Как да станем богати

  • 12 084
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Първо: Да имаш наследствено жилище, за да не ти се налага да изплащаш доживот итотечен кредит.
Второ: Ако може да не взимаш НИКАКВИ кредити или поне малки потребителски, за да не натежават на семейния бюджет.
Трето: Да имаш добра заплата и да си достатъчно съобразителен и пестелив, за да може всеки месец, поне малко да отделяш настрана.

така най-много да си купиш нов хладилник....

# 46
  • Мнения: 2 556
Съветите на КАРМАлита за забогатяване могат да бъдат изведени като основен лозунг на всеки, който никога не би си мръднал пръста да постигне нещо сам в живота  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 2 401
Хаха, точно щях да пиша, че това са точно съвети за това "как да не постигнем нищо в живота"  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 0
Мен пък ме интересува как АЗ да стана богата. Mr. Green



Амии като за начало си хвани богат мъж. От там на татък си изиграй картите правилно и ще стане  Wink

Ще ти кажа нещо, което винаги съм обичала да казвам "Любовта е до време, парите са за цял живот!" .. Стига да знаеш как да ги задържиш, удвоиш, утроиш и т.н.
Успееех

# 49
  • Мнения: 2
Чела ли си книгата Алхимикът-Паулю Куелю.Трябва си и акъл,много акъл Peace

# 50
  • Мнения: 2 018
Пак не се разбрахме какво точно значи да си богат (български стил)   Thinking

Който, както и колкото го разбира.  Wink

# 51
  • Мнения: 5 710
заседнали сме в middle class, покрай кризата май сме повече към low, отколкото към upper  Rolling Eyes ще ми се да се установим трайно в upper middle class без претенции за повече.
един басейнчик в градината, една лодка в морето, една жена да чисти и готви ... такива неща.
как ще стане - ами с работа, имаме някои неща, които са налице ( изплатен дом и такива работи), но се иска бачкане повече, смелост, повече увереност в успеха, позитивна нагласа...
аз допълнително предизвиквам съдбата и играя тото, някакви такива глупости.... може пък да стане по-лесно, знае ли човек ...

В The Secret има много умни мисли по темата ...

# 52
  • Мнения: 1 236

така най-много да си купиш нов хладилник....

Да, ама ще си го натъпча с Дом Периньон и руски хайвер, и ще си каня редовно гостЕ да им го показвам, та да ме хвалят колко съм богат  Joy

# 53
  • Мнения: 6 206
аз допълнително предизвиквам съдбата и играя тото, някакви такива глупости.... може пък да стане по-лесно, знае ли човек ...



 Joy, като каза тото, се сетих за мой бивш шеф - доста умен човек, отдавна станал милионер, и, о, да, с честен труд и може би с много повече мозък и то в Бг...
Та случката се развива преди 10-12 години, аз младо 20 годишно момиче, обаче вече съм управител в един от обектите му и вика ме човека и си говорим, давам му отчет, пита ме какво ще правя с дадена ситуация, аз му отговорих нещо в смисъл стоя и чакам положително развитие и той като прихна да се смее този човек и ми отговори
знаеш ли на какво ми прилича твоя отговор, все едно трябват ни пари, какво ще правим, ами ще играем тото...

от тогава това тото ми е запечатало в съзнанието - и винаги когато планирам дадена ситуация, си казвам, дали ако му я споделя, няма да ми даде същия отговор. Поне тогава се научих, че не трябва да стоиш и да чакаш положителното. hahaha


# 54
  • Мнения: 4 916
Първо: Да имаш наследствено жилище, за да не ти се налага да изплащаш доживот итотечен кредит.
Второ: Ако може да не взимаш НИКАКВИ кредити или поне малки потребителски, за да не натежават на семейния бюджет.
Трето: Да имаш добра заплата и да си достатъчно съобразителен и пестелив, за да може всеки месец, поне малко да отделяш настрана.

Колко ли може да забогатее човек от спестеното от заплатата?

# 55
  • Мнения: 0
Чела ли си книгата Алхимикът-Паулю Куелю.Трябва си и акъл,много акъл Peace

То за това манекенките и мис-ките все него четат  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 157
Ето това наистина не го разбирам.Толкова просто момче,не знае и таблицата за умножение и даже не знам дали се е научил да чете, е постигнал всичко това.

Да, още едно потвърждение на мисълта "Двойкаджиите ги бият родителите, отличниците ги бие животът"  Grinning

Каспър, занимавам се и с търговия.
Наистина е така и за кьошето, т.е. мястото на обекта, и за стъпалата ...
Чета те отдавна, комплименти за теб   bouquet
Мненията ти са такива,че винаги можеш да научиш нещичко от тях. Полезна си.
Не зная това за наема и колко дни трябва да се работи за него. Би ли споделила?

# 57
Чела ли си книгата Алхимикът-Паулю Куелю.Трябва си и акъл,много акъл Peace

То за това манекенките и мис-ките все него четат  Mr. Green

Безнадеждно си затънал в клишета, мой човек.

# 58
  • Мнения: 0
Безнадеждно си затънал в клишета, мой човек.

И това ми го казва жена която е забогатяла като е сменила един мъж с друг  newsm78 Еми !! 

# 59
  • Мнения: 1 290
Мен пък ме интересува как АЗ да стана богата. Mr. Green



Ще ти кажа нещо, което винаги съм обичала да казвам "Любовта е до време, парите са за цял живот!"
Това е най-голямата глупост,която съм чувала ,честно  Laughing Няма нищо по-преходно от парите  hahaha Най-лесно се пада от високо  Peace

Общи условия

Активация на акаунт