овлажняване на въздуха в стаята

  • 37 774
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 118
Малко оффтопик: а какво да кажа аз като синът ми си яде и смуче всички дрехи и непрекъснато гълта прах и омекотител? Shocked

Да не ползваш омекотител, примерно Simple Smile А има и еко-варианти за пране.

Иначе за овлажняване - мокра кърпа на радиатора, само когато се спи.
В нашия апартамент влажността е висока, но това се оправя с редовно проветряване (имали сме всякакви влагоуловители, но полза никаква), а от отоплението въздухът все пак изсъхва и дразни лигавиците, както беше забелязал някой по-горе.

# 31
  • София
  • Мнения: 239
Аз пък си поръчах ето този http://get.bg/catalog/product_info.php?products_id=38654 модел, за да измервам характеристиките в стаята на бебко.
Някой ползвал ли го е?Отзиви?

# 32
  • Мнения: 157
Много сериозно можете да алергизирате както децата си, така и себе си с това сушене на прането в стаята. Постоянна миризма на прах и омкекотител .... Shocked

Абсолютно подкрепям това мнение Peace Мисля, че едно канче с вода на радиатора ще свърши определена работа... но най-добре е да проветряваш помещението редовно,

поздрави   bouquet

# 33
  • Мнения: 4 187
Аз пък си поръчах ето този http://get.bg/catalog/product_info.php?products_id=38654 модел, за да измервам характеристиките в стаята на бебко.
Някой ползвал ли го е?Отзиви?

Аз го ползвам ! Доволна съм !
Температурата я сверявам с другият дигитален термометър, винаги са в синхрон.
Влажност измерва само този, предполагам че е коректен !

# 34
  • Мнения: 8 999
Нито съм овлажнявала, нито пък съм изсушавала въздуха. И двете ми деца са дишали това, което дишаме и ние с баща им. В края на краищата те ще живеят в този дом години наред и е редно да се адаптират към специфичния му микроклимат. Проветрявам два пъти дневно за по пет минути /през студено време, а ако е топло, прозорците са непрекъснато отворени/. Никога не сме имали мухъл вкъщи. През зимата простирам само в хола, защото помещението е голямо и всичко съхне бързо. Там проветрявам по-често, особено през първите няколко часа, след като съм проснала.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 422
Аз съм с климатик и няма къде да сложа купичка с вода.
Проветрявамвечер преди лягане и сутрин като станем.
Сега в топлото време проветрявам и през деня като излезем на разходка.
Чудя се дали да взема овлажнител, защото в Бургас по принцип си е доста влажно.
Ще видим.

# 36
  • София
  • Мнения: 239
Аз пък си поръчах ето този http://get.bg/catalog/product_info.php?products_id=38654 модел, за да измервам характеристиките в стаята на бебко.
Някой ползвал ли го е?Отзиви?

Аз го ползвам ! Доволна съм !
Температурата я сверявам с другият дигитален термометър, винаги са в синхрон.
Влажност измерва само този, предполагам че е коректен !

Благодаря ти Star.

# 37
  • Мнения: 1 001
Вие праха за пране го изкарахте уникално летлив.  Laughing
Щом е достатъчно добре изплакнато, за да му го облека после, значи е ок и да изсъхне в стаята.  newsm78
Честно - не мога да си представя изпарения от прах за пране.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт