Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди! - 5

  • 156 149
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 669
Мисля,че непосредствено след операцията,нали тъканите зарастват.Това е защитна реакция на организма.А след колко време могат да се появят оплаквания не знам.Мисля,че оплакванията наподобяват тези преди операцията.Ще попитам и ще ти кажа.

# 721
  • Мнения: 19
ВЕЧЕ МИНАХА ПОЧТИ ДВА МЕСЕЦА ОТ ОПЕРАЦИЯТА МИ и от два дни усещам отвреме на време,може би около 3-4 пъти дневно някаква тъпа болка на мястото на операцията. Просто едно такова,сякаш ми напомня да не забравям.

# 722
  • Мнения: 669
То трябва да ни напомня,че да се пазим.Нормално е според мен да усещаш някаква болка.Нали е рязано там.Ти май каза,че имаш и други операции ,там не те ли боли?Чувала съм ,че някои дори разреза от секциото ги боли.

# 723
  • Мнения: 19
Имам секцио да,но вече не отдавна не го усещам.Само ако децата ми скачат по корема нещо,тогава ми е некомфортно.Мерси за успокоението,дано да е така.

# 724
  • Мнения: 669
Пази се !И не вдигай децата!

# 725
  • София-Варна
  • Мнения: 119
За да не отварям отделна тема ще попитам и аз тук,ако ми разрешите.От 3 дена място не мога да си намеря от болка на гърба,като прищипан нерв е,случвало ми се е и друг път,но на врата и на кръста и ми е минавало по-бързо.Днес цял ден обикалям по доктори без успех(че е събота)и накрая по съвет на приятелка докторка,си взех: мидокалм,невробекс,темпалгин и диклофенак дуо!За сега няма никакво подобрение,приемам съвети от минали по този път!
Благодаря предварително!

# 726
  • Мнения: 223
За да не отварям отделна тема ще попитам и аз тук,ако ми разрешите.От 3 дена място не мога да си намеря от болка на гърба,като прищипан нерв е,случвало ми се е и друг път,но на врата и на кръста и ми е минавало по-бързо.Днес цял ден обикалям по доктори без успех(че е събота)и накрая по съвет на приятелка докторка,си взех: мидокалм,невробекс,темпалгин и диклофенак дуо!За сега няма никакво подобрение,приемам съвети от минали по този път!
Благодаря предварително!

 Aко си от нашия отбор, взела си правилните лекарства. Друг е въпросът, че те невинаги и не на всеки действат. Иди на невролог, когато можеш. Той ще реши какви изследвания се налагат.

# 727
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Благодаря,дано хапчетата ми помогнат,че ако трябва да чакам до понеделник за невролог,не знам дали ще съм жива....мноооого болииии!

# 728
  • София
  • Мнения: 2 024
Благодаря,дано хапчетата ми помогнат,че ако трябва да чакам до понеделник за невролог,не знам дали ще съм жива....мноооого болииии!

Би могла да си вземеш също Дийп Релийф и да се мажеш 2-3 пъти на ден, като след
намазване си слагай салфетка на намазания участък, така че лекарството да попива в тялото ти,
а не в дрехите ти.

# 729
  • Мнения: 1 163
?Здравейте  Simple Smile
Вчера доста постоях права навън и така страшно ме заболя кръста, че трудно се прибрах. Странното е, че ме заболя освен обичайно, а и на двете стави отзад под кръста, където (по мои изчисления) гръбнака се свързва с таза. Там от лявата страна ми "прескача" костта и ме боли. Чудех се, не е ли време да посетя невролог. Моля, препоръчайте ми добър такъв в София  Praynig?

# 730
  • София-Варна
  • Мнения: 119
И мен ме интересува същото,хапчетата не ми помогнаха,от днес съм на инжекции.Утре обаче трябва да отида на невролог,а идея си нямам къде?!

# 731
  • Мнения: 19
Здравейте! Искам да попитам колегите от Варна,за физиотерапевт работещ със здравната каса. Имам направление за физиотерапия и незная при кого да отида.

# 732
  • Мнения: 1 163
Със здравна каса би трябвало да работят в курортна поликлиника, мисля че там имаше физиотерапевт  Thinking

# 733
# 734
  • Мнения: 803
Със здравна каса би трябвало да работят в курортна поликлиника, мисля че там имаше физиотерапевт  Thinking

Неее! не в Курортна поликлиника! там ме скопосаха през ноември 2008. Това е най-трагичната физиотерапия. Там уредите са по-стари и от мен, а аз имам претенции че съм най-старичката във форума  Blush
В Санита в Петлешев чух, че има сносна физиотерапия.

Общи условия

Активация на акаунт