Жената Лъв - 8-ма част

  • 15 184
  • 729
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 006
Реа, знам аз какво е. майка ми беше хирургична сестра, знам. Просто... де да знам. Понякога нали ставали чудеса. И така - пожелах ти чудо.
Я! Щори до земята. Хубаво стои.

Оф, хиляда пъти се редактирам, ама все се сещам по нещо. А и чакам тука нещо да ми се разпечата и имам време. Реа, и на мене ми се яде баничка. Но щом искаш мацка да си... Прозвуча като за КМ. Те нали онези все са по тия работи. Реа, яж 4 пъти дневно като искаш слаба. По малко. Повечко месце. Wink

# 76
  • Мнения: 9 776
Добро утро Hug!
Жу, страШотни кафенца  bouquet!
За тръпките - Rolling Eyes newsm78 Thinking
Денят за мен се очертава хубав Laughing.

Норче, остави гаража на детето, много е сладко Laughing.
Имаме същите щори, само че мишо сиви в хола и сигурно и моето диваче ще прави така един ден Laughing.

# 77
  • Мнения: 737
При мен се мъчи слънцето да изгрее и ми става едно Убаво на душата.
В целият апартамент сме с такива щори polin_a   в детската са шарени, една синя, една розова......... мн съм доволна от 3 години не съм ги пипала и си седят като нови, ни переш, ни гладиш, ни окачваш.

# 78
  • Мнения: 4 006
В Пловдив е мрачно и много влажно. Пък аз всяка нощ сънувам, че съм я на плаж, я на моренце. А то иде време за Коледа вече Laughing

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Добро утро.
Приятно е в понеделник сутрин да ви чета, доста сте изписали от петък вечер  Laughing.

Забравих да ви се похваля миналата седмица, че подадох молба за първи клас и щерката вече е записана  bowuu. (Или съм се хвалила и не помня?)

Почнахме вече с домашните, ще ми побелее косата. Един ред чертички се пишат по половин час, то не е въртене, то не е ставане, то не е пиене на вода, драскане по стената, по тетрадката... абе ужас  smile3515! Отгоре на всичкото, тази домашна беше дадена преди 2 седмици, т.е. толкова време имаше, за да я напише, и познайте кога я писа - в последния ден. И остана само 1 страница, която трябваше да напише тази сутрин преди градина, че снощи излизахме. И свеки ми звъни да каже, че нашата се мотала, гледала ТВ, но не и да пише. Диване.

Бенджи, твоят ученик в предучилищна как е, има ли домашни?
И на РеаНора май синът и е в предучилищна, нали?

И аз се сдобих с ботушки, евтинки и гъзарски, но непрактични - не топлят и не са особено удобни, специалистка съм да си купувам партакеши по външен вид  Mr. Green.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.  Shocked

# 80
  • Мнения: 737
Тук изгря и се видяха колко са ми мръсни прозовците, ама на кой му пука.........все пак съм на 5-ят етаж  Blush
TessaMon да, да Мишо е предучилищна в детската градина. Др. година септември ще имам 3-токласничка и 1-вокласник, мъкккаааааа

# 81
  • Мнения: 9 776
...в детската са шарени, една синя, една розова...

Ииии, това трябва да се види Laughing. Моля за снимка.
Иначе и ние сме навсякъде с такива. Само че различни цветове в различните стаи. В детската - зелени, в спалнята - сини, заради мебелите, в кухнята - бледо розови. Чистички са ми също, с изключение на кухнята, щото са най-отдавна там и не знам как ще ги чистя. Май няма много варианти Rolling Eyes.
Теса, де оди Laughing? И кви са тез домашни в предучилищна #Crazy? Ей, луднаха тез хора Rolling Eyes.
Стефче, кат за зима към планината да се ориентираме викам Laughing. Че топлите морета са много далече Whistling...
Надявам се и на нашта улица да изгрее слънце, ама засега даже е мъгливо Sad.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162


Теса, де оди Laughing? И кви са тез домашни в предучилищна #Crazy? Ей, луднаха тез хора Rolling Eyes.
За през уикенда ли питаш? Ми по магазините. Мъжът ми като вземе заплата и се оливаме. Харчим като не видели, пък после се чудим де са ни парите  ooooh!

Да си призная честно, предпочитам да има домашни, за да свиква за догодина. Дори днес ми щукна откачената мисъл да се обадя на учителката и да и кажа да я накаже, задето не си е написала домашната. Ми така де, трябва нещо да я стресне. Аз не мога.

# 83
  • Мнения: 737
Поли, доста се затрудних да намеря снимка на щорите , оказа че почти нямам , тази снимка може би дъщеря ми е снимала, аз нямам спомен да съм я правила, тук дребният спи, така че...............не е специална снимка на щорите, но се виждат добре  Grinning http://prikachi.com/images.php?files/1114051J.jpg

# 84
  • Мнения: 4 006
Каква хубава детска стая!
И Полин има много хубава детска. Показвала е на снимки. Сигурно е страхотно да обзавеждаш такава стая. Пък аз като бях малка нямаше никакви такива неща. Сега тапети, килимчета детски, легла... всичко има.

# 85
  • Мнения: 737
Поли дай да видим и твойта, моля!
Стеф всички сме били така, а и ремонти на детските стаи чак като станехме абитуриенти, нали? Rolling Eyes Ама така беше еднов реме, м/у др. боядисването си го направих сама и лепенето на канта..............така ,че не е кой знае ква философия, важното е, че сега има всичко.

# 86
  • Мнения: 699
Ейййййй, докат ви изчета вие изпихте и кафето и закусихте.

Реа, и аз като Поли ще ти кажа не го разваляй гаражчето, много ми е хубаво така като видя мойто жуже да си спретне нещо такова. Много мило ми става и сега се почувствах пак така като видях това творение. На теб желая много здраве от сърце и с това да приключат неприятностите.

Каменце, промени си мисленето, щом си решила да отслабваш. Много е важно. Спазването на диети много психира и за това ще ти дам един съвет. Като кривнеш от диетата не си казвай сега ще напълнея щото ще хапна малко от това, а точно обратното. Много е важна настройката. Аз всяка сутрин ставам и си казвам пред огледалото: - Лелеееееее,  колко съм отслабнала и колко съм хубава. Върши чудеса, повярвай ми.

Ами исках още неща да пиша, ама хем не се сещам вече щото съм на работа и естествено ме прекъснаха 1 000 000 пъти, хем ме затрупаха с работа. Като ме нямаше 3 дни и ела да видиш.

Хубав ден ви желая.
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора. Убийствено!

# 87
  • Мнения: 737
hayasy благодаря ти за хубавите думи и на всички останали разбира се   bouquet.
АААА онова за огледалото, вЕрно върши чудеса и аз от собствен опит го потвърждавам.

# 88
  • Мнения: 9 776
Стефче, мерси пак  bouquet! То за децата каквото и да правиш, все е хубаво и приятно Laughing.
Теса, ами за уикенда питах, щото реших, че сте забегнали нанякъде Laughing. Пък то шопинга е хубаво нещо. Е питай Стефчето да ти каже Laughing.
Норче, бе как се сетихте тъй да ги поръчате тез щори, браво Peace. Много идейно Peace. И много нежно Hug.
Сега видях, че питаш за снимки, та ето: http://www.album.bg/polin_a/albums/107740/

hayasy, напълно те подкрепям за мисленето Peace. Казваш си, че като изядеш няма да напълнееш, и действа. Както за мазната баница по-горе. Че аз си позволявам да ям. И то не че си позволявам, ами не съм си забранила. Или пък все едно да напълнея, ако изям един шоколад. Е няма как да стане. Убедила съм се, че когато ми се прияде нещо, е по-добре да го изям веднага, отколкото да си кажа, че не бива, защото тогава ми се яде 100 пъти повече. Пък като го изядеш, и не го мислиш повече Peace.

Уф, много си точа постовете в последно време, ама много пишете бе. Докато публикувам, ме изпреварвате поне 4 пъти и все трябва нещо да добавя към поста ooooh!.

# 89
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро!
РеаНора, мерси за снимките с кученцето от снощи, синът ми много му се зарадва  Party! Третокласник е, но продължава да си прави гаражи като вашите, че дори си ляга с някоя друга количка  Mr. Green!
Искам да те поздравя за начина, по който приемаш нещата около здравословните проблеми  Hug! Все едно слушам моята кума, тя мина по този път преди 7 години и не се даде на някаква си хистеректомия.

И аз ви желая хубав ден, па макар и дъждовен, какъвто се очертава в София.

Общи условия

Активация на акаунт