Есенното слънце все по-рядко пече, а БУРГАСката дружина стяга се за по питие 90

  • 29 692
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 3 082


LaDiDa ти да не си едната от близначките, гледах тези дни твои снимки обаче чак сега се замислям, може и да бъркам естествено.  Embarassed

ааа, туй направо ме обиди!  Crossing Arms  ooooh!
Те са една година преди мен. Ти в класа на Милена Манолова ли беше?

# 676
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Честито на празнуващите със малко закъснение,да са живи и здрави.
Аз пък съм се зарибила тука с една игра....
И аз се опитах веднъж в ибей ама нещо не се получи,аз си мислех,че е като в ларедоута ама уви.

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 6 521
Айде и аз в отбора на испанската  Laughing Много ми е странно и на мен като си водя сина на предучилищната и се засичам с Цветкова (нали така се казваше мацката по физическо), която си води внучето.

Честито, Ками!

Цонева  Simple Smile

# 678
  • Мнения: 1 111
шушоната, аз съм ти била заек в Испанската значи!  Party


И на мен, и на мен.Всъщност, всички сте ми били зайци на мен. Mr. Green
 Пууу, аз ли съм най-дъртата! Crossing Arms

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
И аз я виждах Цонева миналата година като се водехме и връщахме в математическата. Не е мръднала жената, като нас, все сме си същите  Flutter

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 6 521
И какво стана сега ,френската ,испанската сме тук ,ами италианската къде са   Wink

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
LaDiDa, извини ме, не съм искала да обиждам. Просто си помислих  Embarassed Ама аз съм випуск `96. Малеееее одъртяхме  ooooh!
Джи, още се котираме, недей така  Naughty
Ми Гале, какво да направим... Може би трябва да прекръстим темата. И ще станем като онази песен на Слави Трифонов ли беше - за френската гимназия  hahaha

Не я знам Цонева, на нас ни предавашеееее.... (ми забравих му името). Ама умалях да играя баскетбол.  ooooh!

Да се поФаля имам 6  bowuu Много съм доволна.  Mr. Green

# 682
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И аз съм випуск 96,но не съм учила в Бургас.

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Имам чувството,че идва 24 май,а не Коледа-с тези спомени кой кога е завършил. Хората се скъсаха да си обменят информация откъде да си закупят формички за сладки и  от кой сайт да си поръчат комплекти за бонбони...
Ох, и аз съм луднала, да не си помислихте, че ви будалкам нещо. Чудя се как да си запълвам времето, само за сладки и ядене мисля, ще каже човек, че у нас има 4-5 дребосъка,дето чакат да им правя сладки и кексове..

# 684
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз изобщо не се хващам да правя сладки и кексове,не ми се отдава Naughty
Аз не бързам изобщо да идва 24 май,точно тогава остарявам с още една година.

# 685
  • Мнения: 581
А тук в темата само от испанската гимназия ли има хора?
А от немската, химическия техникум Peace, няма ли .Е така де тука се събрахте цял клас испаноговорящи.

# 686
  • Мнения: 1 280

Не я знам Цонева, на нас ни предавашеееее.... (ми забравих му името). Ама умалях да играя баскетбол.  ooooh!



   Жеков  Mr. Green  /еххх този баскетбол/  Laughing
   Отличничка си ти  Wink И аз да се похваля с една от събота  bowuu

   Фльор и мен ме е хванала твоята лудост  Crazy

# 687
  • Мнения: 1 813
Момичета, моля, ако някой има връзка в интернет доставчик Комнет, нека да ми пише на ЛС. Имам огромен проблем.

# 688
  • Мнения: 1 035
а от ГЧЕ"Васил Левски" (бившата руска гимназия) има ли? Flutter
аз съм випуск 2001 Mr. Green

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Иве, вярно че Жеков се казваше  doh от неговия баскетбол ми се повдигаше, че и в отбора искаше да ме тикне  Naughty Честито и на теб.  Hug
Тедка, хайде по-активна бъди тука  Hug
А среща няма ли да си направим? Хайде да се организираме, дори и истерията около грипа отмина, тази събота обаче няма да мога аз  Rolling Eyes

Ах, само с връзка ли се урежда проблема? Нямам връзка ама ако може и с техническа помощ ще ти съдействам. А, и сега ти видях подписа (много ме забавлява да чета подписите  Crazy ), каква е тази злоба, кой те обиди  Hug

Общи условия

Активация на акаунт