Юли 2006 - тема 90

  • 20 990
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 326
Да се похваля Крис е с прическа  Flutter . Голям зор от повече от месец го моля да отидем да го подстрижат, реве и не иска. А знам че не се ли съгласи сам там ще е трета световна. Днес как се съгласи идея си нямам.  Crazy Това дете от сега си е с характер, но пък какво да се прави с мирни преговори ще я караме. Дано минат тези ужасни две при нас май ще са 3-4 Wink

# 31
  • Мнения: 2 481
Е вие сега помислихте че и забележки не правим,ама като си ни е инато и си ги ръси, нито и ги говоря,но децата навън са щедри в глупостите незнам какво да правя,а когато правя забележка повтаря, когато не обърна внимание млъква..

Направихме есенно пано с Юл стана много богато и красиво  Flutter

Лала пиши какво толкова захвана, спри се,почини малко Whistling

# 32
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Ели, какво е това есенно пано? newsm78 Дай снимки и описание.

# 33
  • Мнения: 2 481
 Laughing  Ето тази ми е любима



Ето и други снимкиhttp://elinoria.snimka.bg/arts/zanimavki.240555.15646837 но не са с хубаво качество,участваме с първата в конкурса за който ви споменах по-горе,разходихме се в парка,събрахме есенни богатства и си направихме домашен пластилин,наредихме го и сега ухае на есен у нас

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 18:22 от Eli83

# 34
  • Мнения: 433
Ели,аз ако съм на теб досега да съм я разстреляла тая бабишкера #2gunfire
Аз пък вчера се изумих как в един ресторант снощи едно детенце на не повече от 4-5 годинки се втурна към телевизора ,защото виж на,почвала "Перла" ShockedТук пръст има само някоя баба като на Ели Laughing
Qnitza,защото всъщност ти е така името? LaughingКакъв е всъщност кодът?Дава се черна ряпа с мед и да чукна на дърво,но май наистина действа. PraynigАлекс нощи се скъса да кашля и днес ходихме отново при доки и май,май е трета сливица и оправия няма Sad
В градината ме гледат като майка-рецидивистка,защото Алекс втора седмица кашля.Ходи им обяснявай,че тази кашлица не е от вирус или настинка,а от нещо друго.. Tired

# 35
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Тиц, ние двете с Дая гледаме "Перла" Laughing Sunglasses

И аз в началото много се притеснявах какво ще си кажат майките заради сополите на Дая, но вече всички свикнаха и нямаме проблем Confused

# 36
  • Костинброд
  • Мнения: 198

Qnitza,защото всъщност ти е така името? LaughingКакъв е всъщност кодът?
 

Ами, защото това ми е името- Яница, много често когато пиша смс използвам вместо Я Q и така се и регистрирах.
И благодаря за пояснението за ряпата.
Ели, много сте талантливи с Юл.

# 37
  • Мнения: 2 481
Всъщност истрих си поста че нещо последно време когато казвам каквото мисля винаги съм крива,,пък като съм си пряма май в мен е грешката трябва да си лицемерен в този живот май  ooooh!

Яница няма талант,събираш разни неща и ги подреждаш,те самите са си красиви и става страхотно хайде пробвай Hug

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 21:18 от Eli83

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Тиц, ние двете с Дая гледаме "Перла" Laughing Sunglasses


И ние двамата с Димитър Wink.той знае и истинските имена на артистите и има ритуал по казването им.докато той трае,никой няма право да говори ooooh! Laughing...А най-любимото му е да каже накрая " със специалното участие на Екрем Бора" Mr. Green

Ели,няма нужда да криеш-сподели.различни хора-различни мнения.За мен лицемелието е един от най гадните пороци.не го понасям Naughty

Последна редакция: ср, 28 окт 2009, 07:46 от jorjito

# 39
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
" със специалното участие на Екрем Бора" Mr. Green
Това е цял ритуал вкъщи Mr. Green Laughing

Ели, изобщо не трябва да си лицемерен. Аз като не съм, кво... никой не ме е изял. Не, че не са се опитвали, но само са ми накривили шапката Mr. Green Изключително много мразя лицемерието, винаги го надушвам /дори в постовете тук, когато го има/. И не го казвам, щото съм много морална. I mean it, дет са вика. /Сигурно личи в постовете ми/

За това, казвай какво ти е на душата и хич да не ти пука. Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 170
Здравейте милички.Да не казвам голяма дума,но днес Люси е доста по-добре.Дано това е края,хайде и всички други да оздравяват.
Ели,няма спор, при вас винаги е супер интересно.Ние в къщи също спазваме добрия тон,но това съвсем не означав,че Люси не ръси глупости от време на време.Чува ги в градината,на площадката,от телевизията и т.н.Разбира се в такъв момент винаги правим забележка и обясняваме защо не е хубаво да се използва въпросната дума.Но,че децата употребяват такива думи и изрази за мен е нормално.Чуват нещо ново,запомнят го на мига и бързат да го кажат по някакъв повод.Тук е наша задачата да ги научим кое е хубаво и кое не.Но,че свекърва ти Ели се е вързала на казаното от Юл по този грозен начин е пълна простотия.Още повече,че детето и е казало ти бабо ще ме гледаш,няма да ходя на градина.Вместо да и стане мило,то.........думи нямам.

И аз гледам Перла.

# 41
  • Мнения: 2 481
Ние сме на градинка,много се радвам,дано се задържи дълго да не боледува,казвайте какво да давам вече от избор ще се побъркам,ехинацея ли да пробвам сега вече или пчелно млечице newsm78  Sad

За лицемерието аз нали знаете че не съм ,та затова не се понасяме със свеки,ако бях лицемерна какви лиги щЕха да и капят по мене,каквато съм кадърна  ще ...ама не съм Flutter

перла не гледам,а снощи точно  тати се кара за някви мехмеди дето ги ръси Юл,бабата вечер само Перла гледа не поглежда Юл,даже като и остави вратата отвореня и и крещи че и духа да не става чак ,така я мързи Flutter

Ох без детето е едно тихоооо Confused Rolling Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 512
Нямам думи за лудницата в София, всеки ден става по зле  #Cussing out
От Младост 4, където живеем, до Младост 2, където е детската градина на Цеци и отсреща до моя офис пътувам 30-40 минути! Нямам нерви, честно ви казвам, не може така  #Cussing out За сравнение, ако няма никакви коли, този целия маршрут ще го мина за 5 минути!

Оплаках се, олекна ми  Wink

Вчера забравих, да ви кажа, че като пъруваме сутрин с Цеци и аз му казвам за светофарите, та детенце вече знае- на зелено се минава, на жълто и червено- не  Peace

Ели, големи красоти правиш и недей да скромничиш  Hug

# 43
  • Мнения: 590
Лудница е да и то от последните 3-4 години. Преди не беше така. И аз пътувам по 1 час  и повече понякога, а преди да родя стигах до работата за 15 минути. С рейс. Затова след работа минавам половината маршрут пеша, че тези задръствания ме изнервят ужасно.А и да се разходя, цял ден съм на стола. И нашата баба гледа Перла и  Ева покрай нея понякога, като седи в хола. Мен ме изнервят само като ги чуя как говорят. Ели, аз от една седмица дават на Ева пчелен прашец, отделно и давам и коластра и ЕМК на Аква сорс. Това с ряпата и меда е много добро. Ева кашляше ужасно и за 2 дни отшумя.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Здравейте мацки.

Ивка,аз харесвам София заради възможностите за развлечение които предлага,но винаги съм се чудила колко ли време отнема да се предвижваш.Макар,че и във Варна стана много натоварено,което действа доста изнервящо.

Ние вече сме добре,но явно доста ни е отпаднал имунитета щом всеки вирус ни се лепи.Ели и аз съм в дилема какво да давам.И докато се рових в нета попаднах на едно лекарство ,което ако го дадеш в началото на настинката ,може бързо да се овладее ситуацията-за Умкалор става въпрос.Пробвал ли го е някой?Миналата година след поредната кашлица  ни бяха изписали Есберитокс,като че ли имаше ефект-6 месеца не боледуваха.Дали пак да не пробваме с него...

Жорко и той суфлира ,докато казват имената на участниците в Перла. Wink

Ели големи красоти правиш. Hug
Казват,че тези които всичко си споделят живеят по-дълго от другите които таят нещата в себе си.Така ,че давай смело. Peace


Общи условия

Активация на акаунт