ИМАМ НУЖДА ОТ ВАС !

  • 11 507
  • 139
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 381
Бързо възстановяване от мен!  Hug

# 121
  • Мнения: 75
ВЪЗСТАНОВЯВАНЕТО НА АЛЕКС ОТ ОПЕРАЦИЯТА ПРОТИЧА НОРМАЛНО. ВЕЧЕ СТАВА И ПРАВИ ОПИТИ ДА ХОДИ. ДНЕС СА ГОВОРИЛИ С ХИРУРГА. ТУМОРА Е ПРЕМАХНАТ И СЛЕД 20 ДНИ ЩЕ СТАНЕ ГОТОВО ИЗСЛЕДВАНЕТО ЗА НЕКРОЗАТА НА ТУМОРНИТЕ КЛЕТКИ. ТОГАВА ЩЕ СЕ ДАДАТ ПРЕПОРЪКИ ЗА ПОСЛЕДВАЩОТО ЛЕЧЕНИЕ. КЪМ КРАЯ НА МЕСЕЦА АЛЕКС И МАЙКА МУ, ЩЕ СЕ ПРИБЕРАТ В БЪЛГАРИЯ ,ЗА ДА СЕ ПРОДЪЛЖИ С ХИМИОТЕРАПИЯТА.

# 122
  • Мнения: 276
Добри новини! Дано се възстанови бързо и безпроблемно!

# 123
  • Мнения: 910
 PraynigБог да е с него и да се завърне жив и здрав

# 124
# 125
  • Мнения: 1 146
dachita, дано се включваш само с такива хубави новини  Hug
 

# 126
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Трета хубава новина днес из форума.   bouquet
Все така да е .
Алекс, бързо възстановяване  Hug

# 127
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 011
Има ли нови новини около Алекс? Дали вече е добре и какво са показали изслезванията? Praynig

# 128
  • Мнения: 1 146
Как е Алекс?

# 129
  • Мнения: 75
Днес/27.11./ Алекс и брат му се върнаха в България.Те са били посрещнати в 15.00 часа на летище София от цял автобус съученици и приятели на Саши.За голямо съжаление ,майката и бащата на Алекс са все още в Париж.Те ще се приберат в петък/04.12./
В денят/21.11./, в който изписват Саши от клиниката в Париж , баща му получава инфаркт. Благодарение на оказаната бърза и адекватна медицинска помощ от френските лекари , състоянието на баща му в момента е стабилно.Направени са му две безкръвни операции.С първата /животоспасяваща/ е отстранен тромб на 5 см.от сърцето , а втората е профилактична на артерия ,която е била 70% запушена.
Дани /бащата на Алекс/ е изписан вчера от болницата ,но лекарите не му разрешават да лети и затова той и Ками  остават в Париж.
Връщането на Алекс в България е повече от наложително , защото и по препоръка на френските лекари ,трябва незабавно да продължи лечението си с химиотерaпия

# 130
  • Мнения: 75
Има ли нови новини около Алекс? Дали вече е добре и какво са показали изслезванията? Praynig
Изследванията са показали , че в отстранената кост има 20% наличие на туморни клетки,което според френските специалисти не е добре.Именно това налага и незабавното включване на химиотерапия.Според тях ако бяха 10% би било добре,но...

# 131
  • Мнения: 276
 Аз разбрах, че бащата на Алекс е получил инфаркт в болницата, но лекарите са овладели положението. Горкият човечец, и на него му се е насъбрало, както и на майката. Praynig

# 132
  • Мнения: 75
Дани /бащата на Алекс / получава инфаркт късно  вечерта  в квартирата, където живеят.Първият медицински екип пристигат 3 минути след обаждането до Бърза помощ.След това пристига втори екип.Десет човека реанимират Дани около 1 час в квартирата , след което е транспортиран в болница.По думите на Ками,такова нещо е гледала само по филмите.Пиша това , защото и аз съм изумена от организацията и адекватната медицинска помощ.В България за 3 минути не можеш да се свържеш по телефона , а да не говорим ,че моя приятелка с инсулт е била върната от бърза помощ .Както Дани се изрази:" Разликата в отношението е много голяма и никой не те пита глупости за лични лекари и т.н. и после да лекува ,а е точно обратно."Но дори и за тамошните условия лекарите са на мнение ,че Дани е имал голям късмет и всичко е минало добре.   

# 133
  • Мнения: 276
 Супер - щом всичко е минало добре!

# 134
  • Мнения: 1 146
Какви ли лоши неща не им се случиха, милите хора  Sad
Дано Алекс се пребори  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт