Дързост и красота - 50 ..."Всичко си остава в семейството!"

  • 22 496
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 496
Имате ли предложения за име на следващата тема?

Изразът на Торн "Това, което вчера беше мечта, днес е надежда" беше готин. Flutter

# 706
  • Мнения: 1 218
аа моля не желая тейларките да ми пишат ЛС Naughty

Тогава и аз държа Брукфенките да не ми се извиняват на лични  Stop

# 707
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Предвид подсказките за бъдещето''дали да го дааам,че как да го дааам''Този въпрос Брук съвсем наскоро ще си го задава...Това ми е предложението за новата тема Grinning

# 708
  • София
  • Мнения: 10 010
Брук не само ,че не трябваше да изпраща дъщеря си в Африката,ами изобщо не трябваше да се жени за тоя плазмодий...
Нали мога да цитирам Мarsia (нямаш нищо против надявам се)
Да не забравяме, че героите вършат неща, които им са написани от напушените сценаристи...Така че "що не направи това или онова" са излишни въпроси.

И как пък Брук знаеше, че Бриджит още обича Ник, като тя вчера и призна - нали преди това сама искаше Брук да е с Ник и го изпрати да развали сватбата, и твърдеше, че го е преодоляла, после беше влюбена в Данте, сега пак в Ник - Брук да не е врачка...тя Бриджит не знае какво иска, Брук как да разбере  newsm78

# 709
  • Мнения: 6 535
Не съм от отбор "фенки на Брук",а от отбор "Фенове на Брук" Joy
щотооооо нали знаеш от лингвистична гледна точка,че може и 6969 жени да има на едно място,обаче като има 1 homme и става в мъжки род Crazy
Че то аз съм най-крайния привърженик на тоз отбор,що за въпрос Crazy
Даже почвам да отсявам вече някои хора,че не може така да казват,че джуклата била красива преди операциите Crazy

Ти още малко и Шефе ще искаш да ти викат  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 2 592
аа моля не желая тейларките да ми пишат ЛС Naughty

Тогава и аз държа Брукфенките да не ми се извиняват на лични  Stop

Съгласна съм Джинджи! Според мен заслужаваш извинението да е публично, а не тихомълком на лични  Peace

# 711
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 440
Съгласна съм Джинджи! Според мен заслужаваш извинението да е публично, а не тихомълком на лични  Peace

..ти намесена ли си по някаъв начин в случая на Djindjari или го играеш само мажоретка? Crazy Tired

# 712
  • Мнения: 2 592
Ами намесена съм до толкова, че искам да знам личните съобщения остват ли си лични или ги четат всички, без подателят да си има идея от това. Поне да знам какво да очаквам, ако пиша на някой на лични  Peace
В този смисъл се чувствам намесена, да

# 713
  • Мнения: 4 496
Предвид подсказките за бъдещето''дали да го дааам,че как да го дааам''Този въпрос Брук съвсем наскоро ще си го задава...Това ми е предложението за новата тема Grinning

Трябва да е за Тейлър заглавието.  Flutter


Nenna, Джинджари, ако има предвид моето обяснение, може да го постне тук, ако желае. Нека си прецени. Ако това, което ́и обясних на ЛС го е сметнала за препращане на нейното ЛС.

# 714
  • Мнения: 6 535
Предвид подсказките за бъдещето''дали да го дааам,че как да го дааам''Този въпрос Брук съвсем наскоро ще си го задава...Това ми е предложението за новата тема Grinning

Трябва да е за Тейлър заглавието.  Flutter


Nenna, Джинджари, ако има предвид моето обяснение, може да го постне тук, ако желае. Нека си прецени. Ако това, което ́и обясних на ЛС го е сметнала за препращане на нейното ЛС.

Ако никой не иска да си признае, да взема аз да го постна  Mr. Green....ама друг път,че сега следва новата тема

# 715
  • Мнения: 2 592

Изразът на Торн "Това, което вчера беше мечта, днес е надежда" беше готин. Flutter

На мен това заглавие за тема много ми харесва  Peace

# 716
  • Мнения: 4 496
Ако никой не иска да си признае, да взема аз да го постна  Mr. Green....ама друг път,че сега следва новата тема

 Joy  Моля, нямам против. Mr. Green  Joy

# 717
  • Мнения: 0
И на мен заглавието предложено от Мис Лоугън ми харесва   bouquet

Оказва се, че и аз не съм причислена към никой отбор  Joy Joy Joy

Няма да се намесвам по другите теми, защото още днес се обърках кой, къде, кога и защо  newsm78 Joy
Ще се изкажа още веднъж за ходенето на Бриджит в Африка, защото ми е интересно как се обявява за лоша тази майка, която позволява на детето си да замине за да се развива професионално и да преодолее една несподелена любов. По-странно би било, ако Брук се беше тръшнала на вече отдавна порастналата си дъщеря-лекар и да я моли/убеждава да си стои при нея  Shocked Далече от очите - далече от сърцето, Бриджит е по-вероятно да забрави Ник, ако е на друг континент, отколкото ако го гледа през ден.
И макар Бриджит да изглежда инфантилно, пак казвам - тя е възрастен човек, смешно е майка и да я третира като малоумна. Разумно е да приема решенията и, така според мен родителите възпитават самочувствие и себеуважение в децата си.  Simple Smile  А време за разговори ще има - все пак Бриджит не и каза, че хваща полет след един час, нали?  Wink

# 718
  • София
  • Мнения: 10 010
Оказва се, че и аз не съм причислена към никой отбор  Joy Joy Joy
Пухи, не е нарочно!  Crazy

Много хубав пост! newsm51

# 719
  • Мнения: 3 818
Пухи, и аз Laughing Можем да направим Отбор на непричислените и ще бием и двата взети заедно по численост Joy

и на мен ми харесва за заглавие да ползваме думите на Торн Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт