Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 213
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7
088/8351 435
Вече работи в кабинет в ГРАНД -а ,а не на Леонардо Да Винчи, каквато инфо има във форума. Аз ходих при него скоро.




миналата седмица ллежах в медлайн клиник  и там също го мярнах.



мерси за номера Hug

# 721
  • Мнения: 6
Мили момичета,моля препоръчайте ми добър лекар и клиника  в пловдив, в която да си направя хормонални изследвания!спешно е! Благодаря предварително!

# 722
  • Мнения: 22
 Др. Заимов и клиника Торакс. Много добър лекар и съм много доволна от клиниката.

# 723
  • Мнения: 6
Др. Заимов и клиника Торакс. Много добър лекар и съм много доволна от клиниката.
благодаря ти, аз тъкмо гледах клиниката в нет-а!а работят ли със здравната каса?

# 724
  • Мнения: 6 206
За изследвания - не

# 725
  • Мнения: 2 172
Др. Заимов и клиника Торакс. Много добър лекар и съм много доволна от клиниката.
благодаря ти, аз тъкмо гледах клиниката в нет-а!а работят ли със здравната каса?

Доколкото знам ,не  newsm78

# 726
  • Мнения: 22
Не работят с ЗК или поне не знам. Но няма да збъркаш ако се обърнеш към тях.

# 727
  • Мнения: 6
благодаря ви за информацията! Hug

# 728
  • Мнения: 4 585
здравейте момичета, темата е станала много дълга и не мога да открия това което ме интересува
издирвам кординати на д-р тракова , преди години  когато съм ходила кабинета и беше след тунела първият нисък блок от ляво след светофара .

# 729
  • Мнения: 3 453
    Търся отзиви за доктор Дончев от ДКЦ 6 до Лайпциг.Доволни ли сте от него?Къде изражда?

# 730
  • Мнения: 2 558
Моля Ви за мнения за тези двама доктори - Д-р Антон Михнев и Д-р Десислава Маркова от Торакс Пловдив? Колебая се при кого от тях да отида. Става въпрос за консултации и раждане    Rolling Eyes
 
 
 

# 731
  • Мнения: 0
здравейте, може ли някой да ми каже нещо за др.Румяна Христова Патрикова или да ми препоръча някой добър гинеколог/по възможност жена/, който да работи събота или неделя.Предварително Ви благодаря

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
здравейте, може ли някой да ми каже нещо за др.Румяна Христова Патрикова или да ми препоръча някой добър гинеколог/по възможност жена/, който да работи събота или неделя.Предварително Ви благодаря

Доктор Паскалева работи в събота и неделя и е  отличен специалист .За Доктор Патрикова съм чувала хубави неща, но не са лични впечатления.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
аз звънях днес на Др Паскалева,но ми каза че чак вторник може да ме приеме,а ме е страх да не направя спонтанен аборт

# 734
  • Мнения: 6 206
Тръгвай веднага към Пещерско шосе ВМИ, ще те приемат по спешност, има дежурни лекари, ако решат ще те оставят, ако не - ще ти изпишат лечение. Пък вторник пак си отиди при д-р Паскалева.
В Селена също има дежурни, но там ако те приемат престоят е 60 лв на ден
Ще те държат поне 3 дни и на двете места, ако те приемат, но нямаш избор
Кървиш ли? Или болки имаш?

Общи условия

Активация на акаунт