Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 305
  • 5 679
  •   3
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 446
А някой може ли да ми даде координати на Д-р Мерджанов? Благодаря предварително Simple Smile

# 136
  • Мнения: 1 446
Също така да попитам знаете ли къде мога да намеря информация кои лекари работят със ЗК?

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Също така да попитам знаете ли къде мога да намеря информация кои лекари работят със ЗК?
може да видиш някои в белия или черния списък за Пловдив,но синтезирано с имена и адреси аз не съм намерила  newsm78
А някой може ли да ми даде координати на Д-р Мерджанов? Благодаря предварително Simple Smile
мога да ти кажа че е на кабинет в Медицински център "Кючук Париж" това е малко по на север от "Камела" ако не се ориентираш питай....ще ти обясня по подробно,а иначе сега имам само телефон на регистратурата 032/605400,там също могат да ти обяснят ,да си запишеш час и т.н,а след сряда(тогава съм на лекар)м мога и негов мобилен да взема....
Хайде успех на всички:)

# 138
  • Мнения: 1 446
Сис, благодаря ти много за информацията. утре ще си взема направление от личната и до края на седмицата ще отида при него.

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 685
не че те агитирам,но аз ходя при д-р Карагьозян,той е шеф на отделението във 2-ра градска,работи със здравната каса,реших да ходя при него точно поради причината че изражда....даже е шеф на отделението,прави прегледите на всеки две седмици,много е мил и внимателен,не се съобразява какво отпуска здравната каса....не печели от нея....аз от 7 седмица ходя при него....а сега последните 45 дена всяка седмица....ако може да се нарече недостатък....само че си има принцип да не казва пола на бебето...такъв си е....но аз лично мисля че може да се отиде навсякъде другаде да ти го кажат ако много държиш....всъшност спирам.....просто си изразявам мнението.....имах три познати които ходиха при Мерджанов и трите ми казаха да не ходя при него....но все пак ти си реши....ако искаш още нещо питай:)
успех и лека и безпроблемна бременност ти желая:)

# 140
Много сам доволна от отношението и вниманието на от Д-р В.Коларов  от ВМИ. Тои е много мил и е много добър специалист.Оращам се към всички дами.Ако им трябва свястен доктор да се обърнат към него.

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Добри думи съм чула и за д-р Крумов,но незнам дали работи със здравната каса,а също и за д-р Бабаков....имам негов саит   http://babakov.hit.bg/     но нека пишат и други мами може и те да ти дадат съвет,не бързай може и другата седмица да си започнеш консултациите...по добре първо се ориентирай...

# 142
  • Мнения: 1 446
Благодаря, момичета, искрено на тези, които споделиха своя опит.

За себе си съм решила да раждам в Селена, а ЖК да си я водя към Здравната каса. Искрено се надявам всичко да е наред, но мисля паричките за частни практики да си ги оставя, за да купим нещо на бебето.

# 143
  • Мнения: 674
Д-р Крумов е най-добрия за мен,но не работи със ЗК.А за д-р Бабаков също съм чувала добри отзиви.моя приятелка ходеше при него,но роди при друг.А д-р Мерджанов си е ок.Колкото да ти види бебето,да ти обясни спокойно как расте и т.н.Аз си го харесвам  Peace
А Славундерче ти щом си решила да ходиш само при 1 лекар по-добре се ориентирай към някое по-прехвалено име.

# 144
  • Мнения: 9 089
Случайно отварям темата и гледам че коментирате Мерджанов - да си кажа и аз мнението: ходя при него вече втора година и съм много доволна от отношението му, професионализма, винаги има опашки от бременни дами пред кабинета му и всичко казват, че е чудесен избор за водене на ЖК. така че, славундерче, ако се ориентираш към него, просто ще останеш очарована.

Между другото, да не е с променено работно време? Днес звънях да си запазя час, но в 12 нямаше никой, а съм си записала че днес работи до 6.30 newsm78

Славундерче, може да се засечем пред кабинета Flutter

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Д-р Виолета Паскалева от ВМИ-Пловдив! newsm10 newsm10 newsm10
Гласувам с двете ръце за нея. Изключителен специалист и страхотен човек. Ходя при нея от 2 години и при нея родих сина си преди 4 месеца. Много съм доволна.
Частният й кабинет се намира на ул. Ген. Радко Димитриев.

# 146
  • Мнения: 11
Здравей те! Аз също ходя на консултации при д-р Карагьозян и съм много доволна. От 6-та седмица ходя при него, много е внимателен винаги е много отзивчив. Това което ми харесва, че консултациите са на 2 - седмици, а после всяка седмица, лично за мен това е едно предимство. Звъняла съм му извън работно време когато нещо ме е притеснявало, отговарял ми е независимо че е в почивка. Решила съм да раждам във Втора градска, не ме притеснява факта че бебчето е разделено от майката, даже първите 24 часа е по-добре и за бебето и за майката. Успех в бременността! Simple Smile

# 147
Нека ви разкажа аз как изпатих с д- р Димитър Йончев, за който прочетох и някои добри отзиви в този форум. Не знам как е по- правилно да се нарече този човек- доктор или търговец, но нека ви кажа какво направи с мен, а изводите ще оставя на вас.
В 6 г.с. след продължително кървене ми изписа лекарства за задържане, а бебето нямаше сърдечен ритъм. Наскоро прочетох, че сърдечния ритъм на бебето се появява около 4 седмица, но тогава нямаше как да зная, а и не съм учила за доктор. На следващия преглед сърдечен ритъм вече имаше незнайно как. След още 2 седмици бебенцето ми изведнъж вече беше мъртво. За мъката и болката няма смисъл да говоря, предполагам, че тя е позната на всяка една от вас, която е минала по този път. Не жалех пари за прегледи, нали щях да си имам бебче и то беше най- важното. Силно бях убедена в професионалните умения на прехваления доктор и той яко ми смъкваше кожата с безобразните си тарифи, но нали бебо и здравето бяха по- важни. И така след трагичното разкритие, че се налага аборт, предложените от "доктора" варианти бяха 2: 1) с направление от GP- то в държавна клиника, където не се знаело кой и как ще го извърши, а нали съм още млада и нямам деца, всичко трябвало да се изпипа и извърши перфектно от специалист...; 2) в частна клиника, където разполагали с най- съвременните методи и упойки и самият "доктор" Йончев щял да има грижата всичко да бъде направено "както трябва", но щяло да струва 350 лв. Нямало да има никакви проблеми след операцията, дори от клиниката директно съм щяла да мога и на барове и дискотеки да ходя, все едно че нищо не се е случило, ме уверяваше той.
В такъв момент, присъщо на всеки от нас е да се хване на въдицата и отново да кихне нужната сума, за да получи спокойствието и увереността за живота си, за възможността отново някой ден да изпита прекрасните трепети на чувството, че в утробата ти расте нов живот. Естествено, и аз предпочетох да платя, отколкото да се доверя на някой непознат доктор. Тук е мястото да спомена, че от няколко години, не съм посещавала друг гинеколог освен "доктор" Йончев и му имах огромно доверие.
За абсолютната липса на загриженост от страна на "доктора" в деня на аборта няма да говоря, както и за просташкото и грубо поведение на сестрите, които с действията си не само не спомагаха да се почувствам по- спокойна и уверена, но още повече засилваха страха, ужаса и притесненията, които изпитвах в този момент.
Парите бяха взети предварително от съпруга ми, който след това любезно бе помолен да се разходи. Днес разбрах, че абортът в същата частна клиника, в която бе направен и моя струва не исканите от "доктора" 350 лв., а 100- 150 в зависимост от това колко е напреднала бременността.
Още със събуждането усетих раздираща болка, за която не бях предупредена, та нали уж можех да ходя на бар?!(Не че в такъв момент мислех за барове, просто болката и баровете, за които ми говореше "доктора" ми се струват някак несъвместими). Той повече изобщо не се появи, никой не си направи труда да ми обясни какво точно и как е станало.
След аборта посетих и други двама доктори за консултация. И двамата категорично ми заявиха, че приемането на медикаментите за задържане е било абсолютно неуместно предвид състоянието, в което съм била. Лекарствата просто са спрели аборта, който организмът ми е щял сам да направи.
КОШМАРЪТ НЕ СВЪРШВА ДО ТУК!!!!!!! Започна се една поредица от кървения- по 12, 13, 25 дни. Прегледът при друг гинеколог установи наличие на парченца от бебето, които не са били изчистени и какво мислите последва- КЮРЕТАЖ!
МОМИЧЕТА НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА НИКОГО. АЗ СЕ ДОВЕРИХ И СБЪРКАХ УЖАСНО. АКО СЕ БЯХ ЗАБАВИЛА ОЩЕ МАЛКО НЕ ЗНАМ КАКВО ЩЕШЕ ДА СЕ СЛУЧИ С МЕН. МОЛЯ ВИ, ВИНАГИ СЕ КОНСУЛТИРАЙТЕ С ПОНЕ ОЩЕ ЕДИН ЛЕКАР, КОГАТО СТАВА ВЪПРОС ЗА НЕЩО СЕРИОЗНО!
НАПИСАХ ВСИЧКО ТОВА С ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ ДА ПОМОГНА КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПО- МАЛКО МОМИЧЕТА ДА ИЗПАДАТ В МОЕТО ПОЛОЖЕНИЕ.

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 18:20 от iva_r

# 148
Само искам да добавя, че по подобен начин се отнесе и смоя приятелка, която вече не иска да чува за него. Така че със сигурност не съм само аз.

# 149
  • Мнения: 959
Съжалявам,пожелавам ти да станеш мама,а относното второто мнение то е задължително според мен Peace

Общи условия

Активация на акаунт