Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 699
  • 5 679
  •   4
Отговори
# 315
  • Мнения: 6 206
Даскалов отпадна като възможност, до края на седмицата няма часове  Rolling Eyes
Никой доктор няма да върне ако кажеш, че е спешно, щом ти е важно до края на седмицата
И Даскалов и Топалова и Паскалева са ме вмествали по спешност.

# 316
  • Мнения: 21
Катерина 78, мен са ме гледали с вагинален трансдюсер (май бъркам точно правописа, за което се извинявам  Blush ) в Торакс, още при установяване на бременността! Много добре се видя при мен малката точица и сега точно това си говорихме с една приятелка, която се съмнява да не е бременна, че може да отиде точно на такъв вид изследване.
Дано си успяла да намериш!

# 317
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Благодаря ви момичета! В крайна сметка успях да си запиша час в Селена и съм мнооого доволна. Всичко е наред и успях да се наспя  Laughing

# 318
  • Мнения: 3 216
Kate radvam se,4e vsi4ko e nared. Bezproblemno bremeneene ti pojelavam. Hug

# 319
Здравейте,
Някой има ли информация и мнения за д-р Миховска (гинеколог)от Медикус Алфа - Пловдив.
Блгадаря Ви предварително!

# 320
Zdraveite. Njakoi ima li nomerat ili website na Dr. Pelev ot Plovdiv. Blagodaria vi =Lilyana: lilyana_varijska@yahoo.com

# 321
Наистина д-р Коларов е много добър специалист. Родих при него по естествен начин за по-малко от 2 часа. Не ме болеше изобщо. След това и на прегледи бях при него заради миомата.
Единствено го обвинявам за това, че е труден за откриване. Д-р Коларов, моля направете си частен кабинет, за да Ви посещаваме там!

# 322
  • Мнения: 529
Препоръчвам др. Карагьозов мн. добър лекар

# 323
zdraveite moje li nakoi da mi dade koordinati na dr violeta paskaleva .blagodarq vi


някоя мама раждала ли е при доктор Виолета Паскалева,може ли да д
Аз ходих при нея през цялата бременност и родих при нея.Мога да кажа само,че е невероятен специалист и човек.  bouquet
[/quote]
Даскалов отпадна като възможност, до края на седмицата няма часове  Rolling Eyes
Никой доктор няма да върне ако кажеш, че е спешно, щом ти е важно до края на седмицата
И Даскалов и Топалова и Паскалева са ме вмествали по спешност.

# 324
  • Мнения: 1 900
zdraveite moje li nakoi da mi dade koordinati na dr violeta paskaleva .blagodarq vi
ул.Радко Димитриев 27 тел. 0888492712

# 325
  • Мнения: 2 926
Момичета, интересуват ме мнения за д-р Кондов - онкогинеколог 
Благодаря предварително.

# 326
  • Мнения: 9 092
Душко, пуснах го на търсачка и ми излезнаха само хубави неща за него Grinning Това ти го писах и в седмичната тема де Simple Smile

# 327
НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ДОКТОР ЙОНЧЕВ В ПЛОВДИВ НА БУЛ ИВАН ВАЗОВ
ТОЙ Е ШАРЛАТАНИН ЛЪЖЕ МЛАДИ МОНИЧЕТА ЧЕ СА БРЕМЕННИ И ПРАВИ НЕЛЕГАЛНИ АБОРТИ

# 328
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
... ЛЪЖЕ МЛАДИ МОНИЧЕТА ЧЕ СА БРЕМЕННИ И ПРАВИ НЕЛЕГАЛНИ АБОРТИ

 #Crazy  #Crazy  #Crazy

# 329
  • Мнения: 257
НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ДОКТОР ЙОНЧЕВ В ПЛОВДИВ НА БУЛ ИВАН ВАЗОВ
ТОЙ Е ШАРЛАТАНИН ЛЪЖЕ МЛАДИ МОНИЧЕТА ЧЕ СА БРЕМЕННИ И ПРАВИ НЕЛЕГАЛНИ АБОРТИ
Ужас  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт