Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 717
  • 5 679
  •   3
Отговори
# 285
Каква е цената за нормално раждане в СЕЛЕНА И Във ВМИ - БЕЗ уговорки със лекар???

# 286
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
В Селена е 580 лв, а за ВМИ май без пари.

# 287
Колебая се между Д-р Крумов от ВМИ И Д-рТопалова от Селена ?????? МОЛЯ помогнете в избора ми ??????

# 288
В Селена е 580 лв, а за ВМИ май без пари.
От Пловдив ли си и какви са ти наблюденията ? Ако имащ време сподели ?????

# 289
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Виж в темата за Селена.
Лично аз не бих раждала във ВМИ!

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Д-р Михнев-Торакс newsm10.Той следи моята  бременност и живот и здраве ще води моето раждане.
Cleare грешиш- д-р Карагьозов изражда в Торакс-лично видях онзи ден как съобщи радостната новина на един татко,докато чаках на кафето в болницата моят ред.Доколкото знам единствено Даскалов вече не  работи с Торакс.


O, ами това само може да ме радва, защото аз си имам слабост към Торакс, и двете ми деца са родени там,  и мога да кажа само най-добри неща за престоя и обгрижването ми там.

# 291
  • Мнения: 6 206
Виж в темата за Селена.
Лично аз не бих раждала във ВМИ!
Лично аз не бих била толкова категорична.
Точно лекарите от ВМИ спасиха сестра ми преди дни.
Когато се закучат нещата, единствените, които могат да реагират адекватно, са те.
Отношението, което получихме беше невероятно.
Нямам думи и емоции да изкажа благодарността си на тези хора.
Случаят беше по спешност и буквално на косъм висяха нещата.
Става въпрос за операция на бременна...

# 292
  • Мнения: 802
Виж в темата за Селена.
Лично аз не бих раждала във ВМИ!

 След като в Селена не можаха да поемат преждевременното ми раждане и отговороността за детето ми ,
 Аз лично не бих раждала  там .

  ВМИ или Окръжна винаги ще предпочета .  Peace

# 293
доктор Бачуров как да се свържа с него

# 294
  • Мнения: 3 459
доктор Бачуров как да се свържа с него
Др. Бачуров
гр. Пловдив, ул. Баткум №4
тел.: 032/ 96 32 22

# 295
# 296
  • Мнения: 3 216
доктор Бачуров как да се свържа с него
 

По-добре му звьнни на мобилния,че последния пьт стационарния не работеше.
0888504834

# 297
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен. Аз ходя на ЖК при Йончев, а и смятам и при него в Окръжна да раждам, но ноякой има ли инфо как са там условията. знам, че всички отиват по частните клиники заради лукса, но като че ли за мен по . важно в този момент ще е не лукса и обстановката, а здравето на бебето и мен.
Ако имате инфо за окръжна и колко струва едно раждане там -уговорено, моля пишете ми.  Peace

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Здравейте и от мен. Аз ходя на ЖК при Йончев, а и смятам и при него в Окръжна да раждам, но ноякой има ли инфо как са там условията. знам, че всички отиват по частните клиники заради лукса, но като че ли за мен по . важно в този момент ще е не лукса и обстановката, а здравето на бебето и мен.
Ако имате инфо за окръжна и колко струва едно раждане там -уговорено, моля пишете ми.  Peace
За Йончев специално съм чувала, че е скъпар  Money - 600 лв нормалното раждане, 800 лв секцио и това беше преди 3 години. Понеже нямах проблемна бременност отказах да му дам толкова пари и отидох да раждам във ВМИ. Ако някой има пресна информация моля да сподели. Peace

# 299
  • Мнения: 802
За Йончев специално съм чувала, че е скъпар  Money - 600 лв нормалното раждане, 800 лв секцио и това беше преди 3 години. Понеже нямах проблемна бременност отказах да му дам толкова пари и отидох да раждам във ВМИ. Ако някой има пресна информация моля да сподели. Peace

  Това не е вярно   Naughty
  Аз родих при него и съм много доволна .

Общи условия

Активация на акаунт