ЮЛСКИ бебчета и мами - тема 12

  • 22 384
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 793
Доро утро  Hug

# 721
  • Мнения: 36
Добро утро и от мен-нямах нет почти седмица и за това се загубих-откачих без Вас.
Честити месечинки,християнчета,взели изпити и тн
Цветен прашец-благодаря за списъка
Тан-в Софийския съм завършила
Супре е било на срещата-много готини мами сме
И аз да се включа-моята Ема е също в особено крив период-по цяла нощ иска на гърда-буквално през 40 минути се буди-ужасно е,какво е това нещо.Аз съм като зомби.

# 722
  • Мнения: 1 208
Добро утро  Simple Smile
Днес не дадох на Катето да спи много и като я храних я събудих,измих и облякох.Сега е в гимнастиката и заспива  Mr. Green

Искам да попитам мамите,които давт мляко с шише на Авент.Нали за нашите дечурлига сега е биберон номер 2.И по колко време вашите дечица си изцокват млякото-Катя много бавно дърпа.Знам,че сте писали по-рано но нали тогава не ме интересуваше,че пак да питам - по колко мляко им правите?Катя веднъж яде 120,веднъж 150,веднъж 100. newsm78 а на млякото пише,че трябва да е 180

# 723
  • Мнения: 36
И аз да питам-изпъпчени ли са Ви бебетата около устата-при нас явно е от непрестанното лигавене+ръце в устата
Честити кенгура-ние сме юни родени и не стана при нас

# 724
  • Мнения: 1 089
Добро утро на всички!
Мама на Александра след такова кафенце няма как денят ни да не бъде успешен Hug
А4, и аз там съм завършила. И на Моника понякога и излизат ситни пъпчици около устата, ама то от това непрекъснато лигавене винаги е мокра, но и  бързо се скриват.

# 725
  • Мнения: 7 263
Добро утро и от мен  Hug
Честито християнче на Чери  Peace
Марулка - снимката по бански е уникална  Heart Eyes Crazy, а за тортите само ще кажа че не си права да публикуваш такива неща тук Naughty Crossing Arms
За малко да получа дехидратация от слюноотделяне  Crazy Crazy Rolling Eyes, ужассс а мислех днес да не ям сладко  Blush
попрочитам ви по диагонала, но до седмица две няма да успявам много да пиша  Hug
Джиджи, виждам вече сте се организирали за спортни срещи - след 2 седмици някъде \ надявам се  Praynig\ ме бройте и мен Peace
ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ !!!!

# 726
  • София
  • Мнения: 1 635
Сафо, Цветен прашец - мерси за инфото за памука. Hug
Мама Диди, а най-смешната е "нещо смешно, което сте казали" (цитирам по памет). Сринах се да се смея онези дни.
Емили, моята щерка е много далече от признаците за захранване. Ще има да си чакам. Да не говорим, че така ми е 100 пъти по-лесно... мързела му с мързел. Whistling
Нина_С, то детето още няма зъби hahaha, какъв зъболекар...
Стеф, питаше защо примерно не купуваме Бамбиното вместо Сано. Ами... няма го в магазина. Понеже това ми е професията, ще ти кажа, че хората още са много далече от пазаруването по интернет за ежедневни и битови стоки.
Черри, честито кръщене...
Марулка, Неви е много сладичка ... и по бански също.
Джиджи, аз съм съгласна за спортна среща тази неделя, но ще трябва да дойда с детето, защото само докато стигна до Младост ще стане време за следващото хранене. Има вариант да я дам на сестра ми да я гледа за малко, но не съм сигурна, че ще стане. Отделно не съм много фенка на неделните събирания, защото тогава имам време да се видя хубаво с таткото. Важното обаче, е кога ще дойдат повече хора, така че не се съобразявайте с мен. Hug
А4 - Ина няма пъпки около устата. Дано бързо оздравеят вашите.

# 727
  • Мнения: 793
Мама Диди  аз давам на Алекс 150мл вода с 5 лъжички = около 170 мл (когато сме навън и не се кърмим). Ние все още сме на номер 1 биберон на авент защото още я мъча и на кърма (а при мен не тече много) и ако и сменя биберона ще се отбие. Tired
Jillian ще ми издадеш ли една тайна  Blush Много ми хареса рокличката на бебката, от къде я купи? Peace Рокличката с която беше облечена като бяхте в Пловдив

# 728
  • Мнения: 232
Добро утро! Че при мен от мноооого отдавна изобщо не тече кърма, но и през ум не ми е минавало, че няма... нямам такива омазвания за каквито например Аманита говори... нито от другата вече тече нещо при кърмене. Не се заблуждавайте, това не значи, че няма кърма...
Мамо Диди, предаде се значи и минахте на шишета вечер   newsm78 Рачешкия инат излезна по-силен от овенския  Crazy Хих има да се надпреварвате тепърва ...
Юлско бебе, разби ми надеждите с тези преписани етикети   Sad Аз като бременна толкова четях натуралните сокове да нямат това, да нямат онова, разучих ги всичките... а пък то кво излиза...
Джилиян, вчера пак ме гледаше в устата как ям. Пробвахме да й подадем към устичката парченце хляб - не да го яде естествено, а да видим какво ще направи, но не се усети да я отвори. Показахме й че ние го ядем, но тя пак не се усети  hahaha
При нас зъбната криза като че ли отмина засега... пу пу

# 729
  • Видин
  • Мнения: 4 921

Добро утро и от нас! То аз съм будна от 4 часа де  Crazy Малчо яде в 5,а после не искаше да спи без люляне та бях дежурна.Явно тая смяна на времето и това, че се съмва по-рано му действа така  Sick

Emily, и аз вече не се омазвам  Laughing Laughing Laughing Регулираха се нещата, кърма има, но не тече като фонтан.Габко си хапва прилично, че даже и прекалява понякога  Mr. Green И нощем при големите преходи вече не се мокря  Naughty
Ние днес ще използваме последния "слънчев" ден за разходки, че от утре го дават яко ветровито  ooooh! За капак асансьор няма, та ще свалям количката по стълбите  Crossing Arms

# 730
  • Мнения: 1 208
Мамо Диди, предаде се значи и минахте на шишета вечер   newsm78 Рачешкия инат излезна по-силен от овенския  Crazy Хих има да се надпреварвате тепърва ...

По принцип си устоявам зодията но този път ме биха по инат  Mr. Green Но най-много се кефи мъжа ми,който от два дни повтаря,че той неможе да ме оправи но Петя и Катя ще се справят със задачата  Joy

Аз питам за биберона защото Катя суче много бавно и си мисля да не й е малък но е втори номер.Дадох и трети и май й е големичък.

Моя мъник така зяпа на всичко / без цицата на мама обаче/ , че ми се струва и хляб да й дам ще яде  Laughing
Сега се приготвям за разходка с момичето,с което бяхме в една стая в болницата - вие като не искате да идвате насам .. Crossing Arms





# 731
  • Мнения: 1 089
Сега се приготвям за разходка с момичето,с което бяхме в една стая в болницата - вие като не искате да идвате насам .. Crossing Arms

Атака, кажи им Crossing Arms
Някой от тях лятото щяха да идват, ама ей на, то зима дойде. Другото лято ли да чакаме newsm78
И ние се приготвяме за разходка.
А4, ти ли даваше Хумана? Не беше ли Аптамил?

# 732
  • София
  • Мнения: 15
Юлско бебе махнах ги, може би са се представили по два пъти, та пиша си аз. Laughing

# 733
  • Мнения: 123

Добро утро на всички!!!
Юлско бебе това е електроцентарала на 2 декара площ в едно врачанско село, която добива ток от слънчевата енергия чрез фотоволтаични панели и после продаваме на държавата, а тя пък е длъжна да го купува на преференциални цени за поне 15 години напред. Така че се уредихме Joy
Идеята беше на мъжо, той разви всичко, но е юрист по професия и няма как да участва в търговско дружество, за това аз се опитвам с още един съдружник да менажираме Crazy
Мами да ми стискате палци вчера бях на изпит и днес излизат резултатите newsm17 newsm10 newsm03

# 734
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен
На нас днес хич не ни се спи, а и в последно време през ноща се буди през два часа, незнам при вас как е , но при мен това недоспиване направо ми взима здравето  Crazy
MAMA MISHE ще стискам палци за изпита
Мама Диди ние все още сме с биберон 1 на Авент и за сега си върши идеална работа, а иначе яде по 130, като не всеки път го изяжда, според зависи.

Може ли да ви помоля да пратите паролка за снимките на лични   Blush за да кача и аз снимчица за колажа

Общи условия

Активация на акаунт