Притеснява ли ви височината ви ?

  • 12 411
  • 146
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 89
Преди години в една моя любима книга прочетох, че според хавайците колкото е по- едър човек толкова е по- красив. Много площ за хубост, един вид. Техните благородници са били огромни. Правели са им специални масажи за да побират повече храна. Това ме накара да осъзная, е винаги има и друга гледна точка, малко неща са абсолютни и размера не  е сред тях. Приемам се такава каквато съм със всичките ми сантиметри и килограми.
Това предание е много забавно, благодаря ти, че го сподели   bouquet Особено за такива като мен, които освен на ръст, и на килограми се изявяват в последните години  ooooh!
Преселването ми в Хавай, явно ще е крайна мярка, ако не се спрвя по друг начин  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 4 312
Извън темата, но имам една леля, която все се чудеше как островитяните били все дебели. Хем плодове и зеленчуци ядяли, пък жените им дебелички. А то имало обяснение Grinning.

# 122
  • Плевен
  • Мнения: 73
Аз съм висока 172, а приятелят ми е с 1-2-3 см по-нисък от мен. А и съм си едричка.... Като обуя обувки на ток и като съм с приятеля ми ми е малко некомфортно, но като застана до някой висок мъж..... ми става ИднО хубаво... Общо казано се съобразявам с височината. Пък то и номер 41 рядко се намира. Завиждам им на момичетата, които са 160. Могат да си сложат 10см токчета, носят 35-36 номер... абе джобни гаджета. Но ми става смешно като видя някой пич 190 с мацка 150 на токчета (включени в размера)- Крачун и Малчо. Допада ми повече висока, слаба мацка с някой едър мъж.

на мен пък ми е смешно,като видя висока жена с по-нисък от нея мъж Laughing  Аз съм от така наречените,,джобни гаджета,, и ми е много добре,нисък или висок мъж за мен няма значение Simple Smile

# 123
  • Мнения: 276
 Какво значение има мъжът ли е по-висок, жената ли...Важното е да се обичат. Като видя щастлива двойка на улицата изобщо не гледам кой е по-висок, нито ми е смешно, не обръщам внимание на тези неща.

# 124
  • Мнения: 89
Аз съм висока 172, а приятелят ми е с 1-2-3 см по-нисък от мен. А и съм си едричка.... Като обуя обувки на ток и като съм с приятеля ми ми е малко некомфортно, но като застана до някой висок мъж..... ми става ИднО хубаво... Общо казано се съобразявам с височината. Пък то и номер 41 рядко се намира. Завиждам им на момичетата, които са 160. Могат да си сложат 10см токчета, носят 35-36 номер... абе джобни гаджета. Но ми става смешно като видя някой пич 190 с мацка 150 на токчета (включени в размера)- Крачун и Малчо. Допада ми повече висока, слаба мацка с някой едър мъж.

на мен пък ми е смешно,като видя висока жена с по-нисък от нея мъж Laughing  Аз съм от така наречените,,джобни гаджета,, и ми е много добре,нисък или висок мъж за мен няма значение Simple Smile
И аз се чудя какво значи "смешно" ? То и момичето заради такива коментари сигурно се притеснява ... И аз съм имала малко по-нисък приятел и това е бил посления проблем при нас ... Височината има своите предимства и високите жени е добре да ги използваме ... А относно "джобните гаджета", които могат да носят високи токове и всички мъже са им високи, ми това си е "предимство" в техните очи ... (не казвам при липсата на други), така че всеки от неговата си камбанария  Peace. Dinora1605,ако наистина обичаш този човек, не би трябвало да те притеснява това   bouquet

# 125
  • София
  • Мнения: 93
божеее това ващо са големи предразсъдъци...кое ви е смешното?На едната-висок мъж с ниска жена,на другата-обратното.Ами да ви кажа то няма идеални хора,камо ли идеални двойки.Ама какво от това,да вземем да се посмеем дружно.Всъщност вие двете можете да се смеете една на друга,но едва ли би ви било приятно.Къде отиде толеранса и доброто отношение и възпитание?
Моя приятел също е по нисък с няколко см от мене,но това не пречи да изглеждаме идеално заедно.Напротив хората ни завиждат колко се обичаме,а не дали аз съм по висока от него и дали не изглеждаме смешно.Та ако някоя девойка на улицата която е 150см ми се изсмее,че съм по висока от мъжа ми просто не искам да и споменавам как би изглеждала тя отстрани смеейки се на това.Както и обратното,но всеки сам си сърба попарите дето си ги дроби,но лошото е че всички се слагат накрая под общ знаменател.

# 126
  • Мнения: 1 912
Най-много харесвам двойка от висок мъж и висока жена  smile3534

# 127
  • Мнения: 2
Аз съм направо ниска в сравнение с вас,но изглеждам много пропорционално с моите 1.68 и 46кг.Всичките ми обувки са с висок ток,пък и краката ми са дълги за ръста за което съм много щастлива,не знам как си намирате мъже с тези височини, във Варна са джуджета Grinning.Когато излязохме на 8 март бях с едни наистина много високи обувки/13см/ и бях по-висока от всички с изключение на любимия който е 1.89.Аз съм много доволна от височината си и не желая и см в плюс или минус,много харесвам двойки като нашата,едър и мъжествен и финна жена Blush.Извинявам се за това което ще напиша,но не ми харесва жената да е по-висока от партньора си.

# 128
  • Мнения: 2
Най-много харесвам двойка от висок мъж и висока жена  smile3534
И двамата много красиви Hug,но са много малко.

# 129
  • София
  • Мнения: 93
elinor1985 много грубо изказване,според тебе дали 3 см разлика в полза на жената са толкова фрапантни като твоите 20 с мъжа ти без токчета? Аз ли нещо не съм наред или тука предразсъдъците са ви окупирали мозъците?

# 130
  • Мнения: 3
elinor1985 много грубо изказване,според тебе дали 3 см разлика в полза на жената са толкова фрапантни като твоите 20 с мъжа ти без токчета? Аз ли нещо не съм наред или тука предразсъдъците са ви окупирали мозъците?

Много си наред даже.
Мъжът ми става по-нисък от мен, когато съм на много високи токчета, но в пъти повече предпочита да си сложа обувките на висок ток отколкото равните. По- секси му било. Иначе за височината той ме прежъзхожда с цели 6см.  ooooh! , които всъщност не са от значение за никого от нас.
Към впечатлителните от разликата на височината между двойките: понякога си задържайте мнението само за себе си.  hahaha

# 131
  • Мнения: 7 914


на мен пък ми е смешно,като видя висока жена с по-нисък от нея мъж Laughing  Аз съм от така наречените,,джобни гаджета,, и ми е много добре,нисък или висок мъж за мен няма значение Simple Smile
А, какво търсиш в темата с компетентното си мнение? Sick


Ха, и аз съм от високите. И аз като малка се вкарвах в разни "филми"... А сега си нося токчета и виря брадичка нагоре Joy С или без мъжа ми. Whistling

# 132
  • Варна
  • Мнения: 25 343
Наистина, темата що се изроди така? Мисля, че заглавието ясно е написано: "притеснява ли ви височината ви?", а не "какво мислят ниските за високите?".

# 133
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Наистина, темата що се изроди така? Мисля, че заглавието ясно е написано: "притеснява ли ви височината ви?", а не "какво мислят ниските за високите?".
Мислят, че биха искали да са малко по-високи, но няма да го признаят.

# 134
  • Мнения: 4 312
Наистина, темата що се изроди така? Мисля, че заглавието ясно е написано: "притеснява ли ви височината ви?", а не "какво мислят ниските за високите?".
Мислят, че биха искали да са малко по-високи, но няма да го признаят.
В смисъл, че от това се притесняват Laughing.
Има мъже, които харесват приятелката им да е по-висока. Така да се каже фукат се Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт