Asi / Гордата Аси - 10-та тема

  • 32 578
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 375
охххх този пачи крак Али - сега на Нериманчето води политика ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
еййй голяма е плесен това момче Sick Sick Sick
иска да вземе земите за да спъне Демирчо, ама ще се препъне някъде както се е затичал ми се струва

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 337
да,няма ли да се разкара най-накрая...


ей голяма лубоФФФ беее....ееееееееееееееееееее супеерр,браво ,браво,браво на мом4етооо

# 677
  • София
  • Мнения: 1 433
чак не мога да повярвам че няма караници, все очаквам да се сдъвчат за нещо ooooh!

направо съм се разложила от умиление Flutter Crazy

бре, изтекоха му очите hahaha hahaha

# 678
  • Мнения: 158
А колко серии е "Аси" и много гадно Демир да го затворят, няма ли да намерят убиеца.... ooooh!

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 337
уффф,нашия се засрами,видя едно голо рамо и айдее Embarassed Embarassed Embarassed

# 680
  • София
  • Мнения: 375
еййййййййййййййй като пъдарин съм с тия бели букви, ареее ползвайте ги.....................

# 681
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Аз събота и неделя ще събера смелост и е гледам 36-39 епизод и ще съм на разположение да отговарям на въпроси.
Аз съм такава и на другите филми, има един по АТВ-турска телевизия, крия се и прескачам, после пак се връщам и гледам.

# 682
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Хайде Аслан пусна магарето в ряката, Демир загази.

# 683
  • София
  • Мнения: 375
ааааааааааааа тоз Али чак физиономията му лъщи от мазнотия, баси противния червей - гол охлюв #Cussing out #Cussing out #Cussing out

я ти да видиш, Ихсан се ядоса и показа че е мъж, брей, брей  Crazy Crazy Crazy

# 684
  • Мнения: 177
Здравейте, не съм гледала днешната серия, чакам да я качат някъде из нета, затова имам едно въпросче: какво пише толкова в завещанието на Джамал Ага? Прочетох някъде назад, че Нериман се е ядосала нещо. Ама какво точно е станало? Много ще съм ви благодарна.   bouquet

П.П. Сериите наистина са много трудни за гледане  Sad

# 685
  • София
  • Мнения: 375
Здравейте, не съм гледала днешната серия, чакам да я качат някъде из нета, затова имам едно въпросче: какво пише толкова в завещанието на Джамал Ага? Прочетох някъде назад, че Нериман се е ядосала нещо. Ама какво точно е станало? Много ще съм ви благодарна.   bouquet

П.П. Сериите наистина са много трудни за гледане  Sad

върни се и прочети, Севи и Мишел преведоха всичко, не е нужно да ти се отговаря индивидуално Peace

# 686
  • plovdiv
  • Мнения: 54
абе какъв е този скапан късмет.
Ама всеки заслужава щастие-жал ми е за Аси и Демир smile3518 smile3518 smile3518
Ама тази Сухеиля smile3516 smile3515само каши забърква ама другите страдат

# 687
  • Мнения: 177


върни се и прочети, Севи и Мишел преведоха всичко, не е нужно да ти се отговаря индивидуално Peace
[/quote]

Съжалявам, че попитах. Повече няма да се повтори. Извинявам се за безпокойствието  Praynig

# 688
  • София
  • Мнения: 375


върни се и прочети, Севи и Мишел преведоха всичко, не е нужно да ти се отговаря индивидуално Peace

Съжалявам, че попитах. Повече няма да се повтори. Извинявам се за безпокойствието  Praynig
[/quote]
не си ме обезпокоила ни най-малко, просто това се разискваше на цели две страници днес, и въпроса ти беше малко излишен
момичетата си направиха труда да преведат тази част, защото това няма да се случи в днешната серия, а след няколко  Peace  bouquet

# 689
  • София
  • Мнения: 1 433
.
Аз съм такава и на другите филми, има един по АТВ-турска телевизия, крия се и прескачам, после пак се връщам и гледам.
[/quote


уф, и аз съм така Blush
успокоих се че не съм сама Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт