Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 юли 2004, 03:21 ч.

Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

• 1 009 188
  • 4 871
  •   2
Отговори
# 4 830
  • Точно където трябва
Когато аз търсих гинеколог за проследяване на бременност много се спряха имената на Бачуров, Топалова, Даскалов... Сега нищо не чета за тях. Има ли причина?

# 4 831
Да попитам,когато те запишат на ЖК имаш ли право да се откажеш и да ходиш при друг лекар?

# 4 832
  • до едно тепе
Да. Взема се направление от ЛЛ за смяна на проследяващ лекар.

# 4 833
Когато аз търсих гинеколог за проследяване на бременност много се спряха имената на Бачуров, Топалова, Даскалов... Сега нищо не чета за тях. Има ли причина?
Първата си бременност следих при д-р Бачуров (преди 3 години и малко). Изключително доволна останах. Много внимателен и спокоен. Тогава работеше в Селена, мисля че и сега е там 🙂

Последна редакция: сб, 09 ное 2019, 21:42 от beba89

# 4 834
Можеш само веднъж да сменяш следящ след като си вземеш направление от личния.
Да попитам,когато те запишат на ЖК имаш ли право да се откажеш и да ходиш при друг лекар?

# 4 835
трябва ми спешно АГ за ЖК, минавам 23 седмица ... била съм платено при Логинова в началото и след това при Даниел Ставрев ... направих ФМ при Стоилов ... исках да ме следи Леви, но е заета до 25ти, а не мисля, че трябва да отлагам повече

# 4 836
Борислав Иванов води ЖК по здр.каса, но ултразвукът се заплаща 60лв., но пък всеки преглед е много обстоен, направо като фетална морфология...и апаратурата му е последна дума на техниката... заслужава си...аз съм много, много доволна.....страхотен лекар е

# 4 837
  • Пловдив
При Даниел Ставрев защо не може по здравна каса......Освен това нищо спешно няма. Аз не съм ходила никъде по каса. Осигурявах се в една фирма, защото не работя, за майчинство и преди 45-дневния болничен си взех направление, отидох при лекар по ЗК да ми го издаде. Оказа се, че можело и ЛЛ да я свърши тази работа.

# 4 838
Опитайте при д-р Котева във Второ ДКЦ. Взехте ли направление по ЗК от ЛЛ за женската консултация?

# 4 839
Здравейте.Д-р Добринка Петрова от Ню Лайф работи ли със ЗК?

# 4 840
  • до най-прекрасния мъж
Здравейте.Д-р Добринка Петрова от Ню Лайф работи ли със ЗК?
Попитай най-добре на регистратура. Мисля, че не работи по каса. За какъв тип преглед ти е нужна? Тя се занимава само с репродуктивни проблеми, вече не води бременности и не преглежда за други проблеми.

# 4 841
трябва ми спешно АГ за ЖК, минавам 23 седмица ... била съм платено при Логинова в началото и след това при Даниел Ставрев ... направих ФМ при Стоилов ... исках да ме следи Леви, но е заета до 25ти, а не мисля, че трябва да отлагам повече
д-р Мандов, спирката преди военна болница му е кабинетът. Работи със ЗК.

# 4 842
Взехте ли направление по ЗК от ЛЛ за женската консултация?
направление имам
звънях на Елена Леви, обясних как стоят нещата /не бях говорила с нея лично/ уж ми даде час за 25ти ... в супердок видях, че се е освободил час за днес, отивам и ме върна, защото нямала свободни места за записване, беше изключително груба, като видя къде съм си правила морфология и каза да ходя да си плащам в Селена ... а как по телефона като говорихме в понеделник имаше места пфф ... и едва ли някой по здравна каса ще ме запише ...
в понеделник успях да запазя час за Борислав Иванов, днес като разбрах за тези места и реших да звънна да питам дали са разбрали за какво съм ... на регистратура тая ми каза, че той не записва ЖК по здравна каса, а за места да му звънна ... звъннах беше зает, но каза, че няма проблем със записването, но така и не можах да разбера дали работи със здравна каса ... ако трябва да си плащам то по-добре при Стоилов

# 4 843
Взехте ли направление по ЗК от ЛЛ за женската консултация?
направление имам
звънях на Елена Леви, обясних как стоят нещата /не бях говорила с нея лично/ уж ми даде час за 25ти ... в супердок видях, че се е освободил час за днес, отивам и ме върна, защото нямала свободни места за записване, беше изключително груба, като видя къде съм си правила морфология и каза да ходя да си плащам в Селена ... а как по телефона като говорихме в понеделник имаше места пфф ... и едва ли някой по здравна каса ще ме запише ...
в понеделник успях да запазя час за Борислав Иванов, днес като разбрах за тези места и реших да звънна да питам дали са разбрали за какво съм ... на регистратура тая ми каза, че той не записва ЖК по здравна каса, а за места да му звънна ... звъннах беше зает, но каза, че няма проблем със записването, но така и не можах да разбера дали работи със здравна каса ... ако трябва да си плащам то по-добре при Стоилов
Отидете при Тотев. На мен също ми трябваше доктор по ЗК, единствено той от трима АГ нямаше против, че ще раждам при друг, в Селена.

# 4 844
  • Пловдив
Д-р Мерджанов също няма против, така че става и при него. Не се и чака много за час.

Общи условия

Активация на акаунт