Жената Лъв - 8-ма част

  • 15 099
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 737
Добър ден!
Няма да ходя с мъжа в Сф  Crossing Arms защото ще отидат и ще се върнат със самолет  Crossing Arms а на мен никой не иска от фирмата да ми платят билета............а аз никога няма да си го платя сама................много пари бееее Laughing
Мислих , че ще ходим с кола, ама вчера решили др. та така,  НИКВА сОФИЯ.
За лазанята ще ви напиша рецептата, скоро.
Вие кво правите?
Тук времето е суперско.
Да питам някой от вас с деца ученици, ще се празнува ли във вашето у-ще Хелоуин? Какво правите? Какви тикви измайсторявате? Сладки някакви прави ли се? В на Калина у-щето ще се празнува ама незнам какво на измайсторя за петък......... newsm78 тя костюм има на скелет ще е актулана, но тия тикви............ newsm78

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 12:08 от ReaNora

# 706
  • Мнения: 6 274
Джули, я кажи, кой те докара с назидателен тон в правия път /тема/  Naughty!

Б(Р)ени ме докара, вярно е.  People Cop smile3513
Аз блееех из темите както загубило се агне зяпа за майка си  newsm09 , а тя ме нашути едно хубаво изотзадзе  ritnik и ей мЪ на - дОдох.
 Laughing

# 707
  • Мнения: 9 776
Албенче, предполагам, че трябва да предупредиш в у-ще, че сте освободени от ваксини. Иначе ние си очаквахме, но не са ни казали - йок, утре ще е. Щерката е 5 клас.

# 708
  • Мнения: 6 274
Албенче, предполагам, че трябва да предупредиш в у-ще, че сте освободени от ваксини. Иначе ние си очаквахме, но не са ни казали - йок, утре ще е. Щерката е 5 клас.


Ама в крайна сметка наистина ли са тръгнали да бодат децата по училищата, че на мен ми казаха, че вече нямало такава практика?  Shocked

# 709
  • Мнения: 9 776
При нас винаги в у-ще им ги слагат на всички.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
Ще трябва да ходя до училище явно...
Мойта е малка, нямат сега ваксини, ама за всеки случай.
Големи разправии бяха в първи клас, като се сетя само, казах, че няма да ваксинираме, докато се оправим с комисията, да имаме документ...
Сега се моля малкият да го "забравят" в ДГ и да пропуснат да ни искат документ за имунизациите.

# 711
  • Мнения: 2 274
Джули, я кажи, кой те докара с назидателен тон в правия път /тема/  Naughty!

Б(Р)ени ме докара, вярно е.  People Cop smile3513
Аз блееех из темите както загубило се агне зяпа за майка си  newsm09 , а тя ме нашути едно хубаво изотзадзе  ritnik и ей мЪ на - дОдох.
 Laughing
Шшшшшшшшшш, не лъжи! НИ съм тЪ ритала, нИ съм тЪ пляскЪла! Ша решАт тука, че съм нЕкв'о страшилище  Crossing Arms! СА кат ти сЪ обидА...  smile3534!
 И в училището на Вили не слагат ваксини. Само казват кой подлежи и да си ходи при личната.

# 712
  • Мнения: 699
Оооооооооо, привет!

Джулка, много се затриваш бе жена. Мине не мине току някой те нарита да дойдеш да се разпишеш.

Реа, пиши рецептата, че аз правя една, която си я има написана на корите за лазаня на барила, много е вкусна, мойто мъж много честичко ме кара да му правя, ама пуста врътня и гледам все да е почивен ден. Хванах и цаката и вече времето за приготвяне се намали до минимум, ама все пак си иска 1 час покрай печката. И канелони правя със същата плънка (кайма, доматен сос и бешамел), но ако някой има различна моля да доложи.

Много ме развеселиха вашите деца. Мойто е малко още но говори като за 3 и взе да ми отговаря вече. Питам я защо си боса, а тя ми отговаря: - Не съм босаааааааа, по чорапи съм. Като и кажа за нещо, че е рано и после ми го връща като я карам да си ляга и ми отговаря: - Раноооооооооооо еееееееееее!

Поли, в повечето големи вериги магазини има кори за лазаня. Ся кат незнам от кой град си и незнам кви магазини имате. Аз определено съм фен на барила. А на едно малко етикетче отгоре има рецепта.

Бенджи, извини ме за любопитството, но защо отказвате ваксините? Определено ме интересува причината, не друго. Ако ти се занимава да ми обясниш.

Ей, от понеделник съм на 6 ч. раб. ден и с 25% по-малка заплата. И баш за най-шибаните месеци ще взимам по-малко пари. Декември и януари. За да не се чудите да ви обясня, че взимам с един месец назад заплата.

Вени, ти ли си прави очила скоро? Я сподели от коя оптика, мойто мъж без очила не може и сега опря ножа до кокал и е належащо смяна на рамка и стъкла, та докато имам пари да взема да му купя.

Уф написах си писанието, чао до после.

# 713
  • София
  • Мнения: 6 210
Хаяси, правих си очилата в оптики Джой. Имат много магазини в хипермаркетите Кауфланд и Билла, както и доста удължено работно време. Доволна съм, имаше разни приятни оферти, работят със стъкла Цайс, Есилор и др.; очният преглед ми беше безплатен. Ходих при тях в събота, а в понеделник привечер отидох да си взема очилата. Дадоха ми талон за намаление от 10% при следващо пазаруване + кутия за очилата и кърпичка  Mr. Green (ако щете вярвайте, но това последното ме зарадва, все едно дойде дядо Коледа  Joy).

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
hayasy, ваксинирани са до 2 г., за съжаление...
И двамата са с АД, лекарите смятат, че ваксините са го отключили и не е обърнато внимание в началото като се е появил АД. Трябвало е да не ваксинираме още тогава повече. Ама кой да ми каже...

Страх ме е от ваксините повече, отколкото от болестите...

Затова не ваксинираме вече.

Надявам се Петицията да има успех и да станат препоръчителни ваксините, не задължителни!

# 715
  • Мнения: 6 274

Джулка, много се затриваш бе жена. Мине не мине току някой те нарита да дойдеш да се разпишеш.

 

Бе, мани, как нИ мЪ е срам, не знам.  Whistling

 Hug
 

Цитат
Бенджи, извини ме за любопитството, но защо отказвате ваксините? Определено ме интересува причината, не друго. Ако ти се занимава да ми обясниш.

 

Иначе и аз не слагам ваксини.
И също в училището ни казаха, че трябвало да се ходи при личната, та отидох и подписах отказ там.

# 716
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз пък сложих на детето допълнително една противоменингитна, когато беше на 2 или 3 годинки  ooooh!.
Между другото, Марти като малък имаше атопичен дерматит, който израстна... Не съм и подозирала (а и никой не ми каза), че може да е отключен от ваксини. Отдадох го на факта, че го е наследил от мен и баща си. Много неинформирана съм била, когато детето беше по-малко  Embarassed.

# 717
  • Мнения: 668
Добър ден и от мен.
Не много по темата, ама се надявам че няма да ми се сърдите ако ви покажа как си Остригах детенцето. Сега вече прилича на момченце, не на бебенце. И без това все го бъркаха с момиче Crossing Arms

преди след

# 718
  • Мнения: 3 965
Камече, ами той наистина станал Голчо вече мъжкарче бе.

А! Тедико, се появила.

# 719
  • София
  • Мнения: 6 210
Добър ден и от мен.
Не много по темата, ама се надявам че няма да ми се сърдите ако ви покажа как си Остригах детенцето. Сега вече прилича на момченце, не на бебенце. И без това все го бъркаха с момиче Crossing Arms

преди след


O, да, наистина изглежда по-голям. За това ли ти беше мъчно онзи ден  Hug, че расте и не е вече бебенце  Hug!?

Общи условия

Активация на акаунт