Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 634
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 15
За скъпар - едва ли при него струва повече отколкото при който и да е било друг. Но специално за ЖК, като се има предвид че не работи със ЗК, за прегледа и вниманието което ти обръща - таксата никак не му е висока и плюс това не прекалява с прегледите. т.е не цели да идваш колкото се може по често.
Така че, то верно че е много субективно, но ако нямате пряко наблядение, а просто сте чули - то тогава не е вярно!

# 301
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аааа, цените паднаха  Wink не само на Йончев...

# 302
каде да търся Бачуров

# 303
някои знаели нещО ЗА Дишлииски работи в кичука на ул.Бяло море 2

# 304
и колко струва секцио в болници като пещерска и окражна,ВМИ в селена медикус алфа и т.н

# 305
  • Мнения: 1 900
Доника можеше да попиташ това което те интересува и в един пост. Порови се малко назад и ще намериш кординати. 
Секцио /по мед. причини/ в държавните болници е без пари.
За тарифите на Торакс - 032/621 620
За Селена ето ти темата. Там има актуална информация за всичко относно клиниката.
В Медикус алфа не водят раждания.

# 306
  • Мнения: 3 216

В Окрьжна болница работи. А ако  отиваш без уговорки не се плаща абсолютно нищо.

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 727
доктор Бачуров как да се свържа с него
Др. Бачуров
гр. Пловдив, ул. Баткум №4
тел.: 032/ 96 32 22
Момичета, ползвайте търсачката или поне прочетете последните страници преди да питате! Бачуров работи в Окръжна, но има и частен кабинет, намира се зад магазин НЕВА в Кършияка.

# 308
Здравейте, интересуваме дали някои може да ми препоръчи добра  гинеколожка от Пловдив - частна клиника

# 309
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Здравейте, интересуваме дали някои може да ми препоръчи добра  гинеколожка от Пловдив - частна клиника
Прочети темата по-напред ще намериш не само една.

# 310
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Момичета, помагайте  Praynig
Трябва ми спешно акушер-гинеколог с вагинален ехограф. Вече звънях на Йончев - може чак в понеделник да ме приеме. Белчев и Ямаков нямат такъв ехограф. Пелев и Кръшкова дали имат? Просто нямам време да звъня на всички и да разпитвам имат ли, нямат ли и кога имат свободен час. Sad

# 311
  • Мнения: 1 251
Момичета, помагайте  Praynig
Трябва ми спешно акушер-гинеколог с вагинален ехограф. Вече звънях на Йончев - може чак в понеделник да ме приеме. Белчев и Ямаков нямат такъв ехограф. Пелев и Кръшкова дали имат? Просто нямам време да звъня на всички и да разпитвам имат ли, нямат ли и кога имат свободен час. Sad

Топалова има със сигурност такава приставка! Peace

# 312
  • Мнения: 254
доктор Паскалева също има такъв видеозон,препорачвам ти я много е добра

# 313
  • Мнения: 674
Доктор Даскалов  Peace

# 314
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Даскалов отпадна като възможност, до края на седмицата няма часове  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт