Дързост и красота - 50 ..."Всичко си остава в семейството!"

  • 22 514
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 592
[По мое мнение ти си най-голямата устатница тук и съм много доволен,че те затапих Joy

Ето, аз си харесах една част от поста ти и цитирам и коментирам само нея  Peace
Сори, ама при условие, че поста ти е половин страница, изпълнена само с едни и същи определения я за Тейлър, а за ТейлАрките, няма как нито да ти цитираме целия пост, още по-малко пък да го коментираме  hahaha
Че е най-голямата устатница Краси, го приемам като комплимент, та ще се съглася с теб  Peace
Обаче отговорът ми на твърдението, че си я затапил е:  smile3532

Мириел, според мен не е проблемът, че отива в Африка, а защо отива  Thinking
Явно е неориентирана в момента (не, че някога е била де) и би било добре майка й да поговори по-сериозно с нея, това ли е наистина, което иска или просто е моментно решение, взето под влияние на емоциите.

# 691
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Аз от кой отбор съм,че пиша тук от година и нещо!? Thinking

susy Основавам клуб на нечленуващите в такъв или непризнатите Simple Smile че принадлежат към такъв Simple Smile

Нещо като членове на партия и симпатизанти..."Тая власт с кръв сме я вземали и с кръв ще я дадем" Joy.Благодаря УОМАНИТКА,късно ми е да сменям партията Mr. GreenБРУКАТАКА Hug

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 17:50 от susy

# 692
  • Мнения: 1 425
Forrester69 , монолог,монолог....ето и     smile3501 smile3501 smile3501
Доволен ли си?
Дай сега по темата!    Peace   
че стана банално...     
Благодаря ти за аплодисментите Joy По мое мнение ти си най-голямата устатница тук и съм много доволен,че те затапих Joy
Какво стана-този път не можа да си харесаш част от мнението ми,което да коментираш ли Joy
И наистина много си приличаш с джинджари-ето сега пък монолог и да си го чета сам Joy Не се копирайте чак толкоз много Joy
"хайде че стана много лично" Joy
spam2 spam2 spam2Айде стига вече......от 69страници само спамите....ми пишете по темата....... Whistling
Брук въпреки че разбра за страданието на дъщеря си и че цялото и нещастие се дължи на нея.....нищо не прави...прие го и толкова....Така й изнася,тя е голяма да решава....да ама в случая тя бяга имено заради майка си......Бриджит да се разкара на далеч и да й освободи път....Това ако не е егоизъм здраве му кажи... Crossing Arms

# 693
  • Мнения: 401
хайде че много лично стана Joy
искам да чета плювни по джуклица и дъщеря й

# 694
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968

Мириел, според мен не е проблемът, че отива в Африка, а защо отива  Thinking
Явно е неориентирана в момента (не, че някога е била де) и би било добре майка й да поговори по-сериозно с нея, това ли е наистина, което иска или просто е моментно решение, взето под влияние на емоциите.

Брук каза ли й да изчака да дойде за да продължат разговора?

# 695
  • Мнения: 2 592
Ама този разговор не бива да се води пред Ник. Все пак той е "виновникът" за проблема, т.е. той е самият проблем  Thinking

# 696
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
Ама този разговор не бива да се води пред Ник. Все пак той е "виновникът" за проблема, т.е. той е самият проблем  Thinking


Аз попитах друго. Каза ли да я изчака или я отсвири?

# 697
  • Мнения: 2 592
хайде че много лично стана Joy
искам да чета плювни по джуклица и дъщеря й

Вярно, че много лично стана. Ама след толкоз думи, избълвани от теб по мой адрес, да ги подмина ли (да не стане лично) или да ти отговоря?

# 698
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
А защо не се карате на лични? С Брукзащитата и Брукфена така се оправихме Peace

# 699
  • Мнения: 2 592
Мириел, принципно си права и аз това си помислих  Peace
Обаче докато ме е нямало видях избълвани доста неща по мой адрес, написани не на лични, а пред всички.
Наистина е тъпо да прочетеш толкова неща за себе си в общия форум и после да отговаряш на лични, без все пак да можеш и ти да си кажеш мнението пред всички.
Но добре, ще замълча  Peace
Ще пиша ако трябва на лични, пък то май пак ще се разбере, ако е вярно това, което писа Джинджи  newsm78
 

# 700
  • Мнения: 401
аа моля не желая тейларките да ми пишат ЛС Naughty
Искам джуклата да кара пияна и по възможност да убие ник и щерка си Crazy

# 701
  • Мнения: 6 562
хайде че много лично стана Joy
искам да чета плювни по джуклица и дъщеря й

Вярно, че много лично стана. Ама след толкоз думи, избълвани от теб по мой адрес, да ги подмина ли (да не стане лично) или да ти отговоря?

Ама ти сериозно ли очакваш Фена и другите  дето се клеха,че нямало бан да си признаят и да се извинят?  Crazy А то личните в тоя форум са обществено достояние, така че скоро може Фена и тях да постне  Mr. Green

# 702
  • Мнения: 6 562
аа моля не желая тейларките да ми пишат ЛС Naughty
Искам джуклата да кара пияна и по възможност да убие ник и щерка си Crazy

И на този човек му искате телефона? И е от отбор Фенки на Брук?  #Crazy

# 703
  • Мнения: X
susy , добавих те!   Peace
Ама сега силите се изравниха...някой ще е доста разочарован...

По мое мнение ти си най-голямата устатница тук и съм много доволен,че те затапих Joy

Вярвай си,кой ти пречи...  rotfImbo rotfImbo

 Брук не само ,че не трябваше да изпраща дъщеря си в Африката,ами изобщо не трябваше да се жени за тоя плазмодий...След като знае,че и Бриджет го обича,ужасно нагло е да се ожениш за любовта на щерката.Тя не може да гледа Ричо с друга жена,щото я боляло...ама може да причинява такава болка на дъщеря си всеки ден...
Най-малкото това ,че Бриджет се е решила да замине не в съседния град ,ами на другия край на света...би трябвало да я накара поне малко да се замисли какво причинява на хората,тичайки след страстите си...
Ама Брук и мисъл...само когато е пред дилемата какъв цвят бельо да облече, че да й вържат.   Laughing  


# 704
  • Мнения: 401
Не съм от отбор "фенки на Брук",а от отбор "Фенове на Брук" Joy
щотооооо нали знаеш от лингвистична гледна точка,че може и 6969 жени да има на едно място,обаче като има 1 homme и става в мъжки род Crazy
Че то аз съм най-крайния привърженик на тоз отбор,що за въпрос Crazy
Даже почвам да отсявам вече някои хора,че не може така да казват,че джуклата била красива преди операциите Crazy

Общи условия

Активация на акаунт