Февруарско бебче в коремче лудува, а мама вкъщи мързелува... (25)

  • 17 278
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 239
Добро утро и от мен  Hug

Благодаря за сутрешното кафенце и закуската.Второто особено ми хареса  Wink

Искам да пожелая кусмет на всички, които днес са на преглед, а на девойките мноооого приятна среща.Поне времето днес е с вас.Дават го хубав и слънчев следобед.Възползвайте се максимално (тези, които могат)  Peace

По темата за кризата не ми се говори изобщо.Надявам се скоро поне малко да изплуваме, защото иначе много се подтискам  Sad
Но трябва да сме оптимисти и позитивно настроени, защото ни чакат много хубави неща.  Peace

Това е засега от мен отивам да видя какво сте изписали   bouquet
Успешен ден!

# 676
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утроооо! Heart Eyes
Танче, пожелавам ви всичко да се нареди във финансово отношение, но с твоя позитивизъм си мисля, че точно това ще се случи и стискам палчета! Praynig
Ралмин, успех на 4Д и много приятни емоции утре!
Аз да ви кажа какви неща сънувам (хората диагнози поставят за такива сънища Mr. Green) - сънувам, че ми тече мляко и кърмя какво мислите - малки кученца разбира се. Сънувах също, че гледам Стар как шофира и правеше едни криви завойчета! Луда работа!  Blush  Стеле, идвам да ме повозиш!!! Hug
Хубав ден, момичета!!!  bouquet

# 677
  • София
  • Мнения: 209
хахах...тези сънища Laughing. Миналата нощ сънувах, че съм в някаква приказна гора и си говоря с ЛОС Shocked. Май беше любезния лос (има такъв виц Mr. Green) А нещо star ми се губи от хоризонта newsm78

# 678
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Линийката ми се премести в 6-ти месееееец!  newsm44 smile3525 Честито на Васенцето (визирам себе си Blush)

# 679
  • Мнения: 0
Добро утро момичета! Мерси за закуската, аз само за това си мисля  Flutter

Извинявам се за въпроса, но може ли да ми кажете за кога е планирана следващата среща на софийските мами  Embarassed Сори че задавам този въпрос, но нямам време да изчета всичко, а всеки път нещо съм пропуснала  Confused Мерси  Hug

# 680
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Добро утро и от мен.
Хубаво да си изкарате софийски майчета и после искаме снимки.
Шамане и аз искам ти да пишеш, и живот и здраве февруари месец на теб разчитам за кърменето. Не че не кърмих Деница осем месеца, но началото беше ужас.
Лек ден и много разходки в това хубаво време. Аз отивам да    1ironing и след това следва ЕДНА ГОЛЯМА РАЗХОДКА.

# 681
  • Мнения: 149
Привет, мамчета и от мен

Надявам се, че днес настроението на всички ще е на 6, вижте какво слънчице е напекло  Nature Sunny

За кризата няма да пиша, че и аз се сдухвам понякога.....но след всяко лошо нещо идва още по-хубаво....пък при нас февруари като започне порой от най-хубавите неща в живота......  ylinfant

На Васето, честитто навлизане в 6тия месец!!! Hug

На всички, които са разбрали пола честито!!! На Мария стискам паллци и знам, че всичко ще е наред Peace Hug

Искам и аз на срещааааааааааааааааа Cry

# 682
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Утре съм на 4Д да ми стискате палци и на моя мъж да стискате,че той така се надява доктора да каже момче...ще видим...

# 683
  • Мнения: 307
Добро утро!
Мамите от София да си изкарат страхотно!
Далче честит ти 6 месец! Grinning
На всички мами които са на прегледи днес много стиснати палци!
Аз съм на преглед чак на 02.11-ехееее,кога ще дойде че да си видя бебенцето!
Съни много празници се очертават-да си изкараш страхотно и да са ти живи и здрави всичките!
За тази криза чак не ми се говори-аз на едните болнични,мъжа ми всеки ден треперят да не ги пратят да си ходят,че нямат работа,с кредит сме и две кредитни карти,на квартира,въобще мазало.Но да сме живи и здрави,ще се справяме някак.Родителите ни също но помагат доколкото им е възможно!
Ще дойдат и добри времена няма да е все така! Hug
Ани стискам палци! Peace

# 684
  • Мнения: 4
anik79, ти къде си на 4D утре? Защото и аз имам час за утре в новата болница "Дева Мария"!!!

# 685
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И аз съм там за Д-Р Хубчев в 13.00 часа,ти за колко си?

# 686
  • Мнения: 4
ЕЕЕ, за малко да се засечем, то пак може де! Аз съм при Ченгелиева в 11.30! Първо мислех да се запиша при Хубчев, но после една мама ми каза че е ходила при Ченгелиева и е доволна, та се записах при нея!

# 687
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ми аз се записах при него,дано да остана доволна,утре ще пиша какво е станало.Много ми е притеснено,не знам защо.

# 688
  • Мнения: 4
И на мен ми е някак напрегнато, но се подготвям само за страхотно положителни новини! Така искам да го видя бебчето! До утре ми се струва че ще мине цяла вечност! Всичко ще е наред! И двете ще се похвалим после!!!

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Ще чакаме да докладвате утре.  fingerscrossed
Аз като ходих на ФМ в София ми казаха ,че е хубаво и да се направи една 3-та Фм  в 28-30г.с. ,та си мислех да ида в новата болница,че до София хич не ми се ходи пак  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт