Декупаж - 32

  • 81 780
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
цяла вечност не съм писала и пак съм ви изтървала от контрол  Mr. Green
delina74 много нежни, много тематични, много красиви, абе накратко Многооо... шампански  Hug
Florina Кутията е страхотна, не напразно си я надписала, че на кила съм подгонила Дядо Коледа, когато придобия и квалификацията му за прокрадване през комините риска да ти я крадна докато спиш си е голям  Wink
kkaatt не знам дали си се хвалила, но със сигурнос вече ахках Crazy от прекрасните ти шампански и съм поставила задача на мъжо да ми купува бутилки, че шЪ пробвам да продавам без лиценз и  без да си признавам  smile3508
Ох, Надеееее, теб какво да те правя, а  Crossing Arms, точно реша, че съм умаляла да те хваля и ти цоп някоя зашеметяваща красота! Нали те бях помолила за предупредително точка /не червена/ #2gunfire И ангелчетата и националната бутилка са си  newsm74 newsm74

Момичета, напомням, че някой, който ме е помолил за салфетки не си ги е получил, защото ми върнаха колета! Признавайте си, защото ще взема да си открия листчето с адреса + ника, и който не си е признал публично ще го порицая  Wink, после да няма     hit
Хайде оставям ви да творите за да мога





# 61
  • Мнения: 2 433
чудесни неща сте сътворили пак! Hug Не ви е срам...  Crossing Arms Crossing Armsнякой като нямаме време да творим само ви ЗАВИЖДАМЕ / еле аз... Whistling/
Много , много хубави неща видях!!!
Аз сега съм ошлайфала една кутия.. и ще я правя- другата седмица. Че утре ще боядисвам банята а в неделя ще срещам баби и дядовци за рожд.ден на Яни Mr. Green Да видим какво ще каже свеки като си види старият гардероб Whistling Whistling
Я, да ви питам - що Слънчоглед не работи??? Исках да си поръчам инструмент за точки като на надето... ама не би.
И да знаете , аз че съм блейка - блейка съм.  EmbarassedАма отговори ли ми някой за фимото или по-точно на въпроса от къде да си го поръчам????? Хич не се спотайвайте дами!!видях че направо сте се изселили към въздушната глина и рисуваното стъкло... и понеже аз влизам в рекламна кампания от понеделник , добрички бъдете и ми кажете!!! Mr. Green
Айде - лека вечер!

Поздрави
Джули

# 62
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Джули римичка реди, иска да ни омилостиви,
отговорче дадох аз, фимо има тук при нас,
влакчето хвани и в Пловдив ми кацни,
че в книжарница Дали, фимо ще намериш ти!  Joy Joy
Шегата настрана в тази книжарница има /не всички цветове, и не всякога, но
разгледай каталог, харесай номер  и  драсни ЛС , ще проверя, ако го има ще ти го купя и пратя/

# 63
  • Мнения: 4 369
JuliS,точки можеш да правиш с лак за нокти,който се продава в специални тубички .С тях се рисува върху нокти и е много тъничко.Цената е около 1 лев за 1 цвят.Има най-различни цветове.

# 64
  • Мнения: 662
Абе чудя се аз що никой не пише в тоя декупаж,то нова тема,а аз съм я проспала ooooh!Наближи ли базар и не съм в час хич Crazy
Отивам да ви чета и после ще ви хваля,сега да не съм с празни ръце един комплект направен много на бързо,че утре сме на сватба и в последния момент го почнах ooooh!
Хич не стана това,което бях намислила,но дано младоженците си го харесат Praynig
http://images.gudzy80.multiply.com/image/1/photos/2/600x600/80/p … mp;nmid=247129101

# 65
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
gudzy не знам какво си го мислила, но знам какво се замислям аз  newsm78 дали пак де не се омъжа - проформа  Wink че да ми спретнеш едно такова комплектче, обещавам да си го харесам  Mr. Green /даже ще жертвам една от грамофонните си плочи, че май и тук има участие или за чинийката ти е хрумнало друго да огъваш  Crazy /

# 66
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Две чинийки от мен,едната е подарък за една приятелка младоженка,за която много се радвам и още една за базара Grinning


Фонът е с перлени и холограмни нюанси,за жалост на снимките не личи това.

Поздрави за всички вълшебни ръчички,които създават красота  bouquet Heart Eyes Hug Гудзи,идеален комплект за подарък PeaceВече си го представям във вариянт с 6бр чаши Heart Eyes
delina74 ,чудесно си се справила,браво thumbsup
Антом,голяма скица си,какво бихме правили без твоите забавни писания...и без красивите ти творби,айде запрятай ръкави...чакам да ми покажеш нещо Wink
Флорина,перфектна е кутията yes Тези салфетки с такъв кеф ги купих,вадя ги и ги прибирам LaughingХич не мога да им измисля приложение,та заради неволята ми Cryте поздравявам за твоето решение!
за Надя каквото и да кажа ще е малко Two Hearts .....ами ще замълча просто  bouquet
Катето вече съм я хвалила,ама айде пак-Браво Кате  bouquet
За всички  smile3525 smile3501 други които показаха красоти на предните страници.

# 67
  • Мнения: 608
Първо една бърза пресконференция от срещата във Варна със снимков материал:







Прекарахме си СТРАХОТНО и без бой ще призная, че че не съжалявам за миг, че отидох  Grinning Толкова сладко си говорехме, че едвам се разделихме. Надето  ни донесе книгата-сувенир и на живо е просто уникално да я видиш-съвсем различно е от снимки. Предаде ни и изчерпателен урок по темата-Надя, много ти благодаря!   bouquet
Ако са ви сърбяли дупенцата-да знаете, че ви споменавахме, ама само с добро  Heart Eyes Тези срещи са колкото професионален опит и обмяна на идеи, толкова и задушевни и приятелски. Не се колебайте, събирайте се по градове  Simple Smile Ако направим пък национална-ще е от републиканска величина и трябва да каним и медиите  Grinning hahaha

Джаста, направо ме разплакваш бе миличка..Толкова е красиво, идейно, че сърцето ми се свива от толкова красота. Имай милост към мен-не ме ли обичаш?  Heart Eyes
gudzy,пълен разкош е комплекта..Че и в любимия ми зелен цвят.   bouquet
delina74, прекрасни са бутилките от шампанско! Ще зарадваш много любители на красивото!
Повече няма да коментирам, поне докато не пренапишат българския език и не добавят нови прилагателни.  Laughing
Дори рядко да пиша тук, защото не се чувствам на място, а и не мога да се похваля с неща като вашите, непрекъснато ви преглеждам и страшно ви се радвам!
Чао и целувки от мен на всички магьосници на декупажа!  Hug

# 68
# 69
  • Мнения: 168
DjastaPrasta  и аз много си я харесвам тази салфетка. С триста зора я прежалих Simple Smile
А твоите чинийки са превъзходни. В албума ти видях една бонбониера ,това рисувано ли е или е декупаж?

gudzy Подаръка е чудесен. Младоженците със сигурност ще го харесат.


# 70
  • Мнения: 139
Здравейте творящи красоти момичета Hug Hug Hug
Първо да кажа - Невероятен заряд получава човек след такава среща newsm68 Чудесно прекарано време, ценно и полезно. Пък да не казвам как гледах книгата на Надето  Shocked #CrazyМай няма точно такава емотикона както се бях изблещила newsm78 то всички се блещихме де  Laughing Супер си Наде Hug Hug Hug
Елица пък ни показа мнооого свенливо, рисувана картина на стъкло...невероятно изрисувана  smile3501 newsm51
Нямахме мастерклас от Миражчето, но пък си поговорихме и видяхме и с Поли и една девойка, дето не пише, ама не изпуска темата, Саше  Hug
Тъй че, ходете по срещи момичета...едва ще дочакам края на другия месец  Wink

А вие, докато аз плета плетки и глезотя добитъка, сте ги натворили такива суперски красиви...думе нЕмам
Кате, едно шампанско няма да остане smile3521 много изпипани  bouquet
Флорина, кутията е прелест   bouquet а този надпис как го написа толкова перфектно newsm78
delina74 И ти си ги нагласила такива красиви - много ми става празнично  bouquet
Гудзи, супер е подаръка, как няма да го харесат newsm51
Джастуша, за теб какво да кажа, освен че ми стъжваш самочувствието Sick завижд Sick
ПиПеЛолита отлично  си се справила   bouquet
Иренаани, welcome
Дано не пропускам ама гледах уж от последната стр.
 Hug Hug Hugна всички

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте, таланти!  Hug
Отдавна надничам в темичките ви и се възхищавам на красотите, сътворени от вас.   bouquet
Още миналата година се канех са опитам и аз, но все не намирах време. Е, сега вече се надявам да имам повече такова и да превърна декупажа в мое хоби. За сега имам сухо лепило, бутилки и малко салфетки. Още идната седмица ще се запася и с останалите необходими неща.  
Да попитам дамите от Варна - от къде пазарувате?

# 72
# 73
  • Мнения: 1
Привет, майсторки на красотата! Hug

Да започнем с Флорина - чудесно приложение на тази салфетка! Много красива кутия!
Делина74, шампанските са много празнични и хубавки!
Антомче,  страхотна си! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Гудзи, прекрасен комплект!
Джаста-праста, чинийките са фантастични!
Пипелолита, бутилките ти ми харесват, особено първата, нищо че толкова често виждаме тази салфетка! Всеки път е в нов и интересен вариант Simple Smile
Елица, радвам ви се много за срещичката, ама дай малко инфо, че май не познавам всички от снимките!
Марчела, добре дошла сред нас! Аз не съм от Варна, но знам за Мираж и Слънчоглед. Погледни тук: http://decoupage.start.bg/  - Раздел "Магазини за материали". Чакаме да показваш какво си сътворила Laughing

Ето и моята последна творба - една чинийка / Здравкова, благодаря ти за салфетката!/:
http://picasaweb.google.bg/ellnna1973/Decoupage_Liato_2009#5399092391165651986
 

# 74
  • Мнения: 608
Веднага поправям пропуска си  Hug На първоте две снимки са Мираж и Полито. На третата и четвъртата са Саша и Надежда. На петата са Надя пак с Крис и на последната Крис и моя милост  Grinning

Елина-разкошна чинийка!
mar4ela5 -от Варна съм, досега пазарих от "Слънчоглед", но вече спирам. Боите на Марабу не ме задоволяват. Магазина на Миражчето е пълно с прелести, забравих точния адрес, иначе щях да ти го напиша.

Общи условия

Активация на акаунт