Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 614
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 855
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
niko11, аз в момента тъкмо влизам в 8 месец и откакто съм бремена съм при д-р Мария Николова. Раждах и първата си дъщеря при нея във Втора градска- сега като забременях не се поколебах и веднага се записах при нея. Изключителен специалист, много е внимателна и предразполага, обяснява всичко подробно, каквото и да попиташ. Съветвам те поне да отидеш и да поговориш с нея, а после сама да прецениш

# 856
  • Мнения: 534
не вярвам
Медикус Алфа, сега май са се приеименували на Медлайн Клиник, си е скъпо по принцип
навремето, май 2001 беше, на мой познат за гипсиране на крак му взеха 500 лв, та от тогава им имам страх.

иначе за разчитане на резултати, консултации по тях, и такива инцидентни доуточнявания - не взима пари д-р Даскалов, но вземеш ли час, преглед ли е, честито, плащаш поне 50, ако няма и други процедури отгоре.
А д-р Даскалов работили някъде другаде със ЗК  Thinking  

Или да ми препоръчате някой друг добър гинеколог в насока проблемно забременяване и стерилитет ? За момента само към д-р Даскалов съм се насочила в тази насока и сега разпитвам за цените тъй като знам че той взима доста скъпо ,а аз до момента съм пръснала доста пари по различни д-р гинеколози и уж добри ,но  без резултат насреща  ooooh!

# 857
  • Мнения: 1 277
Маги, д-р Даскалов не работи със ЗК. Да - скъпо е при него. Но пък много го хвалят при проблемно забременяване и рискова бременност. За други доктори в тази насока не съм наясно. Ти при кои си ходила досега?

# 858
  • Мнения: 260
Или да ми препоръчате някой друг добър гинеколог в насока проблемно забременяване и стерилитет ?
Д-р Димитър Йончев. Не работи със здравната каса. Ако искаш, ще ти пратя координати на лични.
Успех!

# 859
  • Мнения: X
Маги,препоръчвам ти да се насочиш към София или Плевен.Не съм сигурна,че ще ти излезе по-скъпо.Но,поне няма да губиш време и пари.
За д-р Йончев съм писала и преди-според мен не е  точно специалист за проблеми със забременяването.И взима доста пари.На мен лично ми загуби доста време и средства и ме лекува с лекарства,които изобщо не бяха подходящи...

# 860
  • Мнения: 534
Или да ми препоръчате някой друг добър гинеколог в насока проблемно забременяване и стерилитет ?
Д-р Димитър Йончев. Не работи със здравната каса. Ако искаш, ще ти пратя координати на лични.
Успех!

За Д-р Димитър Йончев четох и положителни и отрицателни мнения та зза момента се отказах от него ,ако все пак реша ще ти пиша на ЛС за кординати ,мерси все пак  Hug


Маги,препоръчвам ти да се насочиш към София или Плевен.Не съм сигурна,че ще ти излезе по-скъпо.Но,поне няма да губиш време и пари.
За д-р Йончев съм писала и преди-според мен не е  точно специалист за проблеми със забременяването.И взима доста пари.На мен лично ми загуби доста време и средства и ме лекува с лекарства,които изобщо не бяха подходящи...


*Люба* ,аз вече тотално се обърках от тези гинеколози и при мен един вика това прави това пийй ,после другия говори съвсем различни неща и съм адски объркана на къде да тръгна  #Crazy Вече една година та и малко повече стана от както се опитваме да имаме второ дете а не се получава ,макар че до момента няма доказана причина за това  newsm78

# 861
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз лично съм доволна от Даскалов.Наистина е скъп прегледа  и се плаща на регистратурата, няма как да има остъпки. Както е казала Каспър, консултациите, разчитането на изследвания или уточняване на такива не се таксуват.Аз плащах веднъж месечно преглед , а всички други срещи с доктора не съм плащала.

# 862
  • Мнения: 534
Аз лично съм доволна от Даскалов.Наистина е скъп прегледа  и се плаща на регистратурата, няма как да има остъпки. Както е казала Каспър, консултациите, разчитането на изследвания или уточняване на такива не се таксуват.Аз плащах веднъж месечно преглед , а всички други срещи с доктора не съм плащала.
А при него правила ли си фоликулометрия ,че се чудех за нея като се ходи 4 пъти в месеца и четирите пъти по 55 лева ли даваш ? Щом казваш че си плащала  веднъж месечно при него явно ти си ходила само на профилактични прегледи ,а не заради други по сериозни неща  Thinking

# 863
  • Мнения: X
Маги,точно защото съм загубила доста време-5г/и ужасно много пари хвърлихме на вятъра/,те съветвам да се насочиш към специализирана клиника по стерилитет.А,предвид факта,че в Пловдив няма такава и специалисти,които бих препоръчала,както и достатъчно добри лаборатории-просто те съветвам да  се насочиш към доказани такива.Както писах и по-рано,не мисля,че ще ти излезе по-скъпо...,а и поне имаш по-голям шанс да се случат нещата.
Желая ти от сърце  бързо забременяване и лека бременност!



# 864
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
.Маги., аз отидох при него бременна  , проблемите ми бяха свързани със задържане на бебето.

# 865
  • Мнения: 534
Маги,точно защото съм загубила доста време-5г/и ужасно много пари хвърлихме на вятъра/,те съветвам да се насочиш към специализирана клиника по стерилитет.А,предвид факта,че в Пловдив няма такава и специалисти,които бих препоръчала,както и достатъчно добри лаборатории-просто те съветвам да  се насочиш към доказани такива.Както писах и по-рано,не мисля,че ще ти излезе по-скъпо...,а и поне имаш по-голям шанс да се случат нещата.
Желая ти от сърце  бързо забременяване и лека бременност!




Благодаря за насоките  Hug а да те питам за клиника Бора тук в Пловдив нали я водят за стерилитет http://www.boramedical.com/ както ти е мнението за там,също и в има  Торакса http://thorax.bg/44/33 ,ще пиша повече на лични че май разводнихме темата  Embarassed

.Маги., аз отидох при него бременна  , проблемите ми бяха свързани със задържане на бебето.
Благодаря за пояснението  Hug

# 866
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
.Маги. , и аз бих заложила на София. В Пловдив се губят време и средства.

# 867
  • Мнения: 141
Маги за Бора нямам думи. Не ходи там в никакъв случай. Там Матеев при предписа Клостилбегит бз никакви изследвания.

Аз ходих преди и по време на бременността си единствено при д-р Даскалов. Много добър не само като лекар, но и като човек. Благодарение на него сега гушкаме нашето бебче. Да е жив и здрав и да помага на още много семейства да сбъднат мечтите си! Peace

# 868
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
http://www.agselena.com/pages/index.php?option=com_content&v … ews&Itemid=18

Ако си бях записала час в една от най-прехвалените софийски клиники, още щях да чакам за преглед.И в Пловдив има забременели и родили, благодарение на пловдивски лекари, но всеки решава сам за себе си.Не веднъж съм казвала, че аз препоръки не давам.Всеки да отиде и сам да прецени.А ако става дума само за фоликулометрия, това може да направи всеки гинеколог, който има ехограф, срещу 20 лева за преглед.

# 869
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
не вярвам
Медикус Алфа, сега май са се приеименували на Медлайн Клиник, ....

Не, различни клиники са, Медлайн е на братя Енчеви:
http://www.medlineclinic.bg/

Общи условия

Активация на акаунт