Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 441
  • 5 679
  •   2
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 238
След спонтанен аборт и куп грешки от страна на "лекаря"ми сега трябва да се намеря нов гиниколог.Препоръчаха ми д-р Арнаудов от Окръжна-занимава се с проблемни бременности,а аз имам проблем с резус фактора.Имате ли му телефон и какво можете да ме посъветвате?

# 256
  • Мнения: 3 459
Копирам това от един друг форум:
Цитат
Веднага мога да ти препоръчам - Д-р Янко Арнаудов
тел. 0898 554216. До понеделник пазара му е кабинета. Работи в Окръжна болница.
Няма да го хваля, ти сама ще се убедиш какъв лекар и човек е.
Проследи цялата ми бременност и след това продължих да го посещавам.

# 257
Някакви отзиви от Д-р Амалиев?Ходя при него.Доволна съм,но от близо година не може да ми регулира менструацията.Правих цитонамазка,микробиология и хормонални изследвания.Всички бяха нормални.Изписа ми естрофем и дуфастон.Пия ги жече 3 месеца,но резултат няма.Дайте съвет.Менструацията ми е около 15 дни.докъто ми спре и трябва да ми идва пак.Така и не мога да забременея.Не остава време за полов акт. Cry

# 258
  • Мнения: 59
Знае ли някой мобилния на д-р Христодулова от ДКЦ 2 ?
Вече не работи в поликлиниката и незнам къде е отишла  Confused

По-добре си намери друг гинеколог  Rolling Eyes

Тази лекарка още на първия преглед при нея ми каза, че съм за лапароскопия и то без дори да ме прегледа с ехограф, защото бил повреден. Категорично отсече, че нямам никаква овулация само въз основа на температурните ми графики. Нямам думи!  Naughty

# 259
  • Мнения: 534
Някой чувал ли е нещо за Гинка Стоянова  тя е гинеколожка във Втора поликлиника  до ресторант стадиона.Моля ако някой е ходил при нея да сподели

# 260
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Др. Кръшкова-тел.0888 24 89 23, работи в мед. център зад тримонциум 'Тримонциум'
знаеш ли дали още работи в мед. център зад Тримонциум др- Кръшкова

# 261
  • Мнения: 1 900
До колкото знам в момента и Кръшкова и Кръшков са в Селена Peace

# 262
  • Мнения: 127
д-р Кръшкова в момента е в 2 дкц,но се занимава с менопауза.За частен кабинет незнам.

# 263
  • Мнения: 1 900
Миналата година докато бях бременна ходих при нея в Селена, случайно попаднах на нея, дори ме приканваше да родя при нея в Селена. newsm78

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 727
А някой ходил ли е в ТЦ Гранд, в гинекологичната клиника там? Мисля, че единия от лекарите в клиниката е Даскалов

# 265
  • Мнения: 59
А някой ходил ли е в ТЦ Гранд, в гинекологичната клиника там? Мисля, че единия от лекарите в клиниката е Даскалов

Търговски център "Гранд" на ул."Капитан Райчо" ли имаш предвид? Има ли там гинекологична клиника /кабинет/? На кой етаж?  Thinking

# 266
  • Мнения: 4 784
Даскалов не е ли в Медикус Алфа вече?

# 267
molq vi za pomosht trqbva da pravq ginekologi4na operaciq i ne znam pri kogo da otida ne sum ot plovdiv,mislq za d-r babakov ili doc. maq krusteva daite mi suvet speshno pishete na emaila molq vi

# 268
Доц.Мая Кръстева е неонатолог,малко трудно ще ти направи операцията.

# 269
  • Мнения: 674
molq vi za pomosht trqbva da pravq ginekologi4na operaciq i ne znam pri kogo da otida ne sum ot plovdiv,mislq za d-r babakov ili doc. maq krusteva daite mi suvet speshno pishete na emaila molq vi

На кой e=mail ?  newsm78
За др.Бабаков има добри отзиви,др.Крумов също.За доц.Мая Кръстева вече са ти казали че е неонатолог!

Общи условия

Активация на акаунт