Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 216 644
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: X
И аз се извинявам за оффа,но моите дългогодишни наблюдения са,че в този град свестен алерголог няма.
Единствено някакви добри впечатления от близкото минало имам от Новакова,която е и хомеопат.
.......която пък се държи ужасно с пациентите си!Така и не разбрах дари е добра като алерголог и хомеопат,но човек който демонстрира липса на възпитание, не мога да изтрая достатъчно дълго...още повече да му гласувам доверие да ми лекува децата.
И ,аз се извинявам за оффа..и за да не е съвсем  извън темата,да похваля и тук д-р Ангелина Сърбакова-тези дни моя позната пратих и също е останала доволна от отношението и.

# 1 066
  • Мнения: 9 077
Като говорите за алерголог - за съжаление, не знам името й (може пък да се окаже някоя, за която говорите) - но имам страхотни отзиви от 2 приятелки, едната от които с много тежка алергия (подмятаха я из Кожния диспансер и никой не можа да каже какъв е проблемът й, след година лутане тази лекарка й помогна и вече успешно се пребори с мъчителния проблем). Кабинетът е на Сточна гара, голямото кръстовище, точно на пътя е кооперацията - близо до бизнес хотелчето (ама че го обясних и аз...но няма как да се сбърка). Ако някой се интересува от координати с име, мога да се обадя да питам моята приятелка. Не знам дали работи с касата.

За ФМ и д-р Даскалов - аз бях негова пациентка от самото начало и поради проблеми ми се налагаше да ходя много често на прегледи, винаги придружени с ехография. Винаги ме е гледал като за ФМ, на късната такава си платих както е по разписание, доколкото помня.
Някой питаше за координати - кабинетът, където преглежда, се намира в Медикус Алфа, на Иван Вазов. Час се запазва на регистратурата.

# 1 067
  • Мнения: 2 558
Това е телефона на регистратурата на Медикус Алфа - 032 634463
Аз правих втората и третата ФМ при Даскалов, съответно платих 80лв и 50лв. Останах доста доволна от него, гледа ме дълго, обясняваше ми всичко, отговаряше на въпросите ми, и всичко това с усмивка  Peace

# 1 068
  • Пловдив
  • Мнения: 712
А аз никак не съм доволна от времето, което ми отдели Даскалов. ФМ продължи 5-8 мин., като минута-две от тях попълваше данните ми. Отговаряше на въпросите ми едносрично и с нежелание.
Иначе преди да започне самия преглед, въпреки, че много категорично отказах да правя БХС, ме убеждаваше / да не кажа плашеше/ да го направя. Докато той ме гледаше на ехографа през повечето време сестрата ме разпитваше, както по-късно разбрах, за да попълни формуляра за БХС.
След като приключи с прегледа чух една нахъсана лекция за това колко са ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ витамините за бременни и си ме изпратиха да си ходя по живо по здраво.
Следващите прегледи ми бяха при Троянчев, които през цялото време ми обясняваше какво наблюдава, кое какво е  и т.н. Самата ФМ  не продължи дълго, но останах доволна, отговори на всичките ми въпроси на достъпен език и достатъчно подробно.  Peace

# 1 069
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Троянчев ми следеше 1-ва бременност и той ме оперира.Съжалявах, че не е останаял в Окръжна.

# 1 070
  • Мнения: 2 558
 Shocked avia , учудвам се, че при теб е било така, мен ме гледа 20-30мин. и непрекъснато обясняваше кое какво е и т.н.
а не ми е следл той бременността, отидох при него само за ФМ  Rolling Eyes

# 1 071
  • Мнения: 2 172
Shocked avia , учудвам се, че при теб е било така, мен ме гледа 20-30мин. и непрекъснато обясняваше кое какво е и т.н.
а не ми е следл той бременността, отидох при него само за ФМ  Rolling Eyes
И аз така,даже не на ФМ,а да видим пола на бебето  Crazy

# 1 072
  • Мнения: 234
wine  ти за ранната ФМ ли ходи при Даскалов?за тази във Вми кой те насочи?
аз се чудя къде да ходя,сега съм 20 г.с. имам още малко време да мисля.

И двете ФМ ги правих при Даскалов! Но нали знаеш, че съм и пациентка на Учикова, та тя си настояваше в 22-ра седмица да отида на ФМ във ВМИ при Корсемов. И аз като добра пациентка отидох....Та си имам 2 ФМ в съвсем близки седмици! Grinning
За д-р Корсемов аз също съм слушала само най-добри неща. Ако трябва да съдя само от феталната- нещо не ме грабна, но това разбира се нищо не значи.... Rolling Eyes
Теб не те ли праща там!? Еееей, аз стара и съмнителна ли съм и се видяла!? Crossing Arms
А, и да те предупредя: Учикова не е много фенка на Даскалов....

# 1 073
  • Мнения: 3 453
  Мен Учикова не ме е карала да я правя феталната във ВМИ, прави ми я доктор Делев в Саната в 21-22седмица, до тогава ме наблюдаваше той , но не исках той да ме изражда и го помолих да ми препоръча лекар на който има доверие, така се спрях на Учикова. След това края на 6ти месец ходих при Даскалов да видим пола, но той си ми направи направо втора фетална с 1 час преглед, много бях доволна от начина по който постоянно ми обясняваше.Не помня да съм имала въпроси, беше много изчерпателен.

# 1 074
  • Мнения: 234
Ииии, как бе, техният ехограф в Саната има ли 3Д, 4Д образ!? newsm78  Или то не е задължително, за да се види наред ли е всичко!? Не, на мен такава опция не ми е предлагала.....

# 1 075
  • Мнения: 3 453
Ииии, как бе, техният ехограф в Саната има ли 3Д, 4Д образ!? newsm78  Или то не е задължително, за да се види наред ли е всичко!? Не, на мен такава опция не ми е предлагала.....

 Имало е видео касетка навремето Joy , така каза Делев hahaha ФМ се прави на 2Д, така че не му трябваше 4Д.Едното е за органите другото е вече за фасадата Laughing

# 1 076
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
ФМ се прави само на  2д режим.4Д включват за кеф на майката.

# 1 077
  • Мнения: 2 172
Тогава защо аджеба се изпращат бременните на ФМ,само при определени лекари,които имат 4д ехограф  Laughing

Ако е така то значи всеки АГ може да я направи.А със сигурност тези със 4д-то не са най-способните ехографисти,че заради това да се ходи на ФМ само при тях  Wink

Може и да се гледа на 2д ФМ,но със сигурност ехографът е по-различен от стандартния 2д.Много добре проследих всичко и въпреки,че беше на 2д,докато раглеждаха органите,то това 2д беше в пъти по-ясно от стандартните и си личеше дори физиономията на бебето.Имаше режим и за кръвта оцветен в синьо и червено.

НА 4д видяхме пола в 16-та седмица.На 2д също се видя.

Но ако бях на 2д на ЖК нищо никой нямаше да види,защото е различно 2д-то.

# 1 078
  • Мнения: 3 453
   Зависи си от лекаря дали може да направи добра ФМ, не само от апарата.За оцветяването на кръвта и ние го видяхме с Делев на двупотопния му ехограф , всичко видяхме.За образа съм съгласна, новите машини са в пъти по-добри, но и лекаря трябва да разбира.

 
А със сигурност тези със 4д-то не са най-способните ехографисти,че заради това да се ходи на ФМ само при тях  Wink

 Абсолютно! Peace

# 1 079
  • Мнения: 31
ами те на консултациите като ходим мерят органите до колкото съм обърнала внимание.4Д-то май е за проверка на външните дефекти по личицето за заешка устна например, ръчички ,крачета да видят пръсчета и такива неща.незнам може само така да си мисля

http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 73&Itemid=134

ето от тази страница останах с такова впечатление.

Общи условия

Активация на акаунт