ЮЛСКИ бебчета и мами - тема 12

  • 22 382
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 793
аманита моя омекотител е лилав или розов,мисля че се води от серията сенситив Peace
цветен прашец поздравления за списъка  bouquet

# 691
  • Мнения: 1 208
Къде мога да проверя дали и  ние сме спечелили кенгуру newsm78

# 692
  • Видин
  • Мнения: 4 921
На мен ми писаха във фейсбук да им пратя адреса за доставка  Peace

# 693
  • Мнения: 9 119
Ама вие какво, всички ли сте спечелили Crazy на какъв принцип става това чудо, много яко да печелят всички Grinning
Цветен прашец - този списък като за пред Гестапо, чак ме притесни как прилежно си събрала подробна информация за всеки Whistling Mr. Green

# 694
  • Мнения: 49
и ние сме спечелили- писаха ми съобщение да ходя да си го взема.

# 695
  • Мнения: 11
цветен прашец - за списъка, аз съм данъчен счетоводител

# 696
  • Мнения: 1 089
Ха, А4, и аз съм завършила история, макар да не съм работила по специалността си нито ден. Къде си завършила, да не се окаже че сме учили заедно?
Чери, честито християнче  bouquet
Нас пак ни хванаха коликите /макар да се чудя вече дали са колики или зъби или и аз незная вече какво/. Цял ден мрънка, а сега и реве.
Честито на спечелилите, със здраве да си ползват придобивките. Аз преди месец си купих кенгуру на Чико, ама само 3 пъти съм го ползвала и май това ще е поредната излишна инвестиция.

# 697
  • Мнения: 24
Цветен прашец, страшна си

# 698
  • Мнения: 37
Чери,честито ти християнче!  bouquet
Цветен прашец, Hug
Честито и на спечелилите! Grinning

# 699
  • Мнения: 72
Stef - първите 200 печелят кенгуру, ако не си играла имаш още шанс, не са стигнали до 200 бройки бебета, та още събират регистрации. Ако нямаш регистрация във фейсбук, си направи, става бързо.
Чери-честито християнчe.
orhideq - това с ходенето на място е много неприятно, не може ли и на нас да го изпратят, какво като сме в София. Така преди години бях спечелила вино от ТиБиАй кредит, и не ми го изпратиха защото съм била в провинцията (Пловдив) и трябвало лично да отида да си го взема от софийския офис. Което си означаваше, вино няма да дадем, играта е била проформа.

# 700
  • Мнения: 793
Чери- честито християнче,да ви е здраво и много послушно Hug

# 701
  • Мнения: 49
Линет е неприятно е, и това се чудя как да ходя да си го взема и мисля пеш  newsm78
Големи мошенници тези с виното #2gunfire

# 702
  • Русе
  • Мнения: 57
http://www.biberonbg.com/info/psihologia_na_karmeneto.htm

Може да сте я чели но на мен ми се стори доста интересна и затова я споделям и с вас  Hug

# 703
  • София
  • Мнения: 15
Добавих и новите момамита. Направих списъка да се позабавляваме и Стеф не че имам нещо против КГБ-то, но в случая няма връзка с никаква конспирация, преди да почна да го правя, обявих публично, че вадя тефтера (имам доказателства-документирано е) Joy И за да не ти пиша на лични: ти пусна ли писмо?

# 704
  • Мнения: 13
cveten prashec за списъка аз съм счетоводител  Simple Smile
Честито християнче на Чери, да бъде живо и здраво и много щастливо   bouquet
Лека вечер от мен

Общи условия

Активация на акаунт