Жената Лъв - 8-ма част

  • 15 102
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 577
Поли ,в здравния тефтер пише,че на 13 мес. се бие за морбили,паротит,рубеола.Ама къде му я биеха-------нямам спомен.В ръчичката сигурно .  

# 691
  • Мнения: 9 776
Тенкю, Жу Hug!
Ще разберем след малко Rolling Eyes.

# 692
  • София
  • Мнения: 6 210
МПР се слага мускулно или подкожно
Ей тук ги има: http://209.85.135.132/search?q=cache:JeJfxMMEGgMJ:ohboli.bg/post … ct=clnk&gl=bg

# 693
  • Мнения: 9 776
Венче, копнах си линка  bouquet!
Вчера и на щерката им правили на у-ще. Манту.

# 694
  • София
  • Мнения: 6 210
Брей, в училище?! При нас педиатърката беше уговорила два дни, в които да дойде лекар от туб-диспансера и да ваксинира. А много приятелки споделяха, че направо са ги пращали в диспансера.

# 695
  • Мнения: 577
Мммм  на всякъде различно.И мен ме предупредиха една седмица преди това.Дори личната ми даде точен час и дата  /за мантуто/.Понеже,като отворела една ваксина трябвало да са  няколко деца. doctor doctor doctor
А си ми каза много отрано за да го пазя ----да не се разболее  Joy като ходеше на градината , така броях :
2,3 дни здрав и ходи на градинка 
5 дни болен  и се лекуваме
Ако се задържеше 5 дни здрав черпех  Laughing

# 696
  • Мнения: 2 274
Жу и ние сме така сега с малчо. Днес го заведох на градина. Дано не се разболее точно преди РД, че ще е много кофти.
Поли, купи хомеопатично Туя 30СН и дай на Ник 5 гранулки след ваксината и още 5 довечера, за да не ти направи реакция  Peace. От тази ваксина обикновено получават обрив и Т около седмица след поставянето. Аз дадох на Боил Туя и не ми направи никаква реакция, а по принцип е алергичен към много работи и прави тежки реакции от ваксините.
Вени, котката е жестока  Mr. Green! Как да не му се допие кафе на човек  Joy!
Джули, я кажи, кой те докара с назидателен тон в правия път /тема/  Naughty!

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Добро утро!

Норче, и аз се записвам за рецептата за лазанята...

Жу, за дънките: едно магазинче за маркови преоценени дрехи на Иван Вазов. Там са два такива магазина, този като идваш от гарата към центъра, който се пада вляво. Мъжът ми само от там успява да си намери дънки, тъй като е два метра висок.  Rolling Eyes Аз също съм си купувала дънки и други неща от там, дънките са по 24 - 28 лв. Много са хубави.
И са наистина много добри като качество, за никви пари.
Но сега като хванах тази разпродажба на 10 лв., просто не е истина... Wink

Как така в училище са слагани ваксини?! А бяхте ли предупредени предварително? Искаха ли съгласието ви? За кой клас става дума? И къде?
Уплашихте ме, бе хора...моята е освободена от ваксини. Ако вземат да я ваксинират, без наше разрешение, не знам кво ще ги направя!

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 09:31 от Бенджи2710

# 698
  • Мнения: 71
Добро ви утро на всички! Вени*** супер котЕ!  Mr. Green

Джулке, къде се губиш кат' на стара баба цикъла hahaha?
Joy Joy Joy

А за манту просто не ми говорете, че последния път само дето прозорците на поликлиниката не паднаха. Хем я подготвях цяла седмица, че няма да боли, че е много леко и т.н...обещания, награди, желания  Rolling Eyes Както казва онова хлапе в рекламата "Да, бе, да!" ... Елате ни вижте - две сестри и аз стискаме и натискаме да не мръдне, че а излезе иглата, а - направо ваксинация в рамото... А вратата на кабинета остана отворена. Онова ти ми зверче като пищиииии  cry прозорците в коридора звънят, ехти (знаете какво ехо има из болниците и поликлиниките)  Shocked После я питам - кое боля повече - иглата, дето едвам те боцна (нали е подкожна само ваксинацията) или дето те стискахме със сестрите. А, познайте какво ми каза. "И сега като си призная, какво пък толкова ще стане.  smile3555 " Ей казвам ви...bambam

# 699
  • София
  • Мнения: 6 210
Ма не ти е извъртяла номер щерката, Джес  hahaha.
Марти беше на 4-5 годинки като се разболя от скарлатина и ни вкараха в болница. Беше на системи, кисел... абе ужас, знаете за какво иде реч. Единя ден сестрата му взима кръв от пръстчето и я пълни в една малка епруветчица, слага му памуче на пръста и си тръгва от стаята, а моя смелчага не реве от болка, но крещи злобно след нея: "И да си ми върнеш кръвта веднагаааааааааа!"  Joy

# 700
  • Мнения: 71
Ма не ти е извъртяла номер щерката, Джес  hahaha.

Изобщо  Rolling Eyes  Laughing

"И да си ми върнеш кръвта веднагаааааааааа!"  Joy
Право си е дятето, негова си е  hahaha

Трябва да вземем да издадем сборник с изцепки на дзверчетата  Joy

# 701
  • София
  • Мнения: 6 210
....Трябва да вземем да издадем сборник с изцепки на дзверчетата  Joy
Плюс наръчник "как да не умирам от срам, когато детето ме е изложило"  Joy.

По тоя повод се сещам нещо. Миналата година имали за домашно да напишат рецептата на някое ястие, което се приготвя у дома. Ншия се изтъпанил в час и заявил на г-жата: "Аз т'ва домашно няма да го пиша, щото мама не може да готви!"  Crazy.

# 702
  • Мнения: 2 274
Хахаха  Joy
Убихте ме!
Изцепки на баткото: В първи клас понеже не искал да яде безплатните закуски казал на класната, че майка му не му разрешава да яде пържени и мазни неща  Laughing. Явно до този извод е стигнал от моите думи за едни училищни мекици  Mr. Green. В ДГ беше казал на едната госпожа, че искал да има 2 майки - едната да готви и чисти, а другата да цъка с него на компа  Joy.
Племеничката пък беше казала в ДГ на госпожата, че е толкова слаба, защото майка и не и давала да яде, за да не надебелее  Joy. А тя злояда, злояда... Зълва ми се чудела къде да потъне от срам като взели да и се карат госпожите, че ще разболее детето  Joy.
На една приятелка сина: Отива тя да го вземе от ДГ и излиза госпожата с детето и той започва: Госпожо, вие защо ме бихте днес? Как може да сте толкова лоша, аз нищо не съм направил! Госпожата му казала: Ах, Бобо, какъв си хитрец! Защо говориш така? Хлапето се захилило, а дружката се чудела къде да се дене  ooooh!.
А една позната ми се жалва. Били в парка и сина и нещо яко се разлигавил и тя го шляпнала по дупето. Като паднало това дете на земята, свило се и започнало жално да вика - Помооооощ, бият меееее!  ooooh!

# 703
  • София
  • Мнения: 6 210
В ДГ беше казал на едната госпожа, че искал да има 2 майки - едната да готви и чисти, а другата да цъка с него на компа  Joy.
hahaha А ти взе ли си бележка и успя ли да се раздвоиш в услуга на детето?

Като поотрасна малко детето, решавам, че е дошъл момента, в който ще влиза в банята сам за сутрешния тоалет. Будя го една сутрин с думите:
- Хайде, влизай в банята да си измиеш очичките.
Получих със съвсем сериозен тон следния отговор от детето:
- Няма нужда, аз си виждам.

# 704
  • Мнения: 3 970
Альоха!

Днеска не сте започнали още с яденето. Имам едно яйце в хладилника и салата. Таааа да кажа само де. Че ако вземе да стене хептени вкусно тука (както в готварския) няма да се явя на преброяването. Или пък просто ще ида да смотам яденето. На сито някак по-лесно ви чета рецептите.

Жу, ами аз му казах, че се казваш иначе, но първоначалната му реакция беше такава. Един вид съмнясваше се малко. На мен пък ми се струва, че дори много ти ходи това Жу. За мен ще си Жу.

Напоследък ми се губи Tessa. И други де, но на първо четене за нея се сещам.

Уф, да ви кажа... вече да наближава времето за заплатките, че... положението е ач.

Общи условия

Активация на акаунт