Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 307
  • 5 679
  •   4
Отговори
# 795
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Вярно е, че само Амнио дава категоричен отговор, но пък БХС определя нивото на риска и мисля , че също е полезен и важен.При моята приятелка БхС съчетан с Фм в 11-13 гс даде отклонение и показа висок риск.Нт беше доста голяма след Фм , което е признак за Даун .Бхс определи висок риск и след амниото нещата излезнаха на яве.

# 796
  • Мнения: 6 206
Тъй де, в нашата поликлиника ехографът ми е почти набор - и ми даваше през цялата бременност 2 седмици напред. Докторката казваше, а, аз си го знам... Хубаво ама ако се чака само на него, може доста да обърка.
Но и ехографиста - пак в Пловдив, при известен лекар, отивам бременна в 18та седмица, гледа човека, ама знаете, ли че имате миома... Гледа, гледа. Аз спокойна, защото миналата седмица съм гледана от друг и е нямало следа от такова нещо, а миома не става за седмица. После хоп миомата изчезна още докато съм в кабинета. Мистерия. А то какво било - силна контракция.
Цирк пълен. ooooh!

# 797
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Христос Воскресе на всички! Hug

Засега съм добре с бременността в 9г.с. съм,тази седмица искам да отида по здравна каса на гинеколог и да ме запише за женска консултация ако всичко е ок,но незнам при кой?някакви препоръки за гинеколог работещ със ЗК ,който да обяснява ,и да е наясно с тези неща за които спорите?
и още нещо да питам ,защото не съм наясно-къде в пловдив се прави добра фетална морфология?
Д-р Паскалева ако продължа да ходя при нея,прави ли такава или във ВМИ се ходи-с първата ми бременност не съм ходила изобщо на такива неща,за щастие всичко беше ок.

# 798
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Здравей.Аз съм чувала , че др Даскалов специално за Пловдив е добър за  Фм.От момичето,с което раждахме разбарх, че Фм правят и на Пещерско ,НО КОЙ Е ЛЕКАРЯ си нямам на идея. Ти скоро трябва да направиш първата, така че СЕ поинтересувай къде ще е най-добре да те видят и най-вече кой е по-добър специалист.Успех и ще стискам палци всичко да е наред. Hug

# 799
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
niko11 , радвам се за теб , че всичко е наред  Hug.Аз ходих при Даскалов на ФМ и съм  доволна -обяснява , гледа обстойно.Във ВМИ също се прави ФМ.

# 800
  • Мнения: 3 453
Здравей.Аз съм чувала , че др Даскалов специално за Пловдив е добър за  Фм.От момичето,с което раждахме разбарх, че Фм правят и на Пещерско ,НО КОЙ Е ЛЕКАРЯ си нямам на идея. Ти скоро трябва да направиш първата, така че СЕ поинтересувай къде ще е най-добре да те видят и най-вече кой е по-добър специалист.Успех и ще стискам палци всичко да е наред. Hug

  И аз съм доволна от ФМ при Даскалов. На Пещерско по принцип най-често прави ФМ д-р Корсемов.Имам хубави впечатления от него.

# 801
  • Мнения: 2 558
Аз също ходих на две ФМ при Даскалов и съм много доволна  Peace Обяснява абсолютно всичко и то по начин, по който да ти стане ясно за какво говори, а не с термини, които не разбираш, отговаря на всичките ми въпроси  Peace

# 802
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Д-р Даскалов къде има кабинет ,колко време преди това обикновенно се записва час,и каква е цената на ФМ при него?

# 803
  • Мнения: 2 558
В Медикус Алфа преглежда, запази си час поне седмица-две предварително  Peace
в 16-22 седмица е 80лв, а следващата около 28-32 седмица беше 50лв  Peace

# 804
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
В Медикус Алфа преглежда, запази си час поне седмица-две предварително  Peace
в 16-22 седмица е 80лв, а следващата около 28-32 седмица беше 50лв  Peace

1-ta e 11-13+6gs taka 4e mackata da si zapzva 4as.

# 805
  • Мнения: 2 558
да, първата е в тези седмици, но не съм я правила и незнам колко струва  Peace

# 806
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Първата ФМ при Даскалов ,която правих в 14 седмица  платих на цената на прегледа.Другата беше 80 лв.

# 807
  • Мнения: 54
Здравейте, след много часово четене на тази тема, реших да отида при д-р Виолета Паскалева за ЖК. Може ли някой да ми даде точни координати и най-вече телефон за връзка с нея? До колкото разбрах и работи със здравната каса. Приемам всякакви съвети Simple Smile

# 808
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
aleksia  аз останах с впечатление че Д-р Паскалева НЕ работи с касата,ако греша нека ме поправят.
преди 10 дена ходих иначе на платен преглед при нея,но не съм я питала дали приема с направление.
иначе ако е така и аз нямаше да се чудя къде да се запиша на ЖК,защото точно сега и аз това се чудя,при кой да ида на такава.

# 809
  • Мнения: 54
Мерси за отговора niko11, изглежда съм останала с погрешно впечатление. Аз така си стоях и с грешно мнение за д-р Жорж Пелев към когото ме бяха насочили, докато не се реших да звънна да си запиша час и да разбера че не работи със здравната каса. Ами сега май наистина имам нужда от помощ Sad . В пловдив съм от 2 години и общо взето не познавам нито болниците, нито лекарите. Ако някой може да ми препоръча д-р работещ с НЗОК за ЖК ще съм много благодарна. И пак след много четене си мисля и д-р Велевски, но видях и отрицателни мнения и то доста остри.

Общи условия

Активация на акаунт