ОКТОМВРИ месец намалява,а бебевалежът продължава!

  • 21 590
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 341
Бубка, Миленка, честити бебчета! Живи и здрави да са!  bouquet

Деси, това което казваш са бели шумове. Сега издирвам в нета да сваля и аз да пускам на малчо, но нещо не намирам.

Ще чакам мъж ми да се оправя, че аз нямам нерви.

# 46
  • Мнения: 141
Ани, аз дохранвам Ели с Нан Сенситив , защото кърмата ми не стига.Да чукна на дърво добре й понася това АМ, и на мен ми го препоръча педиатърката в Майчин дом - Юдова..Вие при нея ли ходите на консултации?
Така като ви слушам за люлките какъв ефект имат може и аз в скоро време да се обзаведа с такава...
А ме заинтригувахте за белия шум, ще търся и аз в нета нещо, а ако някой намери, моля за линк Hug

# 47
  • Мнения: 29
Ето тук има от белите шумове,но аз съм с Линукс и не мога да ги ползвам  Sad http://www.iserenity.com/environments.htm

# 48
  • Мнения: 99
http://www.newfreedownloads.com/download-White-Noise-Player.html А тук има програмка за компа с бял шум  Peace

# 49
  • Мнения: 141
Благодаря ,момичета, сега ще тегля и ще споделя впечатления като ги изпробваме Hug

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Момичета съжалявам че нахлувам  в темичката ви, но  една мама ми беше писала за слинг който продавам а случайно съм изтрила поста й , ако се познае много моля да ми пише  Hug

# 51
  • Мнения: 183
За колажа аз мога да ги правя. Само ми трябват снимки на бебчовците... на муцунките им най-вече. Ако искате качвайте снимчици в снимка.бг (в нов албум - за колаж) или в мултиплито(блога) и като се съберат всички ще правя по нещо.... например веднъж месечно или на две седмици...На мен мие най удобно в мултиплито, че снимката ми забива много - паролата и потребителя са същите.

аз мислех да предложа нещо - да сложим линкове към албумите на децата ни до рожденните им дати. Ето аз например имам албум на Вики, а в общия не съм качвала, защото много ме нерви сайта, както казах забива, и не ми се чака сто часа за една снимка. много момичета също не качват в общия албум, а така винаги ще можем лесно и бързо да виждаме снимките на бебоците, когато имаме време....


Ние сме добре. малката по цял ден ми е в ръцете иоли сме на разходка, или спим и мога само да чета общо взето. Когато имам време ще се включвам с писане, но не обещавам..

Варненки! Все изпускам обявата за срещите! Или късно я виждам или пък не мога да реагирам толкова бързо и да се организирам.... Нищо де все някога ще дойда да се видим!

отивам сега че Девбеланка се събуди...

# 52
  • Мнения: X
Бубка, Миленка, честити бебчета! Живи и здрави да са!  bouquet

Деси, това което казваш са бели шумове. Сега издирвам в нета да сваля и аз да пускам на малчо, но нещо не намирам.

Ще чакам мъж ми да се оправя, че аз нямам нерви.
Ронка, ето намерих нещо http://www.burninwave.com/#pinknoise
Линка, който е даден по-надолу White noise
Току що реших да го пробвам на малката, която спи в мен и в първия момент като й го пуснах се стресна, защото тонколоната ми беше увеличена докрай /щом аз се стреснах/, но после пак си заспа. Довечера ако не иска да заспи смятам да го пробвам.

# 53
  • Мнения: X
Момичета дайте няква идея как да отслабна,тва вече ми е болна тема.Няма кво да облека и се чувствам като слонче.Това е недопустимо.25 кг имам да сваля,как да стане. ooooh!Приемам всякакви оферти. Mr. Green

# 54
# 55
  • Мнения: 99
Не знам ама мен ме дразни тоя "бял шум"  Thinking

Анхелика ти пък за къде си се разбързала  Laughing Ще отслабнеш, споко та ние скоро родихме още не сме се отървали от течностите в себе си. Не знам ти май каза, че не кърмиш и ще можеш някаква диетка да пробваш, ама ние дето сме подвижните кухни какво да кажем  Mr. Green аз така се гмеча сега, че да има мляко за бубата, толкова не съм се старала докато бях бременна  Crazy А иначе ето ти една диета за която съм видяла ефекта и за това съм я пуснала там  Peace -- http://bglog.net/Zdrave/13369

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Мууни,златна си ми ти Heart Eyes

Един път в месеца е добре мисля Thinking да се прави колажа,защото все пак си отнема време туй чудо.
Ще слагаме линк към папката  за колаж на първа страничка и последния срок за качване,за да има ред и дисциплина Naughty Wink.Който е пропуснал ще се включва в следващия,тъй като снимки във вече направен колаж не могат да се качват(Мууни поправи ме ,ако греша).

Някакво изискване за размерите имаш ли?

За линковете,си мисля,че много ще се натовари първата страница,тъй като има ограничение на броя символи Rolling Eyes.Аз също качвам главно в моя си акаунт и когато искам да покажа нещо пускам линк в темичката.
Но ако мнозинството желае да го направим с линк на първа страничка,ще се съобразя.

# 57
  • Мнения: X
Стайли,тая диетка ми се вижда супер,ще пробвам. Peace
Бързам,защото няма за къде вече да ги пазя тея килца,пък и ми тежат много.Не са малко я. Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 617
Ох, ние пак сме с някакъв обрив.Направо ми писна вече!Сега е по шкембенцето и вътрешната част на ръчичките.Едни ситни червени пъпчици.Аз си мисля, че е от претопляне, защото сутринта като се събуди главата и беше потна.А уж не я обличам.И интересното е, че е само по коремчето и ръчичките.По гърдичките няма.Ааа и по бузките има няколко от този вид.
Моля ви някой по- запознат да каже от какво може да е , дали е обрив от прегряване и ако е така до колко време трябва да мине за да се скрие.Ако продължава пак че викам доки.

# 59
  • Мнения: 12
Здравейте, мами!
Малко се поизгубих напоследък, ама като ме завъртя едно бебо-батковско ежедневие-изведнъж ме тресна някаква умора и всяко свободна минутка ползвах за сън.
Поздравления за всички мами и бебчовци, май почти не останаха неродениоктомврийчета! newsm51
Ние снощи за първи път спахме от 22.30 до 4.00, ама не се надявам да се получи трайна практика от това, съдейки по безсънните нощи с Андрей. Коко е много нетърпелив и когато реши, че е гладен на момента трябва да му се предостави цица иначе вдига блока на главата си. Joy
Батко Андрей обаче днес ми вдигна температура-сополи, гърло кашлица, педиатърката дойде да ги прегледа и двамата, засега баткото е без антибиотик, да се надяваме че ще овладеем положението,ама малкия как ще го опазя, идея нямам, разчитаме само на кърмата. Вече започнали зимните грипове и сега върлувал някакъв с изброените симпоми плюс разстройство, та сега го наблюдавам дали ще ми се раздриска.
Освен това още сме с жълтеница, някой беше споменал,че може да е заради кърменето, ама сякаш много време, на три седмици сме вече, доки не го отбеляза за притеснително, пък ще видим, давам ми чай от копър с малко добавена захар за жълтеничката,на баткото давах подсладен вода и мина за нула време.
Иначе си хапва, качили сме 700 гр за 20 дни.
Ами в общи линии това е от нас, иска ми се да пооправи времето за разходки, че вчера излязохме, ама му сложих дъждобрана, че имаше вятър.
ХУбави мигове с бебчовците и спокойни нощи! Hug

Общи условия

Активация на акаунт