ИМАМ НУЖДА ОТ ВАС !

  • 11 532
  • 139
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 75
Показателите на Саши се покачват , при някои подобрението е страхотно / ако не се лъжа - тромбоцити от 24 на 312/.Левкоцитите са все още ниски /2,9/ , но има надежда да се нормализират до заминаването.

Мисля,че и кампанията за набиране на средствата за операцията е обнадеждаваща.
До момента дарените средства  са  33522.23 лв и  4514 SMS

БЛАГОТВОРИТЕЛНИТЕ КОНЦЕРТИ ЩЕ БЪДАТ ДВА:
 НА 29.10.2009 (ЧЕТВЪРТЪК) ОТ 18.00 ЧАСА В СПОРТНА ЗАЛА ДУПНИЦА
И НА 30.10.2009 (ПЕТЪК) ОТ 18 ЧАСА В САЛОНА НА ТЕАТЪРА
Поканени  са медии да отразят концертите.

Благодарим на всички , които се молят и подкрепят Алекс и семейството му!

# 91
  • Мнения: 1 146
Бързо напредваме  Hug

Дарени средства до 27.10.2009 - 34032.23 лв.

# 92
  • Мнения: 860
Благодарим за подкрепата и на http://phoenixbg.eu/index.php  bouquet

# 93
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 018
На кой номер мога да пусна смс и с какъв текст, защото никъде не открих тази информация - НИКЪДЕ!

# 94
  • Мнения: 227
СМС кампанията приключи, могат да се превеждат суми по сметка Peace
http://www.alex-bg.com/

# 95
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Някаква информация как е минал концерта има ли?

# 96
  • Мнения: 276
 Жалко, че съм в София и не можах да присъствам, по принцип и аз съм от Дупница, но рядко се прибирам. Майка ми ми спомена за момчето, всъщност от нея научих за кампанията, всичките й колежки са събирали пари.
Виждам, че наистина има напредък и стискам палци скоро да се събере цялата сума.

# 97
  • Мнения: 860
Нямам информация за концерта, предполагам по късно ще се включи  dachita и тя ще сподели. 

Снощи мислено обаче бяхме с тях на концерта с моите гости, коментирахме, че ако бяхме по близо бихме отишли и ние. За съжаление сме много далеч, но в сърцата си сме с тях навсякъде.

Но аз днес имам една радостна новина, сумата по сметката: до 29.10.2009   42 123.58 лв   и 1315 euro

Остават още съвсем малко  bouquet Hug Hug Hug Благодаря на всички!!!!


Продължавам да вярвам в успеха и добрия край!!! Praynig


Алекс ние всички сме с теб!!!Hug Hug Hug Hug

# 98
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ееее страхотна новина....   bouquet  bouquet  bouquet
Така се развълнувах..има все още добри хора ,готови да помогнат  Hug Hug
Алекс, сили и късмет, дете !!!  Praynig Praynig

# 99
  • Мнения: 9 973
 Hug Hug Hug
така се зарадвах,че сумата набъбва!Алекс,с теб сме детенце мило!

# 100
  • Мнения: 1 146
Много се радвам на новините  Hug

# 101
  • Варна
  • Мнения: 75
Новините наистина са страхотни... Hug
Още малко - стискаме палци до края Praynig

# 102
  • Мнения: 860
А новините днес момичета са още по страхотни Simple Smile 

Дарени средства до 30.10.2009

48539.15 лв

1315 euro



Финансовия въпрос поне за операцията мисля, че е решен.

Много се зарадвах, когато днес видях актуализацията на страница на Алекс.

Сега остава да стискаме палци Praynigи да се молим всичко да мине добре с операцията и да посрещнем Алекс с усмивка.

Предполагам че по късно ще се включи и dachita с повече информация за Алекс.


Браво, дано винаги да има такива добри хора, които да помагат  bouquet  bouquet  bouquet


Алекс ние продължаваме да бъдем с теб!!! Hug

# 103
  • Мнения: 75
Здравейте ,
не съм писала тези дни ,тъй като все не успявах да говоря с Ками.Да,парите за операцията са събрани и това е най- важно , но след разговора си с Ками си задавам въпроса наистина с цената на какво  се събраха тези пари? Много мъчно ми стана от нейните думи :"Бясна съм на държавата , че трябва да показвам детето си като атракция , за да се боря за живота му.Не исках да му причинявам това."Саши е доста притеснен от тази показност и вечерта след концерта е била много тежка за него/емоционално/.Иначе,в понеделник ще му правят нови изследвания , защото и докторите били учудени от подобрението за краткия период от време на предишните му показатели.В сряда, живот и здраве заминават за Париж.
Двата концерта са минали много добре, първият е бил рок концерт ,организиран от съучениците на Алекс.Предавали са ги директно по Рила ТВ.Когато получат записа от концертите ще ми изпрати снимки и клипче.Ще кача тук и във фейсбука.   
Относно края на кампанията ми каза , че още от преди има обявен благотворителен концерт с участието на Устата, Борис Дали и Елена Паришева.Концерта ще бъде в Дупница на 6.11., цената на билетите е 5 лв.
Друго което ми каза е , че чакат  от клиниката в Париж оферта за провеждане на курс химиотерапия.
Една майка се е свързала с тях и им е казала , че нейното дете също е лекувано от същото заболяване ,в същата клиника и от същия лекар.Жената й казала , че детенцето й сега се чувства добре , но вместо предвиденият едномесечен престой то било лекувано 3 месеца.Ками беше много обнадеждена.
Дори и да се съберат повече пари и не бъдат използвани за лечението на Саши , ще бъдат дарени на други дечица.

Вярвам и се надявам,че всичко ще приключи добре за Саши и това ще бъде просто един много тежък период от живота му , който ще го направи по силен!

# 104
  • Мнения: 803
"Бясна съм на държавата , че трябва да показвам детето си като атракция , за да се боря за живота му.Не исках да му причинявам това."
Чета, плача и преглъщам...горчилката...
Здравеопазването в България може би трябва да се прекръсти на здравеотнемане. Sad
Горката майчица, какво ли й е коствало това-унижение, гняв, безсилие, надежда, болка, разочарование.
Бих й казала, че е силна, но тя си го знае.
Бих я прегърнала като майка майка, въпреки че не я познавам дори, но думите й докоснаха и моето сърце.
Успех, Ками!Желая ти от все сърце да преминете през това и то да ви направи още по-силни. Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт