Слънце пекне, сняг вали - юлчето ще се кали (тема 132)

  • 22 755
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Магнезий се пие за крампи.
Но ако са на прасците нали знаеш упражнението - опъва крака и ходилото сгъва навътре колкото може повече, така че пръстите да сочат към коляното.

# 706
  • Мнения: 195
Аз пък нямам цикъл от 2 години вече Crazy. Други като мен ?
smile3521 и никак не ми липсва.

Катче много хубава новина и чудесна дата за термин - още едно юлче! И моята чертичка беше бледа и още си пазя теста  Blush Понеже бях нетърпелива цъфнах при доктора на 4-ти ден закъснение и точицата се видя на един стар коремен ехограф  Heart Eyes

Джули честито возило! Даълго и безаварийно да ти служи!

Ива страхотен бонбон е малкия  Heart Eyes Как се справяте с кърменето? Оправиха ли ти се зърната? Можеш да обърнеш внимание на позата за кърмене, понеже продължителното сукане не е причина за разраняване на зърната. Информация за предпазване и справяне с разранените зърна има тук http://xedra.wordpress.com/2009/09/22/sorenipples/

Варненската среща беше много приятна, но за съжаление кратка, а мъниците не се спряха. Много се радвам, че успяхме да се видим с Купа и малката чаровница Габи  Hug


Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 12:34 от Kisa05

# 707
  • Мнения: 6 390
Пуснах тема за децата и животните - който иска да даде глас  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=441466.msg12955862#msg12955862

# 708
  • София
  • Мнения: 53
Отдавна не съм ви занимавала с моите тестове Wink
Обаче не издържах и си направих още един с друга марка.
Този път има по-ясна втора черта Laughing
Чудя се за тази седмица ли да си запиша час за преглед или за другата. С Маги на толкова дни закъснение видяхме точицата, а след десетина дни и сърчицето. Ако издържа може направо за сърчицето да отида.
Иначе за нея си направих направо кръвен тест и там нямаше никакво съмнение за резултата. 
Дещо явно има лек крак Hug

# 709
  • София
  • Мнения: 553
Хаха, Катче, казах ти аз да пробваш с друга марка  Wink Честито !  Hug Така като те гледам май обаче първо ще ходиш да видиш точицата, а по-късно сърчицето Simple Smile

# 710
  • Мнения: 782
Катче, честито  Laughing Изпуснала съм ти вълненията   Hug и аз така бях с Бобо, два пъти бледи чертички и накрая смених марката  Laughing

Джули, честито возило! Лека и безаварийна на пътя  Simple Smile

Иве, сладур е малкия, леле колко мъничък ми се вижда, явно съм забравила  Rolling Eyes

Ние сме на вилата, ама много студ  Grinning

# 711
  • Мнения: 222
еиии Катче много се радвам за теб  Party Hug  bouquet

# 712
  • София
  • Мнения: 553
Иве, много хубав аватар и снимка  Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 479
Ива, много е сладък малкия Алекс  Heart Eyes

И аз съм забравила какви мънички бяха, като се родиха. Сигурно, защото и сега Катето ми изглежда малка  Laughing

Катче, много се радвам  Hug Пожелавам на всички бебеискащи, скоро да се похвалят и те  Simple Smile
При мен тревогата се оказа фалшива  Wink

Баща ми е тук и с Катето много се занимават. Той я научи да намига и е много смешна - като се закача, застава пред теб и почва да стиска клепачите и да се хили  Heart Eyes

# 714
  • София
  • Мнения: 53
Иве, аз покрай моите вълнения пропуснах да коментирам снимката на Александър!
Разкошен е Heart Eyes
И аватарът ти е много хубав!
Нинче, май си права, сигурно още тази седмица ще отида на преглед Wink Обаче много ми е натоварена програмата!
Само се моля тази бременност да не е като миналата, че как ще си гледам Магито незнам.

# 715
  • Добрич
  • Мнения: 220
Ива, малкият Алекс е много хубав, а каката изглежда много щастлива! Hug
Катче,сега сигурно вече си по-спокойна! Peace Аз бих те посъветввала да изчакаш да мине и другата седмица и тогава да отидеш, но ти едва ли ще имаш търпение Heart Eyes
Дени, ти сигурно си знаеш как да лекуваш Сами, но на мен ми стана жал за това, че не се оправя и затова споделих за някои неща, които знам от баба ми Tired Ми то преди 15 год. с големия нямаше толкова много лекарства като сега и май повече залагахме на народната медицина. newsm78 Аз повечето неща, за които говорите изобщо не съм ги чувала. Настинките на големия ми син свекърва ми лекуваше с разтривка от мас измита през 9 води и стрит аспирин вътре мисля, че беше на възрастта на малкия сега. Изпотяваше се по няколко пъти вечерта и аз дежурях с кат сухи дрехи за преобличане, може би съм била доста наивна като съм се доверявала на бабешки методи, но като, че ли действаше newsm78 До сега не ми се е налагало, но сигурно пак бих пробвала, ако не помогне, поне няма да навреди.

# 716
  • Мнения: 174
 Hug Hug Hug За милите думи  Hug Hug Hug
Катче, хайде честито! Лека бременност ти желая, бързо раждане като моето и най-красивото и здраво  бебче  Heart Eyes

Kisa05 Благодаря за линка, определено ще ми е много полезна информацията!
Купих си крема на мустела и благодарение на него са почти оправени зърната. Дебелите разранени корички паднаха и сега са ми много чувствителни, но не боли така зверски като кърмя. Давам им почивка през хранене, за да не се разранят отново.
Отивам да чета какво друго мога да направя  Hug

# 717
  • Мнения: 840
Иве, невероятен е Heart Eyes Толкова е малък и страшен сладур. Като имаш време и възможност, чакаме още снимки Peace

Катче, много, ама наистина много се радвам за теб Hug И не се притеснявай, не е важно колко е бледа чертичката, а важното е че я има Peace

# 718
  • Мнения: 185
Ох, успях да ви изчета  Grinning

Ива, честито ви момченце, да ви е жив и здрав, да е кротичък и много да радва всички! Голям сладур е  Heart Eyes!

Катче, супер новина, мнооого се радвам за вас, ето че този път се получи естествено, стискам палци за лека и безпроблемна бременност и здраво бебче на финала  Hug А това за термина е страшно съвпадение  Simple Smile

ДеЩо, честито сърчице на вас!

Джули, честита кола, леко и безаварийно да ви вози   car003

Много се радвам, че успяхме да отидем на срещата, макар и за малко, надявам се другият път като си дойдем пак да се видим  Hug

Габи също е залепена за мен почти нон-стоп, не мога даже до тоалетна да отида  ooooh!, но се надявам да отмине и този период.

Много хубави мнения за възпитанието прочетах, съгласна съм с казаното.

Прочетах много страници наведнъж и забравих какво сруго щях да пиша  Blush Но и без това трябва да ставам сега да оправям багажа, че утре рано сутринта летим наобратно, ще се включа пак като се приберем.

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Оф и аз забравих  Embarassed
Иве, страхотни сте (пу,пу) малкият е голям сладур, колко се роди, че ми изглежда голям?

Общи условия

Активация на акаунт