Акушер-гинеколози- Варна 3

  • 186 248
  • 797
  •   1
Отговори
# 735
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Скочев както може да е голям гадняр, така може и да се държи добре и да си свърши добре работата... Май е въпрос на късмет в какво настроение ще го хванеш и колко си му симпатична!  ooooh! Rolling Eyes
Казвам го от наблюденията ми как се е държал и как са протекли нещата при мои близки приятелки. Аз за щастие съм нямала лично взимане-даване с него.

# 736
  • Мнения: 195
Явно не съм била от късметлийките и не съм му била симпатична! При мен определено бързаше да приключи и да си ходи - в 20.15 ми сложиха системата при 5 см разкритие, в 21.45 бях родила с оргомна епизиотомия, от която се възстановявах една година  Sad Отделно дъщеря ми се роди посиняла, позадушена, с усукана около врата и раменете пъпна връв, а аз бях упреквана, че не напъвам качествено и бебето се връща  Angry

# 737
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Чесно да ви кажа момичета, като чуя за такива доктори /било то и много големи специалисти/, не бих се обърнала към тях  Peace Просто според мен всяка бременна има нужда от внимание и добро държание спрямо нея. Толкова много ли искаме? Най-малкото всеки, който се обръща към някой добър специалист - си плаща.

# 738
  • Мнения: 13 812
Явно не съм била от късметлийките и не съм му била симпатична! При мен определено бързаше да приключи и да си ходи - в 20.15 ми сложиха системата при 5 см разкритие, в 21.45 бях родила с оргомна епизиотомия, от която се възстановявах една година  Sad Отделно дъщеря ми се роди посиняла, позадушена, с усукана около врата и раменете пъпна връв, а аз бях упреквана, че не напъвам качествено и бебето се връща  Angry

Явно това е нещо като шаблон- все едно чувам какво ми казваше моят доктор като раждах. За Скочев съм чувалал добри отзиви но и двете момичета си плащаха цялостно по време на бремеността защото имаха постоянно кървене... И ето че пак завъртаме старата песен - ако искаш да си обслужен като бял човек си ЗАплащаш.

# 739
  • Мнения: 3 743
Явно не съм била от късметлийките и не съм му била симпатична! При мен определено бързаше да приключи и да си ходи - в 20.15 ми сложиха системата при 5 см разкритие, в 21.45 бях родила с оргомна епизиотомия, от която се възстановявах една година  Sad Отделно дъщеря ми се роди посиняла, позадушена, с усукана около врата и раменете пъпна връв, а аз бях упреквана, че не напъвам качествено и бебето се връща  Angry

Киса  Hug
И при мен коментарите бяха, че не напъвам ефективно и Скочев дори се опита да ми скочи на корема. Но аз казах, че така въобще не ми помага и повече не посмя. Бебчето дори не си спомням как изглеждаше точно като излезе. Бях толкова изтощена и само си мислех най=накрая се свърши Blush Аз лично от шевовете съм много доволна, още преди да ми махнат конците, вече си сядах на дупето  Peace А за плащането, доколкото знам се плаща след, а не преди Peace

# 740
  • Варна
  • Мнения: 302
А за д-р Бойка Терзиева някакви мнения?

Много благодаря предварително!  bouquet


Аз ходя при нея на ЖК, главно защото ми е на удобно място. Нямам оплаквания, но нямам и кой знае какви впечатления - при мен за късмет досега бременността протича супер леко и без усложнения и при който и гинеколог да бях, щеше да се справи. Ехографът й наистина е допотопен, ама то така или иначе по ЗК се полагат само 2 прегледа с ехограф, ако разчитахме само на тях ooooh!. Харесва ми, че си спазва стриктно това, което се полага по ЗК /че имам познати, дето не са видяли и 1/3 от това, което им се полага за ЖК/, часовете също ги спазва стриктно и не се налага чакане. За мен се оказа добър избор, защото нямам време за безкрайно чакане пред кабинети, но пак казвам - при мен няма никакви усложнения и не мога да кажа дали при евентуални такива би реагирала адекватно.

За Скочев съм чувала само добри неща от познати, но нямам преки впечатления. Аз си избрах да раждам в АГ при Георгиев.

# 741
  • Мнения: 1 427
Подписвам се под горното мнение за д-р Терзиева  Peace При мен беше абсолютно същото - стриктно спазване на часове, всичко което ми се полага по ЗК го получих. Но не мога да коментирам как е като специалист, понеже имах доста лека бременност и не съм я търсила за нищо извън ЗК.

# 742
  • Мнения: 1
iv.elina, един съвет от мен - избери си в коя болница ще раждаш. После и лекар, който да работи в съответното родилно отделение и след това да води раждането. Всичко друго е лъскава фасада, 4 д-та и куп измишльотини. Оставам на разположение ако искаш да ти кажа как постъпих аз и съм изключително доволна от избора, който направихме със съпруга ми.
Споделям мнението ти. С първото си дете си водих ЖК при един, родих при друг и не останах никак доволна. Сега не искам да повтарям тази грешка. Искам максимално естествено раждане с минимална лекарска намеса, с лекаря който следи бременността.
Би ли споделила какъв беше изборът ви и как протече раждането?

# 743
  • Мнения: 1
Момичета доктор Ваня Кирилова  работи в екипа на проф.Горчев в гр.Плевен,но веднъж в месеца преглежда в клиника "Ева " във Варна.През месец май ще преглежда на 21 дата.

# 744
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Трябва ми лекар, който да излекува продължително и упорито хронично заболяване. Досега съм посетила доста специалисти, ефекта е временен. Раждала съм 2 пъти, не ми е необходим лекар за този вид дейност.  Mr. Green

# 745
  • Мнения: 7 118
А за д-р Бойка Терзиева някакви мнения?

Много благодаря предварително!  bouquet


Аз ходя при нея на ЖК, главно защото ми е на удобно място. Нямам оплаквания, но нямам и кой знае какви впечатления - при мен за късмет досега бременността протича супер леко и без усложнения и при който и гинеколог да бях, щеше да се справи. Ехографът й наистина е допотопен, ама то така или иначе по ЗК се полагат само 2 прегледа с ехограф, ако разчитахме само на тях ooooh!. Харесва ми, че си спазва стриктно това, което се полага по ЗК /че имам познати, дето не са видяли и 1/3 от това, което им се полага за ЖК/, часовете също ги спазва стриктно и не се налага чакане. За мен се оказа добър избор, защото нямам време за безкрайно чакане пред кабинети, но пак казвам - при мен няма никакви усложнения и не мога да кажа дали при евентуални такива би реагирала адекватно.

За Скочев съм чувала само добри неща от познати, но нямам преки впечатления. Аз си избрах да раждам в АГ при Георгиев.

Много благодаря за споделеното! Беше ми полезно  Peace

# 746
  • Варна
  • Мнения: 61
Трябва ми лекар, който да излекува продължително и упорито хронично заболяване. Досега съм посетила доста специалисти, ефекта е временен. Раждала съм 2 пъти, не ми е необходим лекар за този вид дейност.  Mr. Green

Можеш да опиташ д-р Уляна Петкова от АГ, аз съм с добри впечатления, тя единствена реагира адекватно за лечение на мой проблем, след доста обикаляне по специалисти.

# 747
  • Мнения: 7 118
Момичета, ходих при Д-р Светлана Пенчева (на мястот на Д-р Кирилова в МЦ Младост - Варна). Всичко беше добре, добро отношение, любезна, малко сякаш ме притупа, защото бях само за установяване на бременност при нея. Само ме озадачи това, че накрая ми изписа Центрум Матерна, които отдавна вече не се предлагат, защото в тях има ГМО и ги изтеглиха от пазара.  ooooh! Сега съм в смут какво да правя за консултациите. При нея няма повече "свободни места". Изпълнила си е капацитета. Предложи ми на частно да ме следи за 220 лв  + 150 лв за изследванията. То като ще е на частно, по - добре да отида при някой от Окръжна болница, където смятам да раждам, живот и здраве.  newsm78

# 748
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Какви са тези безумия - изпълнила си била капацитета, а в същото време ти предлага абонамент  Shocked Това според мен не е лекар, а чист търговец  ooooh!



zuzi_79 , след като си избрала да раждаш в Окр б-ца наистина по-добре се ориентирай за ЖК към лекар, който работи там. Ако искаш мога да ти дам координати на д-р Евгения Георгиева от Орк б-ца.

# 749
  • Мнения: 7 118
Какви са тези безумия - изпълнила си била капацитета, а в същото време ти предлага абонамент  Shocked Това според мен не е лекар, а чист търговец  ooooh!



zuzi_79 , след като си избрала да раждаш в Окр б-ца наистина по-добре се ориентирай за ЖК към лекар, който работи там. Ако искаш мога да ти дам координати на д-р Евгения Георгиева от Орк б-ца.


Аз и без друго няма да се запиша при нея, нещо ми се скърши доверието. Когато я попитах да ми каже кога да отида на фетлна морфология ми каза, че заедно с ехографския преглед ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябвало да направя и кръвен, генетичен тест на същия ден. Аз доколкото знам, това изобщо не е така. Аз искам да си направя само ФМ, не искам по математически и не знам си какви тъпи методи да ми изчисляват евентуаааално дали може детето ми да има синдром на Даун.

А за координатите - давай, Прасунчо, няма да са излишни  Rolling Eyes Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт