Asi / Гордата Аси - 10-та тема

  • 32 540
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
# 661
  • София
  • Мнения: 375
уффф разхубавил се бил - е нема що с тоз мустак си е направо цар на убавците ooooh! ooooh! ooooh!

абе нещо изпосталял ми се види Демирес този втори сезон Thinking Thinking Thinking

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 17:41 от Морганчето

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 337
Точно това щях да коментирам,4е  мн заслабнал...просмукани бузи...може и така да ни се вижда от мустаците- няква зрителна измама Mr. Green

Морган4ето може ли въпрос ако се сещаш Praynig ББ Когато тикват нашия в затвора,изобщо като го обвиняват Аси стои ли зад него или си мисли,4е е виновен?? Може ли малко да ме просветлиш ?

# 663
  • Мнения: 27
Връщам си думите назад за Сухейля, тая вещища  #2gunfire #2gunfire
Измислила тя да лъжат за Аслан, и сега Демир да оправя пак бъкиите. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 664
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Не ми се гледат тези серии, много са напрегнати.
Аз и на турски не съм ги гледала, много е мъчително...направо прехвръкнах на 40-ти епизод.
Ееееее, Севи отпуснала съм на газелката на Джамал ага 1/4 отгоре....е голяма работа, тя нали се грижеше за нейния си лъвчо.
ББАма наистина много подло така, той беше пълен с пари. Само Асито и Ихсан не злорадстваха. Ихсан както винаги спря Нериман да не хапе с думи Сърмашък, че коментарите ще останат за удама им.

# 665
  • София
  • Мнения: 375
Точно това щях да коментирам,4е  мн заслабнал...просмукани бузи...може и така да ни се вижда от мустаците- няква зрителна измама Mr. Green

Морган4ето може ли въпрос ако се сещаш Praynig ББ Когато тикват нашия в затвора,изобщо като го обвиняват Аси стои ли зад него или си мисли,4е е виновен?? Може ли малко да ме просветлиш ?

ББ точно на сватбеният им ден го прибират, с костюма е още, а Асито с роклята, ами тя му вярва, че няма нищо общо, но адвоката и предлага споразумение което гласи, ако Демир се признае за виновен, че го е гръмнал по непредпазливост, ще лежи по-малко и Аси отива да му го каже, той пък от там се ядосва че Аси е дошла с такова предложение, и как си мисли тя че той ще каже че е виновен за нещо което не е направил и подготвя документ за развод, после го оправдават излиза от затвора и почват да кроят плановете за развода, но така и не се стига до там Mr. Green

# 666
  • Бургас
  • Мнения: 337
  bouquet  bouquet  bouquet

Туй цялото в колко епизода се развива???

# 667
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Морган4ето може ли въпрос ако се сещаш Praynig ББ Когато тикват нашия в затвора,изобщо като го обвиняват Аси стои ли зад него или си мисли,4е е виновен?? Може ли малко да ме просветлиш ?

Аз не съм гледала, не мога да го понеса, но....ББ След 40 еп. Демир и го натякна, че в един момент се осъмнила, а Нериман е минала всички граници, даже е говорила на Аси за развод. Но предупреждавам, че това е като коментар след като са отпаднали обвиненията и Демир е освободен. Как е било в действителност незнам.

# 668
  • София
  • Мнения: 375
  bouquet  bouquet  bouquet

Туй цялото в колко епизода се развива???
ми не знам нашите колко ще бъдат, но оригиналните май са към 10,но не съм сигурна

# 669
  • Бургас
  • Мнения: 337
ББ  ТОзи десен 4ервения на цвет4етата аси много го оби4а...Много 4есто слага такива блуз4ици,а в последния епизод ако се сещате тя и Асия са с еднакви рокли със същия десен


ауууууууууу 10..тука да са към 13-15 ужасссс.... ooooh! пак разто4ителство,пак караници

# 670
  • София
  • Мнения: 375
 bouquet  bouquet  bouquet

Туй цялото в колко епизода се развива???
ми не знам нашите колко ще бъдат, но оригиналните май са към 10,но не съм сигурна

Така е Мишел,
ББ Нериман мисли че Демир е убил баща и, а аз разбрах , не че е имала съмнения, ами за това че е решла че Демир ще приеме предложението, тя не го познавала, значи нямали бъдеще заедно ей такива неща, тогава и Аслан защитава много Демир.....но аз съм гледала английските субове, така че може и да греша някъде  bouquet

# 671
  • Мнения: 56
здравейте и от мен,супер сте. 

# 672
  • Бургас
  • Мнения: 337
неам нерви,моми4ета ooooh!

аууууууу  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 673
  • София
  • Мнения: 375
ейййййййй заветния въпрос Mr. Green Mr. Green Mr. Green 40 серии го чакаме ooooh!

# 674
  • Бургас
  • Мнения: 337
Демир сменил возилото  car003 newsm01

Общи условия

Активация на акаунт