Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 729
  • 5 679
  •   2
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 3 453
а кое е 50 тогава? само да си го видиш на 4Д -то ли?

Прегледа при Даскалов е 50 лв , гледа на 2Д органите на бебока  , а накрая пуска 4Д ,като прави някоя снимка или клипче .Когато  прави ФМ цената  е 80 лв , обикновено към 22 седмица .

 Да ви призная честно аз останах много учудена.На мен си ми направи и ФМ за тия 50лв независимо че при влизането още го предупредих че съм записала час само за преглед за да разбера пола.Показа ми една кост на носа, кръвопотока, всичко органи обсъди това на 2д , след това на 4д то вече гледахме пръсти на ръце крака, устните, очите, ушите.Бях в първия ден на седмия месец.Пола ми го каза още като легнах..т.е аз му го казах защото така ясно се виждаше че нямаше как да сгреша.И си спомням че много се разсмя и ми каза ти идваш да ме питаш за пола пък си го видя, сега друго ще си гледаш ли да ти дам ехографа Laughing

# 1 051
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
На мен пола ми го видяха още  в 13-та седмица.И от рано-рано си знаех , че е младеж.Дотогава си бях убедена . че ще е девойка. Rolling Eyes

# 1 052
  • Мнения: 2 172
На мен Даскалов определи пола в 16-та г.с. Пак си направи всичките изследвания и огледи,но платих 50 лв,защото в тази седмица не се прави ФМ.
Незнам кое е различното на ФМ.Може би тогава се виждат други неща.

Но костицата на носа/което е основното във ФМ в 13 г.ц./ си ми я показа и в 16-та  newsm78

Предполагам,че ФМ е още по-подробно оглеждане  Peace

# 1 053
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Ето малко по-подробно за ФМ, какво , кога, как, защо:

http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 45&Itemid=100

# 1 054
  • Мнения: 6 206
Да ви призная честно аз останах много учудена.На мен си ми направи и ФМ за тия 50лв независимо че при влизането още го предупредих че съм записала час само за преглед за да разбера пола.Показа ми една кост на носа, кръвопотока, всичко органи обсъди това на 2д , след това на 4д то вече гледахме пръсти на ръце крака, устните, очите, ушите.Бях в първия ден на седмия месец.Пола ми го каза още като легнах..т.е аз му го казах защото така ясно се виждаше че нямаше как да сгреша.И си спомням че много се разсмя и ми каза ти идваш да ме питаш за пола пък си го видя, сега друго ще си гледаш ли да ти дам ехографа Laughing

ами и аз затова писах, защото аз съм била много пъти при Даскалов, един път си го хване 50 лв, един път 80 лв, разлика в прегледите и продължителността няма, 4Д пък въобще не съм го брояла като екстра... щото имам клипове, клипове и какво от това, важното ми беше накрая бебе да има.
Но нищо, здраве да е, когато каже 50 -50, като каже 80-80, здраве да е. Важното е, че ми помогна човека да си износя бебето.

# 1 055
  • Мнения: 31
Да ви призная честно аз останах много учудена.На мен си ми направи и ФМ за тия 50лв независимо че при влизането още го предупредих че съм записала час само за преглед за да разбера пола.Показа ми една кост на носа, кръвопотока, всичко органи обсъди това на 2д , след това на 4д то вече гледахме пръсти на ръце крака, устните, очите, ушите.Бях в първия ден на седмия месец.Пола ми го каза още като легнах..т.е аз му го казах защото така ясно се виждаше че нямаше как да сгреша.И си спомням че много се разсмя и ми каза ти идваш да ме питаш за пола пък си го видя, сега друго ще си гледаш ли да ти дам ехографа Laughing

ами и аз затова писах, защото аз съм била много пъти при Даскалов, един път си го хване 50 лв, един път 80 лв, разлика в прегледите и продължителността няма, 4Д пък въобще не съм го брояла като екстра... щото имам клипове, клипове и какво от това, важното ми беше накрая бебе да има.
Но нищо, здраве да е, когато каже 50 -50, като каже 80-80, здраве да е. Важното е, че ми помогна човека да си износя бебето.
ти проблемна бременност ли си имала и в какво се изразяваше проблема ако да.
а този доктор Даскалов къде му е кабинета и някакъв телефон за връзка може ли.той с касата работи ли,може ли отговор на лични Simple Smile

# 1 056
  • Мнения: 6 206
тя е малко по-прасната в устата, но пък е чудесен лекар.

за мен Димитрова не е прасната в устатата, напротив всяка нейна дума е премерена до ента степен.
Отделно ми вдъхна такава сила с нейната съпричасност и увереност, че това у друг лекар не съм го срещала.
Точно за нея се сетих когато преди няколко дни посетих известна алерголожка - то не беше сумтене, то не беше забележки, тя от злоба не може да си гледа работата... Как да очаквам че ще ми излекува детето като цялият й зор е да си избие комплексите върху злощастните й  пациенти. В резултат и от двете посещения има грешки в рецептите - в едната антибиотик писан 3 мг, вместо 2,5 повече и объркан грамаж 25 вместо 125, в другата изпуснато лекарство, това за 4 месечно бебе - ако не съм да гледам по 100 пъти упътване и описание, да си отровя детето. И като й се обаждам да й кажа - чак ми прави забележки сестрата, сигурно аз съм я писала рецептата. Точно тогава се сетих за Димитрова - да си лекар е призвание.

# 1 057
  • Мнения: 234
На мен доколкото ми стана ясно, Даскалов взима 55 на ранната ФМ, когато се прави и БХС-то, а на по-късната вече си взима 80лв....или поне при мен беше така!
Не съм доволна от ФМ във ВМИ, първо че едната седмица изобщо не можах да се доредя за часа си /доктора правеше операции и секциа, за Корсемов говоря, и така и не можах да го дочакам/, та след 3 часа чакане си тръгнах защото все пак бях излязла от работа. Втори опит на другата седмица- доста по-успешен- след час чакане съм вътре....Доктора говори малко, гледа ме кратко /предполагам, че поне е решил, че всичко е наред/, качеството на 4Д-то хич не ми хареса- почти не се различава това дете ли е или извънземно същество! Sad Както и да е- важно е всичко да е наред....При въпроса ми не е ли рано в 23-та седмица плацентата ми вече да е първа степен зрялост, доктора ме попита: а какво пише в интернет..... Rolling Eyes

# 1 058
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
wine  ти за ранната ФМ ли ходи при Даскалов?за тази във Вми кой те насочи?
аз се чудя къде да ходя,сега съм 20 г.с. имам още малко време да мисля.

# 1 059
  • Мнения: 6 206
При въпроса ми не е ли рано в 23-та седмица плацентата ми вече да е първа степен зрялост, доктора ме попита: а какво пише в интернет..... Rolling Eyes

 Joy

мен пък ме знаят като момичето с компютъра, защото като си лежах за задържане 2 години подред все с компютъра и нета си бях, та тези въпроси са били излишни. Корсемов беше от малкото лекари, които в труден момент дойдоха и говориха с мен човешки

# 1 060
  • Пловдив
  • Мнения: 855

Отделно ми вдъхна такава сила с нейната съпричасност и увереност, че това у друг лекар не съм го срещала.
Точно за нея се сетих когато преди няколко дни посетих известна алерголожка - то не беше сумтене, то не беше забележки, тя от злоба не може да си гледа работата... Как да очаквам че ще ми излекува детето като цялият й зор е да си избие комплексите върху злощастните й  пациенти. В резултат и от двете посещения има грешки в рецептите - в едната антибиотик писан 3 мг, вместо 2,5 повече и объркан грамаж 25 вместо 125, в другата изпуснато лекарство, това за 4 месечно бебе - ако не съм да гледам по 100 пъти упътване и описание, да си отровя детето. И като й се обаждам да й кажа - чак ми прави забележки сестрата, сигурно аз съм я писала рецептата. Точно тогава се сетих за Димитрова - да си лекар е призвание.
[/quote]Каспър, извинявай, че те питам, но ме интересува  "известната алерголожка", защото и ние ходим при една такава "известна", в която от едно известо време се съмнявам доста.....Погледнах в Черния списък, но нищо не видях....Може на лични да ми споделиш, ако е удобно....Благодаря ти. Peace

# 1 061
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Момичета кажете и на нас .Нека и ние да знаем кой са тез некадърници.

# 1 062
  • Мнения: 1 192
При въпроса ми не е ли рано в 23-та седмица плацентата ми вече да е първа степен зрялост, доктора ме попита: а какво пише в интернет..... Rolling Eyes

 Joy

мен пък ме знаят като момичето с компютъра, защото като си лежах за задържане 2 години подред все с компютъра и нета си бях, та тези въпроси са били излишни. Корсемов беше от малкото лекари, които в труден момент дойдоха и говориха с мен човешки

И при мен беше точно така   Peace

# 1 063
  • Мнения: 6 206
извинявам се за оффа- за алерголожката не искам все още да споменавам името, защото първо от 2 посещения не можеш да имаш меродавно мнение, плюс че като се държиш като кучка не те прави лош лекар все още. нека мине врееме, нека я видя, пък ще си кажа всичко.

# 1 064
  • Мнения: 959
И аз се извинявам за оффа,но моите дългогодишни наблюдения са,че в този град свестен алерголог няма.
Единствено някакви добри впечатления от близкото минало имам от Новакова,която е и хомеопат.

Общи условия

Активация на акаунт