ОКТОМВРИ месец намалява,а бебевалежът продължава!

  • 21 625
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 183
Мууни,златна си ми ти Heart Eyes

Един път в месеца е добре мисля Thinking да се прави колажа,защото все пак си отнема време туй чудо.
Ще слагаме линк към папката  за колаж на първа страничка и последния срок за качване,за да има ред и дисциплина Naughty Wink.Който е пропуснал ще се включва в следващия,тъй като снимки във вече направен колаж не могат да се качват(Мууни поправи ме ,ако греша).

Някакво изискване за размерите имаш ли?

За линковете,си мисля,че много ще се натовари първата страница,тъй като има ограничение на броя символи Rolling Eyes.Аз също качвам главно в моя си акаунт и когато искам да покажа нещо пускам линк в темичката.
Но ако мнозинството желае да го направим с линк на първа страничка,ще се съобразя.

Не с бях сетила за ограничението на символитев мнение  ooooh! ooooh!Значи по-добре да ги запазим за нещо по-важно Peace

Принципно в готовия колаж може да се добавят снимки ако има оставено място, но е голяма играчка , затова.... по-добре да не се оставя такава опция. За размер на снимките няма претенции. Аз си ги намалям до необходимия размер и си ги режа както ми трябват.

толкова от мен. Ако имате въпроси питайте!

# 61
  • Мнения: 2
Анхелика и аз съм на същия хал Sad Качих 28кг докато бях бременна,изписаха ме 8 по-малко и понеже се оказа,че нямам кърма,започнах с гладуването и съм свалила още 5кг. Та имам да се боря с още 15кг Sad Мъка ми е.... Вчера попаднах на една много готина темичка тук някъде,ама не мога да я открия сега  #Cussing out Беше направена от майки,който дружно спазват някакъв режим ( мисля,че на Байкова) и беше много весела темичката,много се подкрепяха и съветваха.Дай и ние да се включим,че не се понасям вечееее Simple Smile))

# 62
  • София
  • Мнения: 463
Ако ви върши работа белия шум ,запишете си го в къщи , на телефон или както имате възможност. Дали ще е сешоар или прахосмукачка...така няма да е нещо ,което да ви дразни и няма да хабите ток с часове пуснати уреди  Laughing. На моята бебка и пускам музика и природни звуци от телефона-белия шум не я кефи нещо.
Благодаря за коментарите за съня, тоя следобяд беби спа повечко, дано се оправи това нещо. Аз изобщо режим не мога да регулирам ,защото тя спи различно време -един път 2ч , един път 5ч -явно както и дойде . А аз така и я храня ,като се размрънка за храна.

И аз съм се напънала да отслабвам , вчера за първи път се качих на кростренажора, днес съм на диетка вече. Срам ме е ама съм качила 3 кг откакто сме си в къщи Embarassed

Дали някой знае кърпата от погачата на бебето колко време се държи качена нависоко?
Търся и хубава приспивна песен за беби. Пея и разни детски песнички, за калинките с пелеринки и за балончето хвърковато са ни любими, ама не знам нито една приспивна newsm78

# 63
  • Мнения: 103
Здравейте!

Честито на всички нови мами! Да са ви живи и здрави дечицата!

Много полезни неща сте обсъдили.

За мен искам да споделя,че кърменето с двете ми гърди е много различно. На дясната й викам "отровната" - там боли, сърби, щипе при кърмене, абе страшно е. Едва издържам, а другата страхотна наслада.

За секса. Днес бях на кола маска. Поставих си тампон заради лохиите, които са доста намалели. При изваждането му обаче беше доста болезнено, а съм била секцио. Малко се притеснявам за секса. А вече много го желая този мой съпруг. Та дайте съвет или споделете случва ли се това явление "секса" при вас. Докторът ми каза, че може.
 newsm78

И чакам Инфакола, че вече всеповече ни мъчат тези колики, а Еспумизанът нещо е не много ефикасен.

Приятна вечер!

Миркам, прекрасна е темата! Поздравления и благодарности!

# 64
  • Мнения: 1 668
ронка, люлката, която взех на ева е супер. Мног съм доволна. няма да сгрешиш. Единствен недостатък - доста е обемиста
Искричке, аз знам, че само една нощ тои кърпата нависоко  newsm78

# 65
  • Мнения: X
юле,давай темата и съм там Grinningмоя мъж се нави да спазва диетата с мене.Много се радвам. Crazy

# 66
  • София
  • Мнения: 463
Хи хи хи аз пак нещо не съм разбрала и още ми седи върху кухнята JoyБлагодаря Ger4o Hug

# 67
  • Мнения: 23 391
юле,давай темата и съм там Grinningмоя мъж се нави да спазва диетата с мене.Много се радвам. Crazy
Да не е РЕЖИМИТЕ НА ИПОКРАТИС.Аз съм му пациентка и съм мн.доволна.

# 68
  • Мнения: 1 715
Само да се запиша да ви следя.Незнам вие как смогвате,аз по4ти нямам време за нет,дано скоро влезем в ритъм.На вси4ки много  Hug
Имаме проблем с изхождането,днес се принудих и бръкнах с термометър4ето на бебо в дупето.Незнам защо се запе4е така,а си ходеше редовно.

# 69
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Бубка и  Миленка честити бебоци   bouquet!!!
 Да се отчета от консултацията: Порастнали сме със 6см - 56см и сме качили 1,400кг  т.е. вече сме 4,700, а ни изписаха 3,300кг  newsm44 newsm68
Оххх със слабеенето и аз не знам как ще стане като съм 20кг отгоре  #Crazy

# 70
  • Мнения: 23 391
Браво на децата,добре качват.

Като го гледам моя бузан и той добре се е охранил .Simple Smile
Аз днес сготвих,малко по малко започвам да се организирам по-добре.

# 71
  • Мнения: 203
За отслабването-имам да свалям към 8 килограма ама сега като си хапвам заради кърменето няма да стане веднага!
Освен това искам да питам мамите със секцио-кога мога да слагам ластичен колан да приберем корема?!

# 72
  • Мнения: 68
Сешоара насочвате ли го нанякъде?!?!?  newsm78

Нямам батерий на кантара и не мога да се претегля  Sad

# 73
  • Мнения: 364
Силвана, моя лекар на махането на конците ми каза, че ако искам вече мога да слагам колан, така че може да носиш вече.

Герчо, каква люлка имате, че и аз съм в чуденка каква да взема

Ох, и аз имам да свалям 18 кг и направо откачам. То заради кърменето, глад и диети няма как да приложа, но поне да минат тия 6 седмици и да почна плуването, дано помогне.

# 74
  • Мнения: 1 715
Аз пак се вклю4вам. Аз пък с килограмите за първи път в живота ,съм добре.През цялата бременност ка4их 8кг.А от както съм родила съм отслабнала доста,не съм се теглила,но разликата е о4евидна.Не съм на диета,просто нямам време да седна като 4овек да се наям,а и апетита като,4е ли ми го няма.Поне това,4е аз си ги имах в излишък преди да забременея Simple Smile
Кажете ми вашите бебоци по колко пъти на ден акат? Ние първите дни акахме след всяко хранене,а сега по 1 път на ден с зор.Мъ4е се горкото,напъва се и много ми е жал.Попитах педиатърката днес да не би да е от млякото ,да го сменя,но не.
Ето малко снимки на моя сладък Наско Embarassed Simple Smile
http://www.album.bg/ivon4eto_sh/?page=1

Общи условия

Активация на акаунт