.::. Частна немска детска градина "ПУМУКЪЛ" отваря врати на 12 септември .::.

  • 14 809
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 952
... предоложенията ти не са верни.... аз сум учила педагогика....
... за по-големите ще е различна, но също няма да се приготвя при нас...

... а тъй като и аз съм била в подобна ситуация, го разбирам напълно...
.....в търсенето на подходящата градина/ясла.

Selfexplanatory answer ...
Нито ясла, нито градина търся. Поисках пояснения, не поучения.

Ако исках просто да продължа напред и да потуля грешките си щях  да помоля модераторите на форума да махнат мненията ви, за да може рекламата ми да тече гладко.

Относно горния цитат - аз лично загубих образ и картина. Платена реклама се прави на специално изнесени места, независимо какъв е носителя или медията. Ако наистина рекламното ви съобщение е платено, това е все едно да се публикува платена статия без това да е изрично отбелязано. Още веднъж си напомням първата бележка - в ПР и комуникациите има правила, когато човек рекламира и иска ефект - спазва правилата. Ако не ги спазва влиза в едни обясненияяяя - като тези, в които вие влязохте. Правилата са важни както за плащащия, така и за самата медия, за да й се има доверие. Ако форумите се напълнят с подобни платени реклами или съобщения без това е изрично ясно за четящите, това със сигурност ще влезе в конфликт с всички добри практики в комуникациите. Защо някой да плати за банер, като може да плати за няколко поста  Simple Smile
Ако знаех, че съобщението е платено - нямаше никога да се включа с коментари.
Още веднъж успех - всяко начало е трудно, успява, който се учи от грешките си.

ПС От къде ще се взима храната за децата - детските кухни са по местоживеене и само родител може да запише детето си там, тъй като храната се дотира. Ако общинска детска кухня доставя храна на частно заведение на цените, на които дава на отделни деца - това значи, че дотациите се ползват неправилно. Няма начин да доставя и на по-високи цени  Wink Частната детска кухня е една в София, но пък не доставя във вашия район. А храната на големите деца къде ще се приготвя - мястото под контрол на РИООСВ ли е?

# 31
  • София
  • Мнения: 7 242
Изглежда много добре newsm10
Успех!

# 32
Здравейте отново,

вече с нетърпение влизам във форума за да прочета новите ви мнения по темата.  Grinning
Много благодаря    bouquet   за похвалата на Лекси, последните дни тук рядко получавам такива, така че ми е много ценна.
Още веднъж пояснявам - съобщението е рекламно(който гледа, вижда, благодаря на Агнешка), целта е майки, които ТЪРСЯТ в момента или за в бъдеще ДГ за децата си да могат да задават въпроси, на които бързо да получават отговори. Да получат информация, която липсва на още незавършената ни интернет страница.

На биб.биб няма да отговарям, извинявам се ако звучи грубо, но тя знае отговорите на всичките си въпроси и освен това не разбирам какво точно цели тук, а честно казано и не искам да зная. Продължавайте да задавате въпроси, ако имате такива, но ви моля да имат някаква връзка с темата.

Желая на всички приятен ден

# 33
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ами..и аз неразбирам какво скачате на pumuckl
Аз имах въпроси - зададох си ги на лични и ми беше отговорено съвършено културно и изчерпателно.

Пожелавам успех на градината и дано такива ентусиасти стават все повече.
А пък ние дано имаме възможност да се позлваме от услугите им.
Наистина парите не са малко, но пък не е задължително, нали?
Ако някой може - да го направи за по-малко пари.

туй то.

Последна редакция: пн, 12 сеп 2005, 13:38 от Reza

# 34
  • Мнения: 5 370
И аз бих искала един ден да мога да си го позволя за детенце......като екс-учител са ми напълно ясни преимуществата на частното и държавното..........Дано след две годинки-плюс минус-се срещнем с вас  bouquet
апропо,може ли да дойда някой ден на едно неангажиращо запознанство? Как се стига от Руски до вас?

# 35
  • София
  • Мнения: 4 412
И аз поздравлявам pumuckl, за честността към нас, да си напише "реклама" в началото. Желая успех!
Таксата не е малка, но такива са порядъците в детските градини...На мен ми е много трудно да разгранича детските градини - всички изглеждат добре и предлагат най-доброто за детето. Честно казано не знам какво да гледам - като четох в старите теми, ми направи лошо впечатление за една градина, че четките за зъби на децата бяха в обща чаша и се предават бацили, ама това как да го разбереш в началото...

# 36
  • София
  • Мнения: 2 952
На биб.биб няма да отговарям, извинявам се ако звучи грубо, но тя знае отговорите на всичките си въпроси и освен това не разбирам какво точно цели тук, а честно казано и не искам да зная.
Благодаря за комплимента. Все пак съжалявам, че не получих отговор на въпросите, касаещи храната.
Успех!

# 37
Uspech za tova dobro na4enanie! newsm10


"Честно казано не знам какво да гледам"
Mami ako pitate men, nai dobrija na4in da se rasbere istinata e da se proveri vsjako ne6to na mesto.

Pozdravjvam Pumuckl za ini4iativata s plodovata zakuska... tova e tolkova vazno sa de4ata.  bouquet

Lek den na vsi4ki

# 38
  • Мнения: 7 821
Pumuckl, Честито  bouquet за градината и дано всичко върви по мед и масло!


Момичета,
Приканвам ви да не разводнявате излишно темата с безсмислени мнения  Praynig и напразни заяждания , смятам да позатрия една част от тях в най-скоро време  Wink.
Весел ден на всички  Simple Smile.


ПС. Изтрих някой от мненията, надявам се да няма недоволни. Все пак темата е рекламна и информационна, а не за дискусия и критика  Wink!
Всеки сам избира къде да изпрати детето си.
Поздрави Ели.

Последна редакция: ср, 14 сеп 2005, 10:54 от Ellypr

# 39
  • Мнения: 5 255
.... надявам се да няма недоволни....

Има , ама к`во значение има - в теб е метлата  Crossing Arms

# 40
Здравейте

не се намесвам последните дни защото нямаше въпроси към мен.
Има новини обаче за транспорта ни, който решихме да е собствен, а не фирма и ще е по 2лв на ден и ще е от врата до врата, без значение къде живеете.



# 41
  • Мнения: 5 370
Здравейте

не се намесвам последните дни защото нямаше въпроси към мен.
Има новини обаче за транспорта ни, който решихме да е собствен, а не фирма и ще е по 2лв на ден и ще е от врата до врата, без значение къде живеете.




Ето една много добра новина-за мен лично излизате с едни гърди пред другите Wink
Само да сме живи и здрави до след годинка-две Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 2 952
..... и да потуля грешките си щях  да помоля модераторите на форума да махнат мненията ви, за да може рекламата ми да тече гладко.....
......смятам да позатрия една част от тях в най-скоро време  Wink.
ПС. Изтрих някой от мненията, надявам се да няма недоволни. Все пак темата е рекламна ....
Губят ми се няколко мои постинга......
Отговор на въпросите си относно детската кухня и храната на по-големите деца не получих   chef

# 43
  • София
  • Мнения: 2 300
Таксата не е малка, но такива са порядъците в детските градини...
И на мен таксата ми се вижда доста висока. Все пак това е новооткрита ДГ, няма създаден стил, реноме. Няма отзиви - по простата причина, че все още не е действаща. Би могло да се започне с по-ниски цени. Редно е дори. Докажете, че сте добри колкото другите /или по-добри/ и тогава направете цените си като на останалите ЧДГ. Все пак не става въпрос за обикновена стока, а за възпитанието на децата ни.
Това е моето мнение. Желая Ви успех!

# 44
И на мен таксата ми се вижда доста висока......Би могло да се започне с по-ниски цени.... Докажете, че сте добри....и тогава направете цените си като на останалите ЧДГ.


Може би е така, но на мен не ми се вижда редно доказалите се ДГ да искат такива такси само защото имат някакво реноме. Това би означавало родителите да им плащат за това, че си вършат добре работата, а това мисля че е задължително независимо от размера на таксата.
Истината е, поне в нашия случай, че таксата се определя от разноските по базата ни. Сетете се за ДГ която разполага с около 1500кв.м. двор и с къща близо 350кв.м. и ако има такава с по-ниски такси ми кажете. И погледнете интериора в тези градини.
И за да бъда честна докрай ще призная че съм се замисляла за подобен вариант с по-ниски такси в началото, за първите деца които запишат при нас. Но как ще обесня на тези които ще дойдат по-късно, защо таксата за едните е една а за другите друга.....
Ако се замислите ще разберете че съвсем не е лесно човек да постъпи така че всички да са доволни.
Хубавото е че работата ми доставя огромно удоволствие, така че нервите и споровете си струват. Важното е децата ни да са усмихнати. И щастливи.   Joy

Общи условия

Активация на акаунт