Как да станем богати

  • 12 088
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 417
Гледала съм някои  биографии на най-богатите хора по света.Прави ми впечетление,че по-голямата част от тях са стиснати.

# 61
  • София
  • Мнения: 18 679
Ще ти кажа нещо, което винаги съм обичала да казвам "Любовта е до време, парите са за цял живот!"
Това е най-голямата глупост,която съм чувала ,честно  Laughing
И то от младо момиче, както стана ясно от една друга тема Rolling Eyes Какво им става на тези деца бе Shocked

# 62
  • Мнения: 4 916
Ще ти кажа нещо, което винаги съм обичала да казвам "Любовта е до време, парите са за цял живот!"
Това е най-голямата глупост,която съм чувала ,честно  Laughing
И то от младо момиче, както стана ясно от една друга тема Rolling Eyes Какво им става на тези деца бе Shocked


Младо момиче, обаче говори със самочувствието и тона на велик мислител  Laughing
Всъщност може да е направила важното откритие, че има повече от едно вип-сепаре, и това да й е дало "криле".

# 63
  • Мнения: 0
Младо момиче, обаче говори със самочувствието и тона на велик мислител  Laughing
Всъщност може да е направила важното откритие, че има повече от едно вип-сепаре, и това да й е дало "криле".


Светът който не познаваме е право пропорционален на света който познаваме  Peace

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
За да не отварям нова тема бих искала да ви попитам някоя от вас печелила ли е от разните му там тв игрички, смс игри, тото и прочее? Аз съм доста скептична към подобен род игри. Въпроса ми е провокиран от смс-а, който получих преди малко? Като се замисля аз не познавам такъв късметлия. След вас дали има такива?

# 65
Безнадеждно си затънал в клишета, мой човек.

И това ми го казва жена която е забогатяла като е сменила един мъж с друг  newsm78 Еми !! 



И кво лошо има да смениш един мъж с друг? Първият даже, този, който ми заприлича на теб, дори не бих нарекла мъж, а льольо. И той като теб висеше по цял ден в някакъв форум, но поне беше за мотори. А ти - в женски. още по-зле.

# 66
  • Мнения: 0
И кво лошо има да смениш един мъж с друг? Първият даже, този, който ми заприлича на теб, дори не бих нарекла мъж, а льольо. И той като теб висеше по цял ден в някакъв форум, но поне беше за мотори. А ти - в женски. още по-зле.

Надявам се не ме наричаш женчо ... макар че ако имах 6 зелени звездички бих ти дал много време да си помислиш какво може да прави един мъж в женски форум. Е аз нямам но други мъже - имат  Peace

# 67
  • Мнения: 1 290
Ще ти кажа нещо, което винаги съм обичала да казвам "Любовта е до време, парите са за цял живот!"
Това е най-голямата глупост,която съм чувала ,честно  Laughing
И то от младо момиче, както стана ясно от една друга тема Rolling Eyes Какво им става на тези деца бе Shocked
Много ме заинтригува какви са тия "вечни пари".Надявам се авторката с уникалното мото да се включи и да разясни  Mr. Green
Стават ли за харчене?  newsm78

# 68
  • Мнения: 417
За да не отварям нова тема бих искала да ви попитам някоя от вас печелила ли е от разните му там тв игрички, смс игри, тото и прочее? Аз съм доста скептична към подобен род игри. Въпроса ми е провокиран от смс-а, който получих преди малко? Като се замисля аз не познавам такъв късметлия. След вас дали има такива?
за БИГ КЕШ ли питаш?

# 69
  • Мнения: 81
Безнадеждно си затънал в клишета, мой човек.

И това ми го казва жена която е забогатяла като е сменила един мъж с друг  newsm78 Еми !! 



И кво лошо има да смениш един мъж с друг? Първият даже, този, който ми заприлича на теб, дори не бих нарекла мъж, а льольо. И той като теб висеше по цял ден в някакъв форум, но поне беше за мотори. А ти - в женски. още по-зле.
Хех, поредната...
Няма ли да се спрете вече...?
Поне сме регнати и не гостуваме, за да мишкуваме...
Милите анонимки те....

# 70
Мен пък ме интересува как АЗ да стана богата. Mr. Green
Това да си богат изисква ли да пренебрегнеш моралните си ценности и да караш през просото  Thinking.Изобщо можеш ли с честен труд да направиш богатство  newsm78.

госпожо, нямам нерви да изчета цялата тема, защото ми е ясно, че има два лагера, които реват еднакво при запек, независимо колко пари имат и независимо къде. искам само да ти кажа, че няма как с честен труд да направиш богатство. трябват ти определени контакти. както и определени морални ценности, които не трябва да пренебрегваш. не всеки може да стане богат. искат се и ташаци, както би казал един мой приятел, здрави при това. тоест, трябва да си печен, независимо мъж или жена си. щом обаче това не отговаря на моралните ти ценности, стой си беден и щастлив. и ми прочети пак първото изречение. може пък да те успокои.

# 71
  • Мнения: 6 206
Да, това за моралните ценности е много важно - повечето, които познавам са лоялни и отговорни хора... Говорим вече не за случайните.

Иначе еврейското правило за наема е да се изплаща с оборота от най-силния ден на месеца - в смисъл да са равни като стойност.
Което за мен ми се вижда много висш пилотаж, но знам ли еврейски максими за търговия не оспорвам.

# 72
  • Мнения: 157
Да, това за моралните ценности е много важно - повечето, които познавам са лоялни и отговорни хора... Говорим вече не за случайните.

Иначе еврейското правило за наема е да се изплаща с оборота от най-силния ден на месеца - в смисъл да са равни като стойност.
Което за мен ми се вижда много висш пилотаж, но знам ли еврейски максими за търговия не оспорвам.

Значи умея висшия пилотаж  Joy
След месец обаче ще видим как ще се приземя - разширявам бизнеса, още персонал, още един наем Praynig

Съвет за забогатяване не мога да дам, не се чувствам богата, макар, че не изпитвам финансови затруднения.
Но ако сте решили да забогатявате /чрез собствен бизнес/, според мен, всеки един бизнес трябва да се разширява след определен период от време. Какъв ще е този период, бизнесът сам си показва. Изведнъж ти става тясно Mr. Green

# 73
  • Мнения: 2 556
Именно разрастването, което е задължително, се оказва големия препъни камък за много български бизнес начинания. Просто след известен успешен период хората решават, че са стигнали върха, почват да си почиват повечко, да гледат на работата през пръсти, да не следят какво реално става и нещата се оплескват в един момент. Поне аз имам такива наблюдения, че разрастването изисква още повече усилия от началото, а не всеки е склонен да ги положи реално. Въобще трудна работа си е, но това е единствения верен път. Иначе не толкова големите изяждат малките, колкото по-бързите изяждат по-бавните, образно казано.

# 74
  • Мнения: 157
Именно разрастването, което е задължително, се оказва големия препъни камък за много български бизнес начинания. Просто след известен успешен период хората решават, че са стигнали върха, почват да си почиват повечко, да гледат на работата през пръсти, да не следят какво реално става и нещата се оплескват в един момент. Поне аз имам такива наблюдения, че разрастването изисква още повече усилия от началото, а не всеки е склонен да ги положи реално. Въобще трудна работа си е, но това е единствения верен път. Иначе не толкова големите изяждат малките, колкото по-бързите изяждат по-бавните, образно казано.

100% съгласна!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт