Плуване за деца - къде в София?

  • 281 814
  • 829
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 8 269
И ние търсим... В източните райони, хем по-топло, хем и инструктор, който ще научи детето да плува. Вече 2 години ходи, тъкмо се стигне до някъде и се започва със заместници, които само наблюдават детето да не се удави, на нищо не го учат ...
Не е много в източните райони но е близо Simple Smile
Напишете във фейса : Плувай с Тони, страхотен треньор. Когато макият се учеше да плува няколко пъти сме се местили с него по басейните Simple Smile

# 796
  • София
  • Мнения: 98
В Маринела водата е 29 гр. Достатъчно топла е. Ние сме при Яна - много е внимателна с децата. Във фейса е СК"Арес-М".

Здравейте,
Опитваме се да намерим басейна с най топла вода в близост до южните квартали.

В непосредствена близост.изост сме до Спартак, но студената вода там ни отказа.

Ще съм признателна, ако някой може са сподели впечатления да басейна на Маринела?

# 797
  • Мнения: 7 161
Напишете във фейса : Плувай с Тони, страхотен треньор. Когато макият се учеше да плува няколко пъти сме се местили с него по басейните Simple Smile
Ха ха. И ние така, при това с трите деца.
Голямата дъщеря започна да плува при Тони в Правителствена болница, после за кратко с малката дъщеря ходиха в един басейн в Мусагеница. Синът ми плува последно в Маринела, даже и аз започнах да ходя да плувам заедно с малкия при Тони.
Накрая децата пораснаха и се отказаха.

В момента е основал Плувен клуб "Свети Георги", децата ходят по състезания и печелят медали.
Горещо препоръчвам Антон Михайлов. Heart

# 798
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 322
За Мадара някой да сподели скорошни впечатления?

# 799
  • София
  • Мнения: 891
Олимп си търсят състезатели. Напъването там е голямо. Ако детето не иска да е състезател, ще му е в повече. (по мое мнение)

Аз също не съм съгласна с това твърдение. И двете ми деца са минали през Олимп, едното започна в първи клас, второто (момиче, ако има значение) - в 3та група (тоест на около 6 год). И двамата не са състезатели. Всички момчета, които преподават там, са обучени и преподават по една и съща система. Децата не само ще се научат да плуват, но и да плуват стиловете правилно. Няма неконтролируемо цапане в басейна, има си загрявка и после цялата тренировка си правят определени упражнения. Обикновено на по-младите батковци дават групите с малките деца и те си ги харесват, но за много плашливи може би не е подходящото място, въпреки че на най-малките връзват колани на кръста и използват дъски, за да могат да имат правилно положение на тялото и на ръцете.

Синът ми плуваше там до 7 клас и до сега го питат къде се е състезавал - много красиво плува. Щерката в момента е във 2ри клас и в момента ходи по 4ри пъти в седмицата, защото много й харесва, а и много се сприятели с групичката, с която тренират заедно.

Ние ходим в БГ Школо в Младост, чисто и приятно е.

Клубът организира и страхотни спортни лагери - на Белмекен, на Сандански, на морето.

# 800
  • Мнения: 211
Rouinna, може ли да кажете дали има тренировки през седмицата вечер и събота и неделя?
И каква е цената?
Много благодаря!

В Маринела водата е 29 гр. Достатъчно топла е. Ние сме при Яна - много е внимателна с децата. Във фейса е СК"Арес-М".

# 801
  • Мнения: 4 260
Не са ли много токсични отровите, които излизат.Чудя се какъв вариант има с тях.

# 802
  • София
  • Мнения: 98
quote author=Nelita111000 link=topic=439671.msg44547877#msg44547877 date=1648796012]
Rouinna, може ли да кажете дали има тренировки през седмицата вечер и събота и неделя?
И каква е цената?
Много благодаря!

В Маринела водата е 29 гр. Достатъчно топла е. Ние сме при Яна - много е внимателна с децата. Във фейса е СК"Арес-М".
[/quote]

В нашия клуб мисля, че няма тренировки събота и неделя. Иначе през седмицата има до 19.00 ч.  Може да се обадите по телефона. Има го във фейсбук страницата. Доколкото ми е известно има и други клубове, които тренират там. Може да звъннете и в Marinela Health club.

# 803
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Не са ли много токсични отровите, които излизат.Чудя се какъв вариант има с тях.
Кои отрови? За пречистване на водата ли? Има вече доста басейни, в които пречистването е с електролиза или UV, но това са основно малки басейни към частни училища. В големите басейни все още разчитат на класическото пречистване с химикали. Важна е и вентилацията. А ползите от плуването са многократно по-големи от евентуалните проблеми заради химикалите във водата.

# 804
  • София
  • Мнения: 19 253
Когото го е страх - избира друг спорт.
"Токсични отрови" е тавтология.

# 805
  • Мнения: 4 260
Тавтология или не, ще търся това, което Жабче предложи. Иначе спортът ми харесва.

# 806
  • Мнения: 23
Синът ми каза, че имало топла вода сега.
При кой треньор ходите в Спортната палата и доволни ли сте? Трябва ми за по-голямо дете, плува добре, но идеята е да надгражда. Нашият треньор се премести в друг град и сега сме в търсене...

# 807
  • София
  • Мнения: 341
Здравейте,  при Силвестър плува. Доволни сме, сериозно се занимава с децата.

# 808
  • Мнения: 7 161
Моля, нека някой публикува нова тема.

# 809
  • Мнения: 155
Здравейте, някой има ли пресни отзиви за клуб Шаркс в у-ще Св. Героги? Става въпрос за дете на 3,5 години. Учат ли се децата да плуват или всичко е само на игра? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт