Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 352 955
  • 6 116
  •   1
Отговори
# 3 285
  • Мнения: 248
Обади се и секретарката ще ти каже...има различни цени за отделните манипулации. Зависи за какво точно отиваш.

# 3 286
  • Мнения: 3
Обади се и секретарката ще ти каже...има различни цени за отделните манипулации. Зависи за какво точно отиваш.
Ясно,добре. Благодаря,отново!

# 3 287
  • Мнения: 1 140
Ехограф и преглед на магарето е 50 лв + цитонамазка 15лв,ако е за нещо по специално като маниполация попитай момичето.Доктора наистина е уникален от 2 г ходя само при него ,сега следя и бременноста си при него

# 3 288
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 161
Здравейте,мами.Някоя мама имала ли е изтъняване на коремната(или маточната)стена не разбрах много добре коя,след секцио.Искаме да правим опити за бебе,но след като родих 2003г,доктора ми каза,че съм до тук с ражданията заради тази изтънена стена.

# 3 289
  • Мнения: 248
Говориш за т.нар. руптура на матката ли? Това е възможно ако много скоро след секциото забременееш пак, но при положение че са минали над 10 години... Според мен трябва да потърсиш мнение и на друг специалист

# 3 290
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 161
Да,за нея говоря,но съм объркала годината 2013г. родих.Ами да ще потърся и друго мнение,тогава родих при доктор Пелев,и той беше категоричен.Нямам идея при кой акушер-гинеколог да се насоча,ще посъбера мнения.Между другото някой знае ли сега Пелев къде работи,след като напусна окръжна болница.

# 3 291
  • Мнения: X
Д-р Пелев работи в Селена

# 3 292
  • Мнения: 9
Д-р Пелев е в Селена

# 3 293
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 161
И той ли там .....Благодаря ви момичета.

# 3 294
  • Мнения: 1 473
Момичета, препоръчайте ми добър гинеколог за колпоскопия Simple Smile Моя ми препоръча д-р Михнев в Джи Мед, но все пак ми се иска да чуя и други мнения Simple Smile

# 3 295
  • Мнения: X
Христамян.

# 3 296
  • Мнения: 238
Нежно лилаво, можеш да си вземеш направление за Тотев. Аз ходя на частно и прегледа е 35 лева

Аз също съм при него, и го препоръчвам. Обяснява всичко внимателно и при нужда по няколко пъти Wink

# 3 297
  • Мнения: 5
Здравейте!
По ваши съвети тук в темата се спрях на д-р Станева, но малко се обърках къде работи : в ДКЦ-то на Събота пазара или ДКЦ-то на Понеделник пазара .
Ще съм Ви благодарна ако ме насочите към правилното място.

# 3 298
  • Мнения: 1 524
Здравейте!
По ваши съвети тук в темата се спрях на д-р Станева, но малко се обърках къде работи : в ДКЦ-то на Събота пазара или ДКЦ-то на Понеделник пазара .
Ще съм Ви благодарна ако ме насочите към правилното място.

Предполагам става въпрос за тази лекарка:
http://www.dkc1bg.com/specialisti/%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8 … %D0%B8.html?id=93

# 3 299
  • Мнения: 5
Здравейте!
По ваши съвети тук в темата се спрях на д-р Станева, но малко се обърках къде работи : в ДКЦ-то на Събота пазара или ДКЦ-то на Понеделник пазара .
Ще съм Ви благодарна ако ме насочите към правилното място.

Предполагам става въпрос за тази лекарка:
http://www.dkc1bg.com/specialisti/%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8 … %D0%B8.html?id=93


И аз Simple Smile ,но някъде в темата видях,че пише и Събота пазара и затова реших, че ще е по-добре да попитам кое е актуалното.
Никога не съм ходила при нея, просто ми се иска добър лекар и най-вече да е човек / както и на всички предполагам /

Общи условия

Активация на акаунт