Scrapbooking & Cardmaking- 9

  • 57 270
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
Я, кой пише, пък му е пълна кутията и не мога да пратя лично съобщение.. Simple Smile Извинявам се за оффтопика:)

# 31
  • Мнения: 725
Сто процента че за Деси се отнася Laughing
все е пьлна  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 4 966
Билба, много сладурски картички!  Heart Eyes

Възхищавам се и аз на производителността ти! Аз толкова ги умувам тия картички...направо не е истина..
Вчера си получих поръчаните коледни хартийки... и се въодушевих, но не успях да снимам какво направих..
Ама ще ви покажа една от онзи ден, когато вече бях Коледно настроена, но нямах още съвсем подходящи матрЯли. Simple Smile

http://3.bp.blogspot.com/_MWHY2wwBuCk/St1w83iQ6VI/AAAAAAAAAEw/TJ … 00-h/P1010749.JPG
Прекрасна е тази картичка Simple Smile

Аз не мога да отварям снимките от picasa Sad

Момичета,кога трябва да се изпратят подаръците..?Така и не разбрах... Blush

Шуши,кутиятааа Peace Laughing

Последна редакция: ср, 21 окт 2009, 14:44 от Исайкова

# 33
  • Мнения: 917
 готово Blush Blush Blush

# 34
  • Мнения: 12
Блещучке, то има за какво да им мислиш, стават изпипани- повече детайли, но са балансирани и са си на мястото. Изглеждат завършени, професионални. Аз пък мойте ги чувствам малко джаста- праста. Харесват ми другите картички с повече елементи, с няколко вида хартии и картони. Но като почна моите, все избирам една картинка, една хартия, един картон. На това май му се вика личен стил newsm78 Wink С други думи не мога да превъзмогна стила си, и се примирявам- това е. Пък то май и не са толкова лоши картичките Wink

# 35
  • Мнения: 917

Айде да те метна с въпросите  Mr. Green
Хартията откъде? Панделката откъде? Линк към блога да дадеш  Laughing

# 36
  • Мнения: 13
Пак красоти, пак чудесии  Shocked  Hug Hug Hug

Билба, много хубави картички, наистина си много продуктивна   bouquet
би ли ми казала от къде са ти цветята, аз все търся,  но никъде немога да намеря  newsm78

Блештучка  Shocked Shocked Shocked неискам да си представям какво ще направиш с "подходящите" материали
страхотна е картичката ти   bouquet много умело съчетание на материали  Hug

Моя момент за картичките наближава, утре сматам да приключа с бижутата и
се мятам при вас  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 37
  • Мнения: 12
Рони, цветята ги купувам от Джъмбо, имаме си наблизо - в Гърция Simple Smile Ако няма от къде да си купиш. може да ти взема следващия път като отивам. Не са скъпи, но и качеството им не е кой знае какво. Половината са ми кичозни и след много размотаване по къщата накрая ги изхвърлям.

# 38
  • Мнения: 13
Рони, цветята ги купувам от Джъмбо, имаме си наблизо - в Гърция Simple Smile Ако няма от къде да си купиш. може да ти взема следващия път като отивам. Не са скъпи, но и качеството им не е кой знае какво. Половината са ми кичозни и след много размотаване по къщата накрая ги изхвърлям.
Ние си имаме Джъмбо в София, но ми е интересно в насипно състояние ли ги купуваш
или клонка изкуствено цвете и ти си го разпердушинваш  newsm78
Защото аз в нашия не съм виждала насипни  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 16
А мен ненадейно ме тръшна някакъв вирус, но (надявам се) вече нещата са под контрол за мен. Но пък продължаваме още да се борим с кашлицата на малкия  Cry

И много благодаря на всички, че ме вместихте изпомежду ви  Mr. Green Heart Eyes   bouquet Сега отивам на лични да тормозя Despina за още подробности.   bouquet

# 40
  • Мнения: 9
Момичета, много сте мили всичките!  Flutter
Няма как да не се чувствам ужасно поласкана от комплиментите на такива сръчковци, каквито сте вие!

Билба, според мен всеки творец си има стил! То и аз все казвам, че си падам по високи мъже, ама в последствие се оказа, че те са ми много неудобни за прегръщане и целуване...  Тъй че според мен да правиш неща, както ги чувстваш е най-важното нещо! Аз поначало харесвам по-натрупаните картички, ама моите все не ги докарвам... оправдавам се с липсата на подходящи елементи, които да ми паснат уж.. Simple Smile хихихи

Шуши, как ме излови само..  Embarassed  Аз блога го направих, за да си събирам нещицата, които правя на едно място, че по постове във форума ми са някак пръснати... Той даже си е блог-бебе... на 2 дена.. хихи... За сега нямам идея какво друго освен мойте творения да слагам на него и не зная дали ще Ви е интересно, тъй като мисля да ви ги показвам своевременно и тук.. Ама ето адресчето: http://fairy-inspirations.blogspot.com/

Колкото до матрЯлите - докладвам! Simple Smile Панделката - от Слънчоглед. Имаха зареждане края на миналата седмица... Аз отидох във вторник и всичко беше привършило.. Ама се докопах до едни комплекти с коледни елементи и тези панделки, които са всъщност 5 вида. Хартията на точки съм си я поръчвала от ето този сайт: www.stamps.co.uk
А другата - вълнистата хартия също е от Слънчоглед. Simple Smile

Ето и двете картички от вчера.. Само дето са снимани със светкавица и хич не ме кефят цветовете ама ще ви ги покажа.  Rolling Eyes

http://2.bp.blogspot.com/_MWHY2wwBuCk/St9aWWlD-cI/AAAAAAAAAFY/Kx … 00-h/P1010755.JPG

http://3.bp.blogspot.com/_MWHY2wwBuCk/St9ZpHGRrNI/AAAAAAAAAFQ/d3 … 00-h/P1010752.JPG

# 41
  • Мнения: 1 065
Блещучка, много са весели картичките ти, витае коледен дух около тях  Grinning.
А този сайт отдавна го обикалям и има поне едно нещо, което бих си поръчала от там. Така че като мине малко време и всички се понаситят на новите си придобивки, може да му хвърлите едно око.
Отдавна не съм показвала нищо- ето една картичка от вчера http://chiges.blogspot.com/2009/10/blog-post_21.html

# 42
  • Мнения: 12
пак съм тук:)

Чижес много успешен ембосинг.

Блещучке, и тези са добри:)

ето и моите новите:

http://picasaweb.google.bg/biliana.markova/dQjyTK02#5395405837333701202 и следващите две.

Хайде ваш ред е.

# 43
  • Мнения: 9
Bilbaaaa, от къде изнамери тези страхотни пеперудки за последната картичка? Запленена съм!  Heart Eyes
Я да те питам тъй като гледам, че честичко лепиш нехартиени елементи по картичките - с какво ги лепиш? Ай богу.. не можах да измисля с какво да лепя панделки, пластмасови работи и платнени цветенца... За момента ги закрепям с Loctide Power Gel, ама подозирам, че сигурно има нещо по-подходящо, за което не знам.
Тъй че Bilba, а пък и който има опит в тази сфера, моля споделете го  Hug

Chiges, не мога да повярвам, че от първи път си се справила така блестящо! Много изискана картичка!  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 1 860
 Блещучке, аз ги лепя с двойно залепващо тиксо, а ако има възможност или е много малко цветенце от плат, пришивам с няколко бода. 

Общи условия

Активация на акаунт