Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 216 646
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 802
Много съм доволна от Д-р. Бойкинова и Д-р.  Снежана Топалова .
от Д-р Троянчев също съм със страхотни впечатления !

# 106
Koe mu strahotnoto na d-r Troianzev? Dva dena me darza s iztekla voda i na tretia  kogato zapoznaha da se gubiat tonovete na  deteto vkoliuzi sistema za napani, koiato ne svarshi nisto osven da uslozni nestata na veze suho razdane i nakraia reshi da pravi sekzio. Moze li edna normalna bremenost da provalish taka? Ne iskam da mislia kakvo moze6e da se sluzi s deteto, koeto  beshe zakano 3 godini, ako smaiatate tova  za dobar spezialist zalko za vashata ososba.

# 107
  • Мнения: 802
Koe mu strahotnoto na d-r Troianzev? Dva dena me darza s iztekla voda i na tretia  kogato zapoznaha da se gubiat tonovete na  deteto vkoliuzi sistema za napani, koiato ne svarshi nisto osven da uslozni nestata na veze suho razdane i nakraia reshi da pravi sekzio. Moze li edna normalna bremenost da provalish taka? Ne iskam da mislia kakvo moze6e da se sluzi s deteto, koeto  beshe zakano 3 godini, ako smaiatate tova  za dobar spezialist zalko za vashata ososba.

1. Написах само, че аз съм със страхотни впечатления от него .
    Това, че ти не си имала късмет - аз не мога да го коментирам защото не съм медицинско лице .
2. Има си черен списък !
3. Желателно е да си регистриран потребител .
4. Във форума НЕ СЕ ПИШЕ на латинеца !

# 108
ПРЕПОРЪЧВАМ НА ВСИЧКИ Д-Р ДИМИТЪР ЙОНЧЕВ!

ЗАЩОТО:

1/той и семейството му са много почитана лекарска фамилия
2/проследи ми цялата бременност и родих при него първо дете само за 40 мин.
без никакви усложнения,с невероятно внимание от негова страна и от страна на екипа му.
3/невероятен лекар и човек.мил,търпелив и много внимателен с пациентите си.
4/доказан професионалист
5/всички,раждали при него могат да потвърдят същото-убедена съм!

беше ми освен гинеколог и психотерапевт  Simple Smile през цялата ми бременост. адски се страхувах от самото раждане- но той толкова добре и подробно ми обесняваше всичко,че накрая бях съсвсем спокойна.Благодарение на него родих много здраво и красиво бебе-3600 гр  52 см Heart Eyesл никога няма да забравя думите ,които ми беше казал още в самото начало на бременността ми- ОБЕЩАВАМ ТИ ВСИЧКО ДА ПРЕМИНЕ БЪРЗО И БЕЗБОЛЕЗНЕНО. ЩЕ НАПРАВЯ ВСИЧКО ,КОЕТО Е НЕОБХОДИМО - САМО ПОВЯРВАЙ В МЕН!
Благодаря на д-р Йончев- той наистина удържа на думата си!
той е просто СТРАХОТЕН!
gala

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Гинеколозите и целия персонал на Окръжна болница. И двете деца съм ги родила там, и двата пъти при екипа, който бе на смяна в момента...без предварителна уговорка с някой лекар, без да ми искат за нещо пари, каквато е масовата практика! Изключително внимание и професионализъм! Целият екип бе около мен през цялото раждане и в пред-родилна зала. Направиха всичко необходимо - сложиха ми след раждането необходимата инжекция с гамаглобулин /мисля че така се казваше/, за която съм чула че на други места искат да си я платиш / около 100 лв./ аз съм с отрицателен резус фактор, поставиха ми обезболяващо по време на самото раждане, без някой да ми иска пари за това! С тяхна помощ родих много бързо и лесно! Благодаря им!  bouquet   

# 110
Доколкото знам в държавнаболница секцио по медицински показатели е безплатно. 

# 111
Моля, препоръчайте ми към кой лекар да се обърна за операция на миома и еднометриозни кисти. За втори път ме чака такава операция и не мога да реша към кога да се обърна. Препоръчват ми Дренски от Весела, но чета тук много противоречиви мнения за него.

# 112
  • Мнения: 1 873
ПРЕПОРЪЧВАМ НА ВСИЧКИ Д-Р ДИМИТЪР ЙОНЧЕВ!

ЗАЩОТО:

1/той и семейството му са много почитана лекарска фамилия
2/проследи ми цялата бременност и родих при него първо дете само за 40 мин.
без никакви усложнения,с невероятно внимание от негова страна и от страна на екипа му.
3/невероятен лекар и човек.мил,търпелив и много внимателен с пациентите си.
4/доказан професионалист
5/всички,раждали при него могат да потвърдят същото-убедена съм!

беше ми освен гинеколог и психотерапевт  Simple Smile през цялата ми бременост. адски се страхувах от самото раждане- но той толкова добре и подробно ми обесняваше всичко,че накрая бях съсвсем спокойна.Благодарение на него родих много здраво и красиво бебе-3600 гр  52 см Heart Eyesл никога няма да забравя думите ,които ми беше казал още в самото начало на бременността ми- ОБЕЩАВАМ ТИ ВСИЧКО ДА ПРЕМИНЕ БЪРЗО И БЕЗБОЛЕЗНЕНО. ЩЕ НАПРАВЯ ВСИЧКО ,КОЕТО Е НЕОБХОДИМО - САМО ПОВЯРВАЙ В МЕН!
Благодаря на д-р Йончев- той наистина удържа на думата си!
той е просто СТРАХОТЕН!
gala
Не съм съгласна и не мисля, че почитането на лекарската фамилия е критерий! Peace Ходих при него точно един път и няма да стъпя повече.Изключително груб преглед, снобско отношение, претупа си ме за 10 мин и накрая ми изписа 1 камара хапчета, включително и Матерна при положение, че му казах че повръщам от нея.Реакцията му беше :"Нищо, ще ти мине"  #Cussing out
Няколко месеца по - късно като родих, той ми беше на визитация за съжаление държанието му не беше по - различно...

# 113
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Моля, препоръчайте ми към кой лекар да се обърна за операция на миома и еднометриозни кисти. За втори път ме чака такава операция и не мога да реша към кога да се обърна. Препоръчват ми Дренски от Весела, но чета тук много противоречиви мнения за него.

Дренски за гинекологични операции е много добър.

# 114
Здравейте!някой може ли да ми даде информация за Д-р Георги Тотев и да ми даде линк към черния и белия списък на лекарите акушер-гинеколози в град Пловдив!Благодаря ви предварително Simple Smile

# 115
# 116
milepetrova,благодаря ти много!всичко най най ти желая!

# 117
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
За гинекологични операции-др.Дренски и др.Мерджанов

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Здравейте,някои раждал ли е при д-р Карагьозян,или пък във 2-ра градска,дайте малко инфо ако знаете нещо Confused

# 119
  • Мнения: 1 671
Айде помагайте и на мен.

Търся добър гинеколог в района на ресторант "Стадиона" - Пещерско шосе - Направи си сам.

Става въпрос за първа бременност на 36-годишна жена.


А, задължително да работи със Здравна каса.

Общи условия

Активация на акаунт