Слънце пекне, сняг вали - юлчето ще се кали (тема 132)

  • 22 720
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 367
ДеЩо   http://july2008.multiply.com/photos/album/151/151
Бухти има свой албум,може и тя го пусне да разгледаш.

Всички нови притежателки на тутута да си лепнат по една снимка включително и Дуци,понеже и тя е юлче  Mr. Green

Дуци,честит празник.Много семейно щастие ви пожелавам!

# 46
  • Мнения: 142
Цоп и в новата тема с готиното заглавие   bouquet
Дуци, честито! Все така да си бъдете още 100 години   loveuuu
Много готини дечица, ей! Heart Eyes И Яна, и Калина, и Боянчо. Дони, трябва да те глобим че Сами го няма на снимките. Вие сте красиви и тримата, а сте пропуснали и другата красота да включите  Crossing Arms
Ра, дъртото зло нека се справя само вече  NaughtyТи направи повече от достатъчно.
Дени, каква е тая серия от болести  ooooh! Горкото дете, дано да се спре вече това боледуване и да ви е за последно. От тук нататък все здравички!
Оле, хем ми стана мъчно за вас, хем се посмях  Blush Напълно ви влизам в положението, тия зъби са ужасна работа  smile3511
Абе, Е.Л. защо никаква не се вясва вече? Липсват ми снимките на Лорчето.

И Сами почна с тръшкането. Снощи искаше да му дам вилицата си с която вечерях и когато не му я дадох започна един истеричен рев и писъци, тръшкане. Абе, пълна програма  ooooh! Опитахме се да го успокоим, неуспешно, и накрая го оставихме да се нареве. То бяха сълзи и сополи, ама си беше точно истерия. Накрая ни стана чак смешно   Laughing  Явно не могат да си контролират емоциите и така избива напрежението. Не ми пречи засега.

# 47
  • Мнения: 4 371
Всички нови притежателки на тутута да си лепнат по една снимка включително и Дуци,понеже и тя е юлче  Mr. Green

Дуци,честит празник.Много семейно щастие ви пожелавам!
Joy
Хахах, слагам в момента Joy

Благодаря за пожеланията, да ви се връщат на всички Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 219
Дуци, Белинда, ние сме също заедно от 10 клас Mr. GreenСтаваме 3 броя.

Дуци, да доживеете и правнуците да изпратите в 10-ти клас, много да се обичате и да се радвате на щастливи деца дълги години.
Джули, УНГ не изписа антибиотик, предвид ротавируса. Смята, че и да има нещо на ухото, то е външно. А болката може да е в канала. И в инфекциозно го водих, но и там го огтдават на зъбите. Чела съм, че може да засегне у,ши, но не знаех ,че се случва така болезнено. Днес има направо рана на мястото на долния кътник. Мисля, че е пробил, но колко още ще го боли-незнам. А как ще вадим тогава кучешки Shocked С момо не помня такива ужаси. Този кътник е надут още преди ротавируса и  мислех, че тогава ще пробие, ама нъц.

Не знам за другите мъже, но моят много помага за децата, не помня откога не съм ставала аз сутрин, излежавам се,а те със Сами са на крак от 6.30. Той къпе Момо, а и Сами често. Много дейности върши, ама трябва да го подтиквам и оттам ни тръгват разправиите.

# 49
  • Мнения: 427
Снимките са сладурски.Искашеми се да изхапя малката принцеса даже и воалите нямаше да ми попрачет.
Дуци luvbed   bouquet  bouquetЧестито и всичко най весело и добро да ви предстои занапред.

Чайче от всички видове билки(но при тях трябва да си сигурен в произхода им)червен,жълт кантарион,бял равнец,мащерка,мента,босилек,шипки,волски език,и липа,лайка(в много умурени количества).За бебчовците се прави настройка и се разрежда с топла преварена вода.Иначе е много силно.Някой билки са за коремни болки,някой за разтроиство(бял трън и подъбиче,шипка)а тези коита съм изброила може да се пият и без да е болно бебето.

Криси днес успя да си изяде попарката без помощ от мама.Опитвам се да го науча най напред от гъстите неща да се храни самичък и за 1м имаме прогрес вече знаем къде е устата.

Вчера си играеше с малкия батко и забелязах че се опитва да построи конструктора едно върху друго парченцата.Вие купили ли сте от тези кубчета с картинка и въобще имате ли някакви други идеи.
Благодаря за съветите за белтъка защото малко се стреснах като в една тема прочетох че джипито преди дза сложи имунизацията на 1г.1м. е трябвало да ни предупреди да сме захранили с белтък вече за да се предотвратяла някаква алерг. реакция към самата ваксина.А ние не бяхме помирисали белтък.А иначе в нашата кухня готвят супите и кашата с желтък,аз съм питала за това.
За сега чао.Пожелавам ви много  Joy Joy Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 479
Дуци, честит празник   bouquet
Как сте се залюбили толкоз млади и още се обичате  Crazy Супер! Аз не мога да си го представя, ние на дърти години се намерихме, но поне не му мислехме много  Crazy

Дени, да му избива зъбчето и да се успокои милото, а ти да отдъхнеш  Hug
Оле, и вашата не е лесна. Освен търпение и помощ да ви пожелая  Hug
Ра, добре си решила. Аман!

Боян е удоволствие да го гледаш  Heart Eyes Ние не случайно сме го Аресали  Grinning

Още много имах да пиша  newsm78

# 51
  • Мнения: 69

Ние Боян не случайно сме си го избрали. Направо е удоволствие да го гледаш  Heart Eyes Донке, как успя и двамата на теб да ги докараш да приличат?



Боян е удоволствие да го гледаш  Heart Eyes Ние не случайно сме го Аресали  Grinning





Каква тъща, каква сватя, каква ценителка! Joy Joy Joy Joy

Аз затова на по-малко от Императрица не го давам.  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 479
Старост-нерадост  Joy

# 53
  • Мнения: 66
Благодаря   bouquet на всички,които ми отговорих за билковите чайове.Питах ви защото ми се иска през зимата да давам на малкия повече чай отколкото вода да пие,просто профилактично.Добре че споделихте,че чайчетата трябва само да се запарват леко.Аз вчера почерпих малкия с чай от лайка с малко мед,но го бях направила като за големи.Слава богу,че му дадох малко и реакция поне засега няма,но вече ще знам.
Любе ,това пък за белтъка преди ваксината на  1г.1м. сефте го чувам  Shocked .Нашето педи нищо не ми е казвало,а е много стриктна в туй отношение.Аз съвсем отскоро взех целенасочено да му предлагам в сандвичи,баници, кексове.

# 54
  • Мнения: 219
Лучия, аз много внимавам и следя за правилото, че чаят се пие възможно най-бързо след приготвянето и не бива да се пие след като е престоял.

# 55
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък чаят за малкия го приготвям заедно с нашия, в една каничка и после разсипвам за нас в чаши, за него в шише Rolling Eyes Билки съм давала всички, които пием и ние - мащерка, равнец, шипка, липа и т.н. Плодови чайове пием същи. Сега в студеното време Бобо пие почти само чай, водата я е отсвирил.
Аз определено се подобрявам. Следобед съм кашляла не повече 10-15 пъти, вчера кашлях толкова само за половин час. Лошата новина е, че Ники вдигна 39.2 Confused Явно сега е негов ред. Дано само да не е друг вид вирус, който сега да си менкаме по домакинска книжка ooooh! И нощес няма да се спи, то се е видяло...Не мога да ви опиша колко съм бясна, че точно сега се писах да ходя на работа, болна, с болни деца, мама как ще се оправя с тях двамата утре, идея нямам Rolling Eyes Ако някой от двамата е зле, мисля да отсвиря и да се обадя в личен състав да мислят как да ми подновят майчинството, пък на работа ще ходя другия месец, де да знам и аз вече какво да правя Sad Егати каръка Close

# 56
  • Мнения: 4 180
Белинда, ами болничен? или имаше там някакво ограничение за няакакви дни след майъчинство... може би бъркам ? Thinking Я да каже някой, дето ги разбира тия работи.
Запалихме печката за сефте за сезона.  Притеснявах се да не ходи да я пипа - като стана гореща, почна да я обикаля отдалеч и един дерт по-малко.
Техни превъзходителства са обидени, че не отидох. щяха да се обадят, като се приберат - до момента пълно затишие, ама и аз няма да се обадя. Ако е станала голяма беля, да бяха счупили телефона да звънят.  Значи са се оправили сами, но са засегнати. написах писмо на майка ми с всичките изпълнения. Казала, че не е изненадана и са си такива. имам и отговор, но не съм  го взела още. Любопитна съм, но утре или вдругиден ще си го получа.

# 57
  • Мнения: 4 371

Ето така скалъпих тортата, а от останалия материал направих две кремчета.
Не са много за гледане, но толкова мога hahaha Поне е много вкусно  chef

Забравих в събота да поръчам кухня за тази седмица и чак от вторник ще имаме, утре ще се чудя какво да яде това малкото. Може ли да съм толкова изкукала не знам.
Гледах за децата ботуши, баси цените Sick

# 58
  • Мнения: 690
Много болнички пак има  Confused Дано минат бързо болестите и да са без усложнения.

Дуци, честита годишнина!! Много да се обичате и по-често да си припомняте първите трепети!

От днес давам на Ния сребърна вода в комбинация с клеева тинктура. Мисля да започна всеки ден като имуностимулант. Говорих и с една съседка (преди я бях питала дали ще се наеме да бъде детегледачка на Ния) да я гледа, когато е болна и ние с Пепи не можем да отсътваме. Жената е към 70 (но не й давам повече от 60), бивша детска учителка. Съгласи се. Много съм доволна. Надявам се да се разбират и да не се налага много много да й се обаждам.

Ра, изумена съм от тези роднини. Все едно за филм слушам, а не за истински хора. Peace

Готвих "чана аур симла мирч"  Mr. Green С нахут е. Мноооого вкусно и лесно.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 902
запис Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт