФМ, защото такава вече ми бе правена.Въпреки това човека и ФМ ми направи.Прегледа траеше 50мин и съм много доволна.

# 563
Зн, че не му е тук мястото, но не искам да отварям нова тема. Вчера бях на преглед и ми откриха нщ като киста и следователно ми изписаха оргаметрил. Но имам някой задръвки, се пак са хормони това. Някой пил ли ги е, някаккъв съв Rolling Eyesет?

# 564
  • Мнения: 4 700
Az съм ги пила zа предиzвикване на цикъл. Нямах проблеми с тях.

# 565
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аz лично zа Йончев съм чувала много добри отzиви, но нямам лично впечатление.

Двоумя се между него и Пелев zа следваЩото ми посеЩение.

Аз ти препоръчвам д-р  Пелев .

# 566
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Ако си направя сега ранната ФМ и после едно 4Д,това достатъчно ли е за откриване на малформации на плода? Rolling Eyes

   Незнам от къде идва това понятие с ранна ФМ...Може би е нещо ново..ноооооо Аз знам от двама лекари, че ФМ се прави 21-22 седмица.Тогава вече са наистина напълно  оформени органите и може да се види всичко.Най-добре говори с лекаря си.

От 11 до 13 г.с. се прави ранен скрининг за вродени малформации /узи + БХС/
От 18 до 23 г.с. е фетална морфология когато се оценява завършената органогенеза на плода.

За Даскалов в момента може да се запише час за след месец. Аз съм решила да отида при Троянчев за един последен преглед с 4Д - то. Да видим при него колко време ще се чака. newsm78


Валерия, аз също ходих при Троянчев на 4Д , когато аз ходих даваше часове за седмица напред, като се има предвид че при това Даскалов също ми беше дал час за месец напред. Съветвам те да си вземеш час за 10 часа тогава започва работа (ако не искаш да чакаш), защото обикновенно закъснява после му се припокриват часовете. За прегледа платих 65лв.

# 567
  • Мнения: 73
Момичета някой има ли информация за доц.Кръстьо Порязов и да ли знаете кои може да ми помогне за задържане на плода БЛАГОДАРЯ ВИ newsm03  love001

# 568
  • Мнения: X
За задържане можеш да отидеш в отделението по"Стерилитет и инфертилитет" в Окръжна болница-на 4ет.Там може и направо да те хопитализират.Не искат направление-отиваш,преглежда те който е там в момента и преценяват ситуацията./Не мога да ти кажа със сигурност кои доктори работят там в момента,че скоро не ми се е налагало да ги посещавам,но повечето са добри/

# 569
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аz лично zа Йончев съм чувала много добри отzиви, но нямам лично впечатление.

Двоумя се между него и Пелев zа следваЩото ми посеЩение.

Пелееееееев  Peace

Общи условия

Активация на акаунт