Слънце пекне, сняг вали - юлчето ще се кали (тема 132)

  • 22 751
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 553
НБМ, какво стана с камиончето. Аз едва сега успявам пак да седна на компютъра, но както ти казах нашите "винчета" са като фабрични и не може да се завъртат ръчно, по-ското изглеждат точно както ти казваш, като пластинки  newsm78

# 691
  • Мнения: 6 390
Привет
между морското свинче, малкото зайче и хамстера кое е най гальовно да ви попитам?
Искам за децата някое от тези животни и искам да се ориентирам - а никога не съм имала животно в къщи...

Катче
честитооо , дано всичко е ок  Hug

Джули
честито и на теб - леко и безаварийно

# 692
  • София
  • Мнения: 53
Днешната втора линийка е по-бледа като че ли Sad Чакането продължава...

# 693
  • Мнения: 479
Катче, това не е ли потвърждение? Що не идеш на лекар, да ти се разсеят съмненията?

Джули, честито возило   bouquet Безаварийно и да те слуша! Само се подготви психически, че колата е един постоянен огромен разход, който далеч не се ограничава до зареждане с гориво Peace

Ели, тия животни, дето си ги изредила не бих си ги взела вкъщи  Laughing

С тези приказки за бебета и бременеене ме хвана параноята  Rolling Eyes Не мога да се сетя на коя дата ми е дошло и трябва ли да се притеснявам...  ooooh!

# 694
  • Мнения: 925
Катче, кураж! Не унивай! Тестовете измерват хормона ЧХГ, а той е по-малко по време на толкова ранния стадий от бременността. Най-сигурно е с ултразвук. Отиди утре да те види доктор, да се успокоиш Simple Smile
Повече за ЧХГ тук  Hug

# 695
  • София
  • Мнения: 1 946
Катче, на ултразвук не знам дали ще се види в толкова ранна бременност. Моят съвет е кръвен тест - там ще се разбере на 100%. С яна си правих, става за един ден, около 15лв.
Другото е да чакаш. Успех и дано е някое срамежливо бебче!  Praynig

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Ама защо се притесняваш, я си прочети упътването за теста. Втората чертичка означава бременнност, бледността и е според нивото на хормона в точният момент, но щом го има значи си бременна, поне на моята листовка така пишеше. Peace
Нинче, явно тези са частите, ще оставя мъжо да се помъчи, че аз не разбирам как да ги сложа, благодаря ти!
Джули, честита кола, със здраве и безпроблемно да си я караш.

Аз все се замислям за по-нова количка, тази вече остарява, но хем ми е първата, така съм и свикнала, вози си ме безпроблемно, хем поддръжката е евтина, пък и като се замисля пак наново внос, талони, регистрации... ooooh! Май ще си я карам докато ме вози.

# 697
  • Мнения: 367
Eli_cz,имали сме от всичките животинки.Морското свинче издава много пронизителни квичащи звуци,които едва ли ще ти се харесат,хамстерчетата са много крехки и при едно по-мечешко гушкане от страна на децата и може да отиде при звездичките  Crazy Виж зайчето може да стане като куче,податливо е на опитомяване,само има някои особенности при отглеждането им,но ти ще прочетеш или когато го купуваш ще ти дадат насоки .После покажи новия член на семейството  Mr. Green

Катче,при толкова стиснати палци не може да не се крие една малка точка  Heart Eyes  Hug

# 698
  • Мнения: 6 902
Повечето хамстери хапят. Мен поне доста са ме хапали, висял ми е хамстер за пръста. Свинчетата са доста по-добри според мен, а и са по-големи и е по-трудно да ги нараниш без да искаш. Заек не съм гледала.

# 699
  • Мнения: 174
Много хубава новина, Катче  Hug Стискам палци  Hug
Относно тестовете и при мен едва се виждаше чертичката, но....ето го
Алекс-най-малкият член на семейството ни  Heart Eyes
Ей сега вече нямам особено много време да ви следя  Laughing
Благодаря на всички за хубавите пожелания!  Hug

# 700
  • Мнения: 367
Ива,прекрасен е  Heart Eyes  И снимката ти  с двете деца е много хубава   Hug

# 701
  • Мнения: 219
Ива, голям сладур е Алекс. Heart Eyes

Ели,
и аз съм за зайчето. Явно си се прежалила да слугуваш на тези жимотни, защото доста понамирисва след ден-два. Имам приятелка с морско свинче - козината е твърда и не става за гушене. Хамстерите хапят, много често умират, малко живеят, губят се,ако ги пуснеш. Зайчето се поддава на възпитание и общуване.

# 702
  • Мнения: 17
Ива-честито и от мен с малко закъснение-мноооого е сладък малкият ти син-да ви е жив и здрав и да ви носи много радост.Дано има кой да ти помага сега Hug
Честито на Катче-и при мен беше все бледа втората черта,та си бях правила 3-4 теста-накрая потъмня Simple Smile
  Честита кола на Джули-да си я караш със здраве Hug
Ели-ние сме имали зайчета -2 отгледахме,ама си беше трудно-нали сме в апартамент-вие ако сте в къща сигурно ще е по-удачно
Интересни мнения прочетох относно възпитанието на децата и учителите-аз накратко смятам че е от значение на какъв учител  ще попадне детето в начален курс,но естествено семейната среда има огромно значение -децата имитират поведение и отношения.Потвърждавам мнението,че задълженията ни към тях далеч не са само да ги нахраним и облечем.

# 703
  • Мнения: 222
Ели и аз съм за зайче  Peace
Ива страхотен сладур си имаш  Hug прегръдки на каката  Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 2 741
 Катче , стискам палци да е желания резултат  Praynig
 
 Джули- ччестито, лека и безаварийна  travel
 
  Ива - много хубав аватар и снимка  Hug

 Тук е супер студено и мирише на зима. Намалихме времето за разходки и това на Йоанна не се отразява  добре, но....
 Мъжа ми отскоро има яки крампи, някой може ли да ми припомни имаше ли нещо, което да пие за да му намалят?
 

Общи условия

Активация на акаунт