Тайната на дългата и здрава коса - 75

  • 87 634
  • 753
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 277
Измива меко,много съм доволна.Но за изтощени коси едва ли ще направи много.

# 301
  • Мнения: 775
Подстригах се днес. Взеха ми около 2-3 см. отвсякъде, отиде ми растежа за три месеца Tired
В маската този път сложих и хума, а не бях слагала досега.
Все още косата ми е мокра, но ми изглежда ужасно заплетена, ще видим утре какво се е получило.


И на мен ми се заплита от хумата косата, но като изсъхне е със страхотен обем  Heart Eyes

Момичета, някоя от вас ползвала ли е жълтия Елсев? За първи път го използвам и косата ми стана страшно лъскава, но за сметка на това ужасно сплескана, направо кошмар  Tired  Моля ви, ако някой е ползвал да сподели, чудя се как е възможно?  Thinking

# 302
  • Мнения: 3 158
Аз съм с жълтия Елсев, имам и балсам с цимент.
Измива добре, косата блести.
Недостатък: по- бързо ми се омазнява.
Ефектът, който рекламата претендира, че има, не съм го видяла.

# 303
  • Мнения: 31
4ernokoska аз за маската не мога да ти помогна много, не знам момичетата с какво я правят, но понеже много обичам да похапвам авокадо да ти кажа какво съм открила - тези с кафевите кори са страхотни, узрели и мекички - дори мазнеят сякаш (което ми се струва супер щото ще действа като масло ще омекотява), а тези със зелените са степчиви, твърди, трудно си ги мачкам за някви пюренца - абе не са готови...
Според мен нормално е да ползваш узрелите, кафеви, най-вероятно съдържат повече полезни вещества, а и наистина са по-мазнички и по-лесни ще ги намачкаш - по-удобно ще ти е! ии по-скоро не съди по кората - пипни ги, ако е узряло хубаво е мекичко и можеш да го натиснеш с пръст, а ако не - седи твърдо като камък. Дано съм ти помогнала:)
Тия "умници" от Пикадили поддържат някакви минусови температури при плодовете и аз се опитах да видя авокадото какво е, но то толкова се беше смръзнало /направо замръзнало/, че не можах да преценя узряло ли е или е развалено  newsm78  Утре или за миенето на косата в неделя ще отскоча да взема едно такова кафяво и ще пробвам. До сега съм взимала само зелени авокада и бяха толкова твърди и неподатливи на намачкване, че използвах пасатора за да ги смачкам. И явно понеже не са били узрели не ставаше гладка каша от зелените авокада, а някаква много странна консистенция на бучки  Shocked  която после едвам си я измивах от косата  Confused  Мерси страшно много за бързия отговор   bouquet

Момичета, някоя от вас ползвала ли е жълтия Елсев? За първи път го използвам и косата ми стана страшно лъскава, но за сметка на това ужасно сплескана, направо кошмар  Tired  Моля ви, ако някой е ползвал да сподели, чудя се как е възможно?  Thinking
Жълтата серия на Елсев са два вида - този с оранжевия надпис е с омега-серамид вътре, а по-новия с червен надпис е с цимент-серамид. Аз лично съм по-доволна от първия - с оранжев надпис /омега-серамид/, от този с червения надпис останах страшно недоволна, а отгоре на всичко си бях взела и термо мляко от същата тази серия  Shocked  Леле не можех да си бръкна в косата  Confused  А колко ужасно изглеждаше  Sad

# 304
  • Мнения: 775
Elizabeth_ и при мен по-бързо се омазнява, още на втория ден ми е мазна в корените, затова започнах да прилагам номера, на който ме научи Лекси - измивам първия път с обикновен шампоан, а втория път с Елсев, но сега пък остава проблема със сплескването  Crazy
Със сигурност няма да повторя  Peace

# 305
  • Мнения: 9
4ernokoska - точно за това ти говорех, че са твърди неузрели ии ще са ти трудни за мачкане, а от меките кафевите става страхотна каша ( дори само с пръсти като ги стиснеш се размацват Laughing)

 А аз искам да ви попитам, преди две седмици правих промоция в ДМ (дрогери маркт на стамболийски) и едва си седях на мястото да работя, има толкова много неща - адски разсейващо е! Щеше ми се да си купя половината магазин!! Някой използвал ли е на техните марки - Балеа и Алверде(май беше другата) шампоаните? Всички ги купуваха и казваха, че били много доволни.. а на Балеа шампоаните са големи разфасовки - 1.79лв... Възможно ли е да са свестни?

Иначе аз си взеха пак на Балеа паня за обем  иии някаква много лепкава гадна за пипане и нанасяне е, но пък като се направих сутринта и се напръсках с малко лак, до вечерта не мръднаха много хубави къдрички и страхотен обем наистина! а и тя е безумно евтина - 250мл 3лева, а другите марки са по 125мл на двойни цени едва ли не.

# 306
  • Мнения: 422
И аз да се запиша..отдавна не съм писала в темата,но вече ще се опитам  да съм по-редовна Hug
Направих си маската с тривито в неделя,след двумесечна почивка, и косичката ми беше много хубава Heart Eyes,дори без да я суша с сешоар..
за жълтия Елсев наистина по-бързо се омазнява косата,но това и му е целта на този шампоан,тъй като е за суха и изтощена коса.Може да го палзвате примерно веднъж на 2 седмици,защото си е силничък Peace

# 307
  • Мнения: 2 603
Аз в момента ползвам на Алверде шампоана с маслина и не мога да скрия радостта и вълнението си откога не съм си намирала шампоан, който толкова да ми хареса!  Peace

# 308
  • Пловдив
  • Мнения: 1 141
Препоръчайте ми хубав шампоан и балсам за дългата ми коса. Много съм доволна от розовия елсев, но т.к прекалено много години го ползвам вече не ми се отразява така добре на косата. Гледах в златната рибка, но дали техните шампоани няма да омазняват косата ми?  newsm78 Тя не ми е суха в корените. Някой може ли да изкаже мнение относно  професионалните шампоани на Лореал? Аз съм много доволна от Маската абсолют рипеър, която ползвам като балсам и от самия балсам абсолют рипеър и възнамерявам да си взема серума за връхчета от същата серия. Но никога не съм си пробвала от техните шампоани. Искам косата да ми се разресва лесно и да се заплита по-малко. Предложете ми нещо подходящо.
  bouquet

# 309
  • Мнения: 63
В момента ползвам ш-на от серията Форс Вектор http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=139&products_id=808
Това,което забелязвам е, че не омазнява, придава блясък и жизненост...и имам чувството,че заздравява и укрепва наистина косата.Косата ми е нормална(нито мазна,нито суха), с дължина до раменете, поради което я изправям често. В последно време дори не слагам никаква маска от бързане, а само кристали и въпреки това я усещам хидратирана(преди ползвах кристалите с друг ш-н). Честно казано отдавна избягвам да си купувам масова козметика(тази която можеш да си вземеш и в хранителен магазин). Ползвала съм досега REF, Options, Wella,но за първи път ползвам козметика за коса от този клас и се надявам да не преувеличавам заради това Simple Smile Успех с избора, дано съм помогнала Simple Smile Аз сега се чудя с какви маска, кристали и продукт за изправяне да се снабдч от марката. Ще ви почета и ще реша  book  Peace

# 310
  • Mонтана
  • Мнения: 413
Препоръчайте ми хубав шампоан и балсам за дългата ми коса. Много съм доволна от розовия елсев, но т.к прекалено много години го ползвам вече не ми се отразява така добре на косата. Гледах в златната рибка, но дали техните шампоани няма да омазняват косата ми?  newsm78 Тя не ми е суха в корените. Някой може ли да изкаже мнение относно  професионалните шампоани на Лореал? Аз съм много доволна от Маската абсолют рипеър, която ползвам като балсам и от самия балсам абсолют рипеър и възнамерявам да си взема серума за връхчета от същата серия. Но никога не съм си пробвала от техните шампоани. Искам косата да ми се разресва лесно и да се заплита по-малко. Предложете ми нещо подходящо.
  bouquet
аз бих ти предложила да пробваш новият    аз ползвах розовия елсев и сега съм на този и съм страшно доволна.

# 311
  • Мнения: 1 415
Препоръчайте ми хубав шампоан и балсам за дългата ми коса. Много съм доволна от розовия елсев, но т.к прекалено много години го ползвам вече не ми се отразява така добре на косата. Гледах в златната рибка, но дали техните шампоани няма да омазняват косата ми?  newsm78 Тя не ми е суха в корените. Някой може ли да изкаже мнение относно  професионалните шампоани на Лореал? Аз съм много доволна от Маската абсолют рипеър, която ползвам като балсам и от самия балсам абсолют рипеър и възнамерявам да си взема серума за връхчета от същата серия. Но никога не съм си пробвала от техните шампоани. Искам косата да ми се разресва лесно и да се заплита по-малко. Предложете ми нещо подходящо.
  bouquet
  От Loreal professionnel съм много доволна от шампоана за боядисана коса Vitamino color. Придава невероятен блясък на косата, измива нежно без да премива косата. Косата след миене с него има форма някакси, а не стои като перушина, както с повечето шампоани от масовата козметика. Ползвах и шампоана от серията за много изтощени коси Абсолют рипер, но ми беше много силен, косата ми се сплескваше от него и не си я усещах добре измита, а някак замазана. Според мен той би бил подходящ за наистина много сухи коси, докато моята е мазна в корените и затова за мен не беше подходящ.

# 312
  • Пловдив
  • Мнения: 1 141
Много ви благодаря момичета за предложенията  Hug

the_invisible   аз съм ползвала маска от серията Форс Вектор, но изобщо не ми хареса. Бих останала много доволна от шампоан и балсам, които правят косата ми мека и лесна за разресване и помагат да не ми се оплита.   bouquet

bega4ki  аз ги гледах в магазина от тази марка, но имат само шампоан и балсам без отмиване ако не се лъжа  newsm78 Днес пак ще ги видя.   bouquet

amra и аз си мисля че абсолют рипеъра ще ми дойде силен и ще ми омазнява косата. Тя не ми суха в корените, а по скоро в краищата и дължината като цяло. Моята коса е къносвана, ще погледна това, което ми предложи.    bouquet

# 313
  • Мнения: X
Видяхте ли в метро на последната страница май на лореал професионалните шампоан и маска сякаш мярнах.

# 314
  • Мнения: 1 415
dani & ela    Другия вариант е Intense repair за сухи коси, но незнам дали няма да ти е силен, него не съм го пробвала http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=95&products_id=338 Има сега гледам и едни нови серии Loreal professionnel  са пуснали Serie nature се казват и ето така изглеждат - шампоана от тази серия пише, че е без сулфати   Някой има ли вече впечатления от тях?

Последна редакция: чт, 19 ное 2009, 17:41 от amra

Общи условия

Активация на акаунт