Августовски бебета - тема № 4

  • 25 984
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • На плажа
  • Мнения: 1 109
Дю,честито ти христианче,да е живо и здраво  Hug
Гери,и аз не мога да го видя малкия пич,а много ми се иска.
Ние дне най-накрая успяхме да излезем,малко е мъгливо,но поне не вали.
Днес правих торта за мъжо,че вчера нямаше време,ето да я видите.Не мога да и се нарадвам  Mr. Green



# 91
  • Мнения: 18
ок и мерси

# 92
  • София
  • Мнения: 42
  Здравейте,мами,
  За крустите,аз съм вече експерт в тази област,че при Никол положението беше трагично,но вече сме ОК.Шампоан за крусти имат и Мустела ,и А-дерма ,и двата са много хубави,около 15 лв.Но това ,което наистина спаси положението при нас беше....свинска мас.Е няма такава гадория,но поне наистина има ефект Simple Smile
  За повръщането -явно повечето бебчета са в такъв период.Бебка днес ме оповръща цялата на 2 пъти,не беше се случвало досега.Знам,че не е притеснило ако повръщат по малко,стига да не е на фонтан.
  За бибероните,мисля,че вече може да с премине към 2 номер,особено при по-лакомите бебчета.
  Гери,малеее страхотна си на снимките и беборанчо е много сладичък,особено с фракчето Simple Smile А да те питам ти като кърмиш ,как отиде на фризьор за 3 часа,изцедено мляко ли остави?Голяма мъка ми е,че никъде не мога да мръдна за повече от 2 часа и нямам търпение да започна да я захранвам вече,че пюрето поне и навън може да го яде.  Laughing
  Относно захранването-аз мисля между 4 и 6тия месец,зависи от бебка.
  Тина,умрях от смях с тортата ти.Сигурна съм,че мъжо ще е доволен Simple Smile
  Друго май не се сещам.Адиос Simple Smile

# 93
  • Мнения: 0
Здравейте мами,
Честито на всички пораснали бебоци, само  да слушкат, спинкат и папкат  Hug
Ивуша - ние сме на големи дупки от 2-рата седмица някаде. Аз имах много шарени бутилки подарени и имах голямо желание да ги пробвам и като видях, че на детето му е по-лесно с тях и не се дави или нещо подобно си останах на големи. Имам на томи типи малки шишета с малки 1 номер дупки и се чудя да им вземам ли биби голям размер или направо и бутилките да сменя, ама може да ги оставя 150мл само за водичка ще видим.
Йоанка - и аз много съм доволна от НУК ама не е тоя модел на снимката, но бибата е същата. Мисля че просто моето шише е 300мл по-голямо с едни мънички цветенца отдолу е. Аз все търся да мъ къпя още няколко от тях, но все намирам червени на цвят кадето се затварят и си викам, че е мъж и цвета не му подхожда, ама накрая ще му купя пък който каквото иска да си мисли  Joy
Сосми - аз още имам ама са много мънички и нищо почти не съм ги правила, защото не ми оставаше време. Едно мехлемче anusol само за ден, два докато отмине големия дискомфорт ползвах и после го зарязах. Ако почна наново може и да се махнат и все се каня, ама нали не ме боли и забравям  Rolling Eyes
Гануша - значи и ние сме при големите дози значи, а изобщо не сме знаели   bouquet
tina1801  - тая торта за поддържане на семейния огън л я правиш  hahaha Joy
gemma - и какво точно правиш с тая свинска мас???Аз имам в хладилника ама...сещаш се колко ми е гнусна цялата история, но щом ще помага...знам ли. Имам шампоанче dentinox но едно приятелка от бг ми каза, че ако не го ползвам всяка вечер няма да има ефект, а като потам док. той казва че е прекалено силна козметика за всяка вечер третиране на толкова малко бебе и незнам какво да правя???

# 94
  • На плажа
  • Мнения: 1 109
gemma ,доволен е и още как. Mr. Green
Да ти кажа и аз изцеждам кърма ,когато трябва да го оставя за по дълго,но той много трудно яде от биберон,просто не е свикнал,пък и кърмата ми има дъх на сапун.Четох някъде,че се случва ,но сега ще потърся по подробно инфо.

# 95
  • Мнения: 1 569
Здравейте! днес бяхме на ортопед и слава богу всичко е супер! Док каза, че Анди има супер крака, бедра и дупе и тежко й горко на баща й  Laughing Joy (ама много краен този Драганов бе - никаква помощ при сядане, прохождане и т.н. но ми се стори много добър и има подход към бебоците)  Shocked После бяхме на разходка в парка и на втората обиколка на завая дъждът Sad Ужас.

Билянке: ооооо за запек не ми говори, защото това е моята болна тема. Анди от повецхе от месец сама НЕ Е АКАЛА  Cry Лаклулоза и аз давах - има ефект, понякога и на др ден хваща, зависи кога си го дала. Моята педи каза, че се давало 20 дни, но аз реших, че ще съм луда да й го давам цели 20 дни  Shocked Ям всичко разхлабващо, вкючително трици, круши и т.н. Резултатът е че аз си дрискам, а тя  Naughty  Cry Давам и Био гая (макр че временно я бях спряла) и пак никакъв ефект Sad Сега сме на метода с термометъра+веднъж я изакзах много добре с дръжка от здравец,която има мъх и дразни червото (много добре я измий предварително). И аз не знам до кога така, но ми се къса сърцето  newsm45

Дю: мерси за линка за как се слага снимка в текст, аз питах  Hug То това съм го чела, ама нещо все не ми става публикацията... Сега ще пробвам. А и честито ти хритиянче  Heart Eyes Ама на Коци не му ли беше стуууууддддд на кръщенето?? Как е разпищолен милия докато го преобличаш Grinning Аз за това си мисля, че лятятя е по-удачно да кръстя анди, че сега много ме е страх да не настине...

Шайн: ти ползвала ли си такива сайтове?? От Италиана съм чувала, че има. Я дайте повече инфо, линкове и т.н. ако имате сейвнати готови да не ровя много из 'на пазар'. От кой сайт може да се пазарува с тези фирми или няма значение?? newsm78

Гери: дай и парола все пак  Laughing

Италиана: аз съм ЗА срещата, ако е хубаво времето. Че и да не е слънчево, но да е тихо и да не вали яак съм навита!  Peace
На нас и Биогаята не ни помага за запека Sad

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 1 714
Тина, как ги правиш тия торти бе жена?  Rolling Eyes Направо са страхотни! Я дай рецепти бързо Grinning Искам и аз да направя такава. Пък и тия цици как си ги нагласила, че даже и банели има отдолу  hahaha hahaha hahaha

Гери, давай потребител и парола, та да видим и ние малкия господинчо!

Джема, малко се обърка, аз прекарах 3 часа във фризьорския салон, а не Гери, но няма значение. Аз не се цедя, защото кърмата ми стига само колкото да си нахраня детето, няма в изобилие. Даже вечер не ми достига и й давам добавка. Но в случая не се наложи татко й да й дава АМ, защото аз се прибрах тъкмо за храненето. Тя моята Софи е голяма поспаланка, та ако не я събудиш, спокойно си пропуска храненето.

Рибке, нашата активна гимнастика е на Чико ето тази. Страхотна е.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 4/products_id/839

# 97
  • Мнения: 12
Потребител - rusinovi, парола - georgi
Ивушке хайде и ти на срещата в сряда.  Hug
Джема не съм ходила от месеци на фризиор, сама се боядисвам.  Аз Гоги го кърмя, но го и дохранвам. Давам му Аптамил1, реших да пробвам с Хип 1. Пък да видим дали ще ака по-редовно.
Казаха ми да ям круши и аз изпълнителна. Да ама детето не ака, а аз от тоалетната не излезнах.  Joy

Последна редакция: пн, 19 окт 2009, 17:43 от Gerinela

# 98
  • Мнения: 1 569
момичета ПОЗНАЙТЕ КАКВО БЕШЕ НАПРАВИЛА АНДИ В ГАЩИТЕ ДОКАТО СЪМ ПИСАЛА, ЧЕ ОТ МЕСЕЦ НЕ Е АКАЛА САМА!! ДАААА БЕШЕ СЕ ИЗАКАЛАААААААААААААААААААААА ЮХУУУУУУУУУУУУУУ  newsm44 newsm44 newsm68 rotfImao rotfImbo smile3533 smile3534 newsm08 Направо вече мислех, че скоро сама няма да се изака... Направила го е докато съм била на долния етаж за малко, а свеки не разбрала, че се изакала и нищо не казва, а то мирише ли мирише  hahaha Joy Хипер щастлива съъъъъмммм!!!  bowuu Mr. Green

Ето почерпка по случая, тамън да се пробвам да сложа снимка

Гери: сега пък като сложа парола и юзър ми показва явно home-а на сайта и не виждам твоя Гоги. Защо така? Sad И защо някои други директно влизат и го виждат, а други не??  newsm78

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 1 714
И аз не мога да видя снимките на Гого на Геринела. Най-вероятно не можем да ги видим, защото нямаме регистрация в сайта.
И Софи ака на 3-4 дни, но аз спрях отдавна да я мъча с каквото и да било. Като й дойде музата тя сама си се изаква.

# 100
  • На плажа
  • Мнения: 1 109

За снимките- аз използвам ето този сайт, за да кача снимките:    http://www.radikal.ru/
Там има и прозорче в което можеш да си напишеш и желаният размер. Качвам снимката и правя copy на вторият код. След това просто правя paste тук където пиша. Мисля, че е много лесен начин Simple Smile

Янче,пробвай тъка да качиш снимка,както е обяснила магаре,много е лесно,аз даже ги намалям до 300пиксела.
ето и самия сайт http://www.radikal.ru/
Хариела,ето от тукhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=430233.0 черпя вдъхновение,само ,че аз си измислих крема понеже нямах необходимите продукти в къщи..Ето и оригинала,сами ще забележите,колко съм далече от него Mr. Green

# 101
  • Мнения: 0
danilam - БРАВО НА ТЕБЕ ИНФАКОЛ-А Е 2.99  #Cussing out  Money

# 102
  • На плажа
  • Мнения: 1 109
Тук в България го продаватза 20лв.

# 103
  • Мнения: 0
tina1801 - много мога да коментирам, но ще замълча, че ще има жертви  #2gunfire   bouquet

# 104
  • Мнения: 34
Здравейте! днес бяхме на ортопед и слава богу всичко е супер! Док каза, че Анди има супер крака, бедра и дупе и тежко й горко на баща й  Laughing Joy (ама много краен този Драганов бе - никаква помощ при сядане, прохождане и т.н. но ми се стори много добър и има подход към бебоците) 
Grinning и ние ходихме при него, обясни ли ти колко са лоши майките и как сами съсипват децата си? Joy На Ния каза "Браво на баща ти, че не е слушал майка ти и не те е направил момче, че бая зор щеше да видиш!" hahaha Голям образ е! Браво на Анди!   bouquet героиня!
Joanna87 аз ползвам  шишета Bfree и съм доволна от тях, само дето не влизат в термо бокса. Имам и 2 на Камера (за термо бокса, разбира се.)
 

Общи условия

Активация на акаунт