Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 224 154
  • 5 684
  •   2
Отговори
# 1 125
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
ами скоро след като аз родих ,а това беше май 2007  казаха, че го спирали от продажба в България.Ходиха да си го купуват от Румъния,и затова си мисля че го няма.
ти кога си купувала твоя?ако е имало 2009 по аптеките,може и да има,трябва да питам

# 1 126
  • Мнения: 6 206
последно да не спамя темата - купувани са лятото на 2009, тогава пак имаше един момент когато нямаше свободно и се презапасих като изчислих възможно най-силната доза до края на бременността. Намалиха ми ги, за моя радост, и така ми останаха 7 запечатани, които изпратих на това момиче да не купува. Но по аптеките би трябвало да има вече.

# 1 127
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Преди 3 месеца като пиех Гинипрал си се продаваше по аптеките - не е имало проблеми с намирането му Peace

# 1 128
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
ОК ,мерси успокоихте ме.Дано нямам проблеми .

# 1 129
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Да ви питам,който си е записвал час за ФМ при д-р Корсемов във ВМИ ,на кой телефон е звънял?на мен докторката ми каза да звъня на вътр.280,но цял ден никой не вдига!!!

# 1 130
  • Мнения: 234
Да ви питам,който си е записвал час за ФМ при д-р Корсемов във ВМИ ,на кой телефон е звънял?на мен докторката ми каза да звъня на вътр.280,но цял ден никой не вдига!!!
Хващай се и отивай до ВМИ-то! Аз така направх, направо в кабинета...една сестра ме записа, акушерка де, вероятно....На първия етаж, партерния още, вляво, ама не си спомням точно номера на кабинета. Но то си пише на вратата! Тъпа идея, ама по-добра не ми хрумна!

# 1 131
  • Мнения: 401
Днес информативно разглеждах сайта на АГ отделението на Окръжна болница - Пловдив (МБАЛ - Пловдив).
http://www.ag-plovdiv.com/pages/staff/Akusher-ginekolozi.html
Забелязах, че в списъка на гинеколозите не е включен д-р Йончев. Да не се е преместил в друга болница?

# 1 132
  • Пловдив
  • Мнения: 4 142
Днес информативно разглеждах сайта на АГ отделението на Окръжна болница - Пловдив (МБАЛ - Пловдив).
http://www.ag-plovdiv.com/pages/staff/Akusher-ginekolozi.html
Забелязах, че в списъка на гинеколозите не е включен д-р Йончев. Да не се е преместил в друга болница?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4367.975

# 1 133
  • Мнения: 401
Много мерси за инфото. Направо съм учудена, че е отишъл във Весела- чувала съм, че там е пълно с циганки, и техниката не била на ниво, а пък високо квалифициран и търсен доктор като него в никакъв случай не работи безплатно, и съответно пациентките му са платежоспособни жени с високи изисквания.

# 1 134
  • Мнения: 234
Много мерси за инфото. Направо съм учудена, че е отишъл във Весела- чувала съм, че там е пълно с циганки, и техниката не била на ниво, а пък високо квалифициран и търсен доктор като него в никакъв случай не работи безплатно, и съответно пациентките му са платежоспособни жени с високи изисквания.
Надявам се, че покрай него "Весела" ще дръпне напред! Ремонтите там текат с пълна сила, фасадите са готови, предстоят залите....абе сигурна съм, че пациентките му ще си следват доктора! Пък и дай Боже скоро да имаме една чисто нова "Весела"! Вече и храненето е кетърингово, а не болнични буламачи!
Е, циганите са си още там, но пък те май са навсякъде.... Rolling Eyes

# 1 135
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Записах си час за 27юли,но телефона се оказа че е друг за записване на час,не 280 а 594, жената обаче ми каза че не може да ми запише час конкретно за Корсемов,защото в момента били той и Керезиев на 4д и се сменяли ,който се паднел.

# 1 136
  • Мнения: 6 206
Не се връзвай на това, защото аз така си бях запазила специално за Корсемов и ме гледа една трътка, без извинение, която мълча като пукал през цялото време, беше толкова флегматична, че щеше да заспи, а тогава точно кървях и всяко едно разкарване ми беше предизвикателство. Навиках им се едно хубаво, но нищо не се промени. 80 лв хвърлени на вятъра. Не приемай да те разиграват - искай Корсемов и точка, намери му телефона и му се обади лично.

# 1 137
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Като не го познавам неудобно ми е да му звъня,но наистина е малко тъпо при положение че е платен преглед да разчиташ на случайността.
Този Керезиев що за човек е?

# 1 138
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
някой има ли му телефона?

# 1 139
  • Пловдив
  • Мнения: 4 142
Като не го познавам неудобно ми е да му звъня,но наистина е малко тъпо при положение че е платен преглед да разчиташ на случайността.
Този Керезиев що за човек е?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=504860.0

От друг подфорум е, но се оказва че д-р Керезиев е много неясно понятие: наколко са с тази фамилия Thinking

Общи условия

Активация на акаунт