Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 616
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 2 011
Преди 9  години  радих  със  секцио  първото си  дете  в Окръжна Болница при  Д-р Матеев и  Д-р  Симеонов !  Изключително  съм доволна -  ( и като  дъщеря  на гинеколог )  Peace
 Сега  -  видно от  лентичката  ми предстоят  пак  тези  емоции и  изживявания  Blush Доктора  отново ще е Д-р  Симеонов от  Окръжна  (  Д-р Матеев разбрах ,  че не е там вече )  bowuu

# 1 426
  • Мнения: 15
Здравейте!  Моля за координати на доктор Учикова от ВМИ Пловдив и дали работи със здравната каса. Благодаря предварително!

# 1 427
  • Мнения: 234
Здравейте!  Моля за координати на доктор Учикова от ВМИ Пловдив и дали работи със здравната каса. Благодаря предварително!
Ами поне миналата година работеше с каса! Звъни в МЦ Сана, където приемаше миналата година и питай: 648420 е телефонът.

# 1 428
  • Мнения: 15
WINE, Благодаря ти много!

# 1 429
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Привет!Знаете ли дали д-р Крумов работи с ЗК?
Д-р Крумов Не работи с ЗК.

# 1 430
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Скоро прочетах, че доктора вече не е там.

Да, д-р Росен Петров от есента работи в МЦ "Хипоталамус", пак по здравна каса води консултации на бременни.

# 1 431
  • Мнения: 0
Здравейте, предстои ми раждане във ВМИ. Препоръчайте ми лекар при когото да родя.Бях се спряла на Крумов но доколкото разбрах той вече не работи там. Ще съм благадарна за актуални мнения

# 1 432
  • Мнения: 1 174
Здравейте, предстои ми раждане във ВМИ. Препоръчайте ми лекар при когото да родя.Бях се спряла на Крумов но доколкото разбрах той вече не работи там. Ще съм благадарна за актуални мнения
д-р Паскалева  Peace

# 1 433
  • Пловдив
  • Мнения: 714
Здравейте, предстои ми раждане във ВМИ. Препоръчайте ми лекар при когото да родя.Бях се спряла на Крумов но доколкото разбрах той вече не работи там. Ще съм благадарна за актуални мнения
д-р Паскалева  Peace
Peace

# 1 434
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз също препоръчвам доктор Паскалева-невероятен човек и страхотен специалист

# 1 435
  • Мнения: 0
а това същата лекарка ли е която работи в Селена д-р Котева знаеш ли нещо  newsm78
Нямам представа. Приятна млада жена с тъмна коса е. Чудех се предвид младостта й, доколко е опитна и компетентна.
Здравейте.
Пиша тази публикация за да предупредя всички жени да не правят грешката да ходят при ,,Д-р'' Любомира Котева. Слагам кавички на д-р , защото тя не заслужава тази титла. Аз сам на 23 г и по нейна вина мога да загубя яйчника си. За мен тази жена не разбира от работата си и най-парадоксалното е, че крещи на пациентите си.

# 1 436
  • Мнения: 0
здравеите,мамчета. Скоро влезнах в деветия месец и всеки момент очакваме бебчо да се появи, но имам притеснения при кого да родя. Д-р Маркова, при която роди сестра ми и моите братовчедки, и при която смятах да родя и аз, замина за Англия и няма да се върне скоро. Препоръчаха ми д-р Кръшкова, но не мога да намеря тел.й номер. Знам, че работи в Торакс. Ако някой може да ми каже нещо повече за нея, ще съм ви благодарна.
Аз раждах при нея като беше в Окръжна. Все още работи в 2-ро ДКЦ на 4тия етаж, където е женския център - ако не намериш друг контакт - звънни там.
Моите впечатления са положителни - отлично водеше раждането, после ме проверяваше и в отделението. Не е от лекарите с PR - не е особено приказлива и усмихната, но пък има желязна ръка и си разбира от работата (на мен това ми стигаше)  Peace
Здравейте.
Пиша тази публикация за да предупредя всички жени да не правят грешката да ходят при ,,Д-р'' Любомира Котева. Слагам кавички на д-р , защото тя не заслужава тази титла. Аз сам на 23 г и по нейна вина мога да загубя яйчника си. За мен тази жена не разбира от работата си и най-парадоксалното е, че крещи на пациентите си.

# 1 437
  • Мнения: 565
Тези теми се превърнаха в бойно поле на доктори  #Crazy

# 1 438
  • Пловдив
  • Мнения: 297
а това същата лекарка ли е която работи в Селена д-р Котева знаеш ли нещо  newsm78
Нямам представа. Приятна млада жена с тъмна коса е. Чудех се предвид младостта й, доколко е опитна и компетентна.
Здравейте.
Пиша тази публикация за да предупредя всички жени да не правят грешката да ходят при ,,Д-р'' Любомира Котева. Слагам кавички на д-р , защото тя не заслужава тази титла. Аз сам на 23 г и по нейна вина мога да загубя яйчника си. За мен тази жена не разбира от работата си и най-парадоксалното е, че крещи на пациентите си.
Бях я забравила Котева, но HYPNOSSE ме е цитирала и ми я припомни.  Sick
Бях питала в тази тема за нея за водене на ЖК и получих 1-2 добри мнения. Отделно преди това бях ходила на един профилактичен преглед и ми се беше сторила симпатична, та реших да се запиша при нея. Меко казано, се разочаровах.
На първия преглед видяхме точка, но още беше рано за сърце, каза ми да ида след 10-ина дни, само че тя излизала в отпуск, хайде в Селена - 40 лв.
За БХС и ФМ нищо не ми е казала. В 12 г.с. по самоинициатива отидох и си ги направих в София в Майчин дом и Фемина. Тя благоволи да ми ги спомене към 15 г.с., като пак ме прати в Селена да ми направят измерванията и да ми вземат кръв. Казах й , че съм ходила в софия за ранния БХС и тя ми заяви, че късният бил по-точен  ooooh! Абсолютно обратното е. Който не вярва, да погледне сайта на Националната генетична лаборатория  Close Нацупи се, че не искам да ходя в Селена.
Бях леко настинала и отидох да я питам, какво мога да пия. Отговорът беше, нищо. Викам й, добре де, нещо хомеопатично, някви бабини рецепти. Тя вика, може, ама няма да ти помогнат и ме изгони набързо  #Crazy
Болничен отказа да ми даде, каза, че нямала право. Трябвало да ида пак в Селена, там да си платя за изследвания и не знам какво още. Щели да ме пишат, че лежа в болница и после 30 дена болничен. Трябвало да не излизам от града тия 3-4 дни, когато уж съм в болница, не каза защо, явно ако им направят проверка, да не ги хванат, че не съм хоспитализирана.
Работното време изобщо не си го спазваше. Уж почва от 2 ч, веднъж я чаках до 3 без нещо. Останалите чакащи казаха, че редовно й се случвало.
Върхът беше при последната ни среща в 4 месец. Нещо ми обясняваше, че ми бил пълен пикочният мехур и не можела да види добре. Казах й, че съм ходила до тоалетна, докато е била вътре предната пациентка. А отговорът й беше:"Тя докато беше вътре предната пациентка, ти можеше 2 пъти по голяма нужда да идеш"  Това с насмешка и подигравателен тон ooooh! Докато чакахме навън, бяхме разменили по 2 думи с въпросната пациентка, момичето беше супер притеснено и каза, че за първи път идвало. Явно е задавало много въпроси и й е изгубило ценното време  Sick

Та след този случай повече не стъпих при нея. За радост бременността ми беше безпроблемна и не можа да ми навреди, но се убедих, че няма грам човешко отношение и само гледа как да ти вземе парите. Абсолютно фалшива и лицемерна й е усмивката, за мен е недопустимо да коментира по този начин един пациент пред друг. Кой знае и за мен какво е говорила  #Cussing out

Бях се заканила, че като родя, ще пиша  в Черния списък. От дистанцията на времето мисля, че не е чак за там, просто не я препоръчвам на никой.

# 1 439
  • Мнения: 6 206
Мен ме е приемала по спешност при едно от многото ми прокървявания и то особено сериозно, не знаех къде съм от притеснение, в интерес на истината държа се много на положение, със съчувствие и когато се разплаках като видях, че му тупка сърцето на бебето, ме прегърна... Като специалист не мога да я коментирам, но беше достатъчно човек в онзи момент.

Общи условия

Активация на акаунт